PRIMETECH

Samobieżne mulczery hydrauliczne na podwoziu gąsienicowym PRIMETECH zostały stworzone do prac w sektorze leśnym, rolniczym i budowlanym. Wszystkie podzespoły maszyn PRIMETECH produkowane są przez wiodące w swoich branżach firmy, co zapewnia najwyższą możliwą do osiągnięcia trwałość a także łatwość serwisowania dzięki rozbudowanym sieciom serwisowym poddostawców.

ZALETY:

  • Najniższy osiągalny nacisk na grunt dzięki zastosowaniu szerokich gąsienic, natomiast długie, oscylujące podwozie powoduje, że maszyna jest niezwykle stabilna. Dzięki takim rozwiązaniom możliwa jest praca w trudnym terenie, niedostępnym dla konkurencyjnych maszyn (bagna, torfowiska, praca na znacznych pochyłościach).
  • Łatwość serwisowania (przechylna kabina napędzana silnikiem elektrycznym pozwala na łatwą konserwację wszystkich elementów w komorze silnika).
  • Komfortowe warunki pracy operatora (doskonała widoczność,  najlepsza na rynku izolacja od hałasu, najniższy na rynku poziom wibracji, ergonomiczne wnętrze, czytelny wyświetlacz, seryjna klimatyzacja, amortyzowany fotel operatora z ogrzewaniem).
  • Współpraca z szeroką gamą osprzętów (mulczery do prac powierzchniowych, frezy leśne do prac wgłębnych i rekultywacji, głowice do odzysku biomasy, specjalistyczne frezarki do pni i korzeni, maszyny do stabilizacji gruntu i budowy dróg, kruszarki kamieni).
  • Obszerna lista dostępnego wyposażenia dodatkowego pozwala dopasować maszynę do każdego typu pracy (wciągarka hydrauliczna, kamera wsteczna, nawigacja GPS z profesjonalnymi mapami off-road, kraty zabezpieczające kabinę).

 

PRIMETECH – dane techniczne
Model Silnik Moc

[kW]

Ciężar roboczy

[kg]

Nacisk na grunt

[kg/cm²]

Hydrauliczne głowice robocze
PT175  Cummins  123  9 160 0,26  do prac powierzchniowych
PT300 John Deere 205 13 450 0,23 do prac powierzchniowych, wgłębnych, drogowych, specjalne do pni, do biomasy
PT400 Caterpillar 310 18 310 0,35 do prac powierzchniowych, wgłębnych, drogowych, specjalne do pni, do biomasy
PT600 Cummins 455 28 500 0,40 do prac powierzchniowych, wgłębnych
PT300 D:Mine John Deere 205 13 450 0,23 do prac powierzchniowych, wgłębnych, drogowych, specjalne do pni, do biomasy
PT400 D:Mine Caterpillar 310 18 310 0,35 do prac powierzchniowych, wgłębnych, drogowych, specjalne do pni, do biomasy