maszyny do biomasy

Inwestuj w maszyny, które pozwolą ograniczyć ilość pracy fizycznej

Odkryj moc maszyn roboczych w przemyśle biomasowym. Przedstawiamy 4 segmenty sprzętu, który wesprze Wasze projekty w zakresie: pozyskiwania, produkcji, rekultywacji i logistyki materiałów biomasowych.  Niezależnie od Twoich potrzeb, nasze maszyny są tutaj, aby Ci pomóc.

Rozmawiając z którymkolwiek z naszych Przedstawicieli Handlowych wspomnij, że trafiłeś do nas z magazynu BIOMASA!

1

pozyskiwanie biomasy

2

produkcja biomasy

3

rekultywacja terenu

4

logistyka materiału

Specjaliści w swoich dziedzinach

UTECH dostarcza Wam maszyny od 1992 roku. Nasze główne założenie to trzymać jakość, więc importujemy maszyny z wielu krajów całego świata wybierając te których parametr ceny do jakości jest najbardziej korzystny. Wysyłek jaki wkładamy aby zaoferować Państwu tak szeroką gamę maszyn opłaca się, ponieważ od lat wracacie do nas po kolejne rozwiązania.

1 – Maszyny do pozyskiwania biomasy

Głowice ścinkowe WESTTECH Woodcracker i UFKES Greentec to maszyny do pozyskiwania materiału biomasowego. Dzięki tym urządzeniom możesz skutecznie i efektywnie pozyskiwać drewno i inne biomasy, bez uszkadzania otaczającego środowiska. Nowa linia WESTTECH Woodcracker to symbol innowacji i zrównoważonego rozwoju.

Od lat dostarczamy w Polsce głowice do ścinki wykożystujące różne technologie cięcia:

  • nożem
  • piłą łańcuchową
  • tarczą tnącą

Głowice ścinkowe z nożem

Głowice ścinkowe z piłą łańcuchową

Głowice ścinkowe z tarczą tnącą

Łyżki palczaste i nożyce

2 – Rębaki do produkcji biomasy

Kiedy już zgromadzisz swoje zasoby biomasy, rębaki UFKES Greentec są idealne do przerobienia ich na zrębki. Nasze rębaki są nie tylko niezwykle wydajne, ale także przyjazne dla środowiska. W ten sposób przekształcisz odpady biomasowe w cenny surowiec, który można wykorzystać w produkcji energii lub innych procesach przemysłowych. Dostarczamy rębaki na w różnych kombinacjach podwozi i osprzętu roboczego — wszystko dopasowane do Twoich potrzeb.

Rębaki na TUZ z napędem WOM

Rębaki kombinowane z przyczepą wysokiego wysypu

Rębaki na podwoziu kołowym z silnikiem spalinowym

Rębaki na podwoziu ciężarowym

3 – rekultywacja terenu po zrębce

Włoski producent FAE to nasza flagowa marka. Czy masz problem z czyszczeniem terenu po pracach związanych z pozyskiwaniem biomasy? Nasze maszyny FAE są idealne do tego zadania! Oferują nie tylko powierzchniowe czyszczenie, usuwając drobiazgi, ale również wgłębne działanie, które przyczynia się do odnowy upraw. Niezawodne, precyzyjne i skuteczne — FAE to najlepszy wybór dla Twojej firmy.

W tej sekcji prezentujemy też maszynę Piranha od UFKES Greentec bo to świetna maszyna do usuwania pniaków o dowolnych rozmiarach.

Mulczery z napędem WOM

Mulczery z napędem hydraulicznym

Rekultywatory

Frezarki do pniaków

4 – logistyka i załadunek biomasy

Na koniec, aby ułatwić logistykę i załadunek, mamy dla Ciebie nasze niezawodne maszyny PAUS. Dzięki ich wszechstronnym funkcjom, szybko i efektywnie załadujesz materiał biomasowy i inne towary. PAUS wspiera Twoją firmę, zapewniając wydajne rozwiązania logistyczne i doskonałą kontrolę nad całym procesem.

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe z obracanym osprzętem

Ładowarki z obracanym osprzętem roboczym

Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Michał to specjalista od maszyn roboczych, który pomoże Ci dobrać odpowiednią maszynę do Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz, możemy zadzwonić do Ciebie i pomóc w doborze maszyny. Wpisz poniżej swoje dane a nasz przedstawiciel handlowy zadzwoni jak tylko będzie to możliwe (najczęściej w przeciągu 1 dnia roboczego).

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl