maszyny do biomasy

Inwestuj w maszyny, które pozwolą ograniczyć ilość pracy fizycznej

Odkryj moc maszyn roboczych w przemyśle biomasowym. Przedstawiamy 3 segmenty sprzętu, który wesprze Wasze projekty w zakresie: pozyskiwania, rekultywacji i logistyki materiałów biomasowych.  Niezależnie od Twoich potrzeb, nasze maszyny są tutaj, aby Ci pomóc.

Rozmawiając z którymkolwiek z naszych Przedstawicieli Handlowych wspomnij że trafiłeś do nas z magazynu BIOMASA a dostaniesz dodatkowy upust!

1

pozyskiwanie biomasy

2

rekultywacja terenu

3

logistyka materiału

Specjaliści w swoich dziedzinach

UTECH dostarcza Wam maszyny od 1992 roku. Nasze główne założenie to trzymać jakość, więc importujemy maszyny z wielu krajów całego świata wybierając te których parametr ceny do jakości jest najbardziej korzystny. Wysyłek jaki wkładamy aby zaoferować Państwu tak szeroką gamę maszyn opłaca się, ponieważ od lat wracacie do nas po kolejne rozwiązania.

1 – Maszyny do pozyskiwania biomasy

Głowice ścinkowe Westtech i UFKES Greentec to maszyny do pozyskiwania materiału biomasowego. Dzięki tym urządzeniom możesz skutecznie i efektywnie pozyskiwać drewno i inne biomasy, bez uszkadzania otaczającego środowiska. Woodcracker to symbol innowacji i zrównoważonego rozwoju.

Kiedy już zgromadzisz swoje zasoby biomasy, nasze rębaki UFKES Greentec są idealne do przerobienia ich na zrębki. Nasze rębaki są nie tylko niezwykle wydajne, ale także przyjazne dla środowiska. W ten sposób przekształcisz odpady biomasowe w cenny surowiec, który można wykorzystać w produkcji energii lub innych procesach przemysłowych.

Głowice ścinkowe z nożem

Głowice ścinkowe z piłą łańcuchową

Głowice ścinkowe z tarczą tnącą

Rębaki

2 – rekultywacja terenu po zrębce

Włoski producent FAE to nasza flagowa marka. Czy masz problem z czyszczeniem terenu po pracach związanych z pozyskiwaniem biomasy? Nasze maszyny FAE są idealne do tego zadania! Oferują nie tylko powierzchniowe czyszczenie, usuwając drobiazgi, ale również wgłębne działanie, które przyczynia się do odnowy upraw. Niezawodne, precyzyjne i skuteczne – FAE to najlepszy wybór dla Twojej firmy.

W tej sekcji prezentujemy też maszynę Piranha od UFKES Greentec bo to świtna maszyna do usuwania pniaków o dowolnych rozmiarach.

Mulczery do traktorów

Mulczery do ładowarek kompaktowych

Roboty mulczujące

Frezarki do pniaków

3 – logistyka i załadunek biomasy

Na koniec, aby ułatwić logistykę i załadunek, mamy dla Ciebie nasze niezawodne maszyny PAUS. Dzięki ich wszechstronnym funkcjom, szybko i efektywnie załadujesz materiał biomasowy i inne towary. PAUS wspiera Twoją firmę, zapewniając wydajne rozwiązania logistyczne i doskonałą kontrolę nad całym procesem.

Wsparciem Twojego parku maszyn mogą być również minikoparki TAKEUCHI, bo to maszyny o szerokim zastosowaniu i profesjonalnej wytrzymałości.

Ładowarki

Dumpery

Ładowarki teleskopowe

koparki i minikoparki

Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Michał to specjalista od maszyn roboczych, który pomoże Ci dobrać odpowiednią maszynę do Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz, możemy zadzwonić do Ciebie i pomóc w doborze maszyny. Wpisz poniżej swoje dane a nasz przedstawiciel handlowy zadzwoni jak tylko będzie to możliwe (najczęściej w przeciągu 1 dnia roboczego).

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl