Wydarzenia

Pracowity okres wakacyjny właśnie dobiegł końca

Tegoroczny okres wakacyjny należał w naszej w naszej firmie do bardzo pracowitych. Mimo, iż wielu z naszych klientów odpoczywało na urlopach, to pozostała część intensywnie pracowała. Pomagały w tym również maszyny i urządzenia dostarczone przez naszą firmę. Były to między innymi:

minikoparka klasy 5,0 tony Takeuchi TB250 V3 z głowicą Powertilt, szybkozłączem hydraulicznym, kompletem łyżek oraz przedłużoną 36 miesięczną gwarancją,

minikoparka klasy 1,8 tony Takeuchi TB216 V3 z głowicą Powertilt, szybkozłączem hydraulicznym, kompletem łyżek oraz przedłużoną 36 miesięczną gwarancją,

mulczer z narzędziami sztywnymi FAE UMM/S/HP-225 przeznaczony do współpracy z ciągnikiem o mocy 280 KM,

mulczer z narzędziami sztywnymi FAE UMM/S-200 przeznaczony do współpracy z ciągnikiem o mocy 170 KM,

mulczer z narzędziami sztywnymi FAE UMM/DT-200 przeznaczony do współpracy z ciągnikiem o mocy 170 KM,

mulczer z narzędziami bijakowymi FAE FML/ST-200 przeznaczony do współpracy z ciągnikiem o mocy 120 KM,

równiarka ciągniona Montefiori Roma 500 Extensible z dwuspadkowym systemem sterowania laserowego oraz w pełni proporcjonalnym układem hydraulicznym.

 

Pełną parą działała także nasza wypożyczalnia maszyn budowlanych. W okresie wakacyjnym na budowach w całej Polsce pracowało niemal 20 jednostek sprzętowych wypożyczonych z naszej firmy: od 1,8 tonowych minikoparek, przez 12 tonowe walce aż po 24 tonowe koparki gąsienicowe.

Nasz dział części zamiennych również odnotował istotny wzrost sprzedaży.

Dziękujemy naszym klientom za okazywane nam, wciąż rosnące zaufanie.