Ładowarki przegubowe Paus z teleskopowym wysięgnikiem na kolumnie obrotu

Ładowarki przegubowe z teleskopowym wysięgnikiem na obrotowej kolumnie to innowacyjne maszyny budowlane, które są powszechnie wykorzystywane do podnoszenia lub transportu ciężkich ładunków. Znajdują zastosowanie na różnorodnych placach budowy, gdzie ich solidna konstrukcja i parametry umożliwiają usprawnienie pracy. Jednym z czołowych producentów tego rodzaju ładowarek na świecie jest niemiecka firma Paus. Jakie modele oferuje i czego warto się o nich dowiedzieć przed zakupem? 

Ładowarki przegubowe Paus – innowacyjna oferta firmy z historią

Historia Paus sięga końca lat sześćdziesiątych XX wieku, kiedy to rodzina o tym nazwisku postanowiła zająć się produkcją nowoczesnych maszyn budowlanych. Na przestrzeni dekad technologia poszła do przodu i zmieniły się wymagania klientów, ale Paus od zawsze bacznie śledził rynek i dostarczał to, co na daną chwilę było najlepsze. Twórcy firmy dokładają wszelkich starań, aby ich produkty były tworzone z najlepszych dostępnych materiałów i komponentów, a restrykcyjne wymogi wewnętrzne stanowią dodatkowy walor. W rezultacie na rynek trafiają zaawansowane maszyny, które cechują się trwałością, odpornością na uszkodzenia i niesamowitą wydajnością. Po kilku dekadach obecności na rynku firma może szczycić się wysoką pozycją w branży i zaufaniem wielu klientów na całym świecie, co jest najlepszym potwierdzeniem jakości maszyn.

Ładowarki przegubowe z teleskopowym wysięgnikiem na kolumnie obrotu Paus

Teleskopowe ładowarki obrotowe to uniwersalne maszyny, które znajdują zastosowanie w bardzo wielu branżach. Maszyny te stanowią często bardzo ważne narzędzie pracy w firmach budowlanych, ale i firmach zajmujących się kształtowaniem krajobrazu, oczyszczaniem terenu pod zasiew czy inwestycje budowlane i wiele innych. W sklepie utech.pl dostępne są dwie różne ładowarki tego rodzaju, które mają moc 75 KM oraz 115 KM. Paus TSL 9075 to ładowarka o mocy 75 KM, która jest wyposażona w podnoszoną platformę roboczą, amortyzowaną kabinę z wielofunkcyjnym joystickiem, hydrauliczny 4-punktowy system szybkiej wymiany, a także bezobsługowy układ hamulcowy, elektrohydrauliczny hamulec postojowy uruchamiany sprężyną oraz drabinę antypoślizgową. Wśród opcji dodatkowych znajdują się klimatyzacja, grzałka pomocnicza, światło robocze LED, system kamer cofania, sygnał ostrzegawczy cofania, a także system centralnego smarowania. Kolejnym modelem jest Paus TSL 9088, czyli ładowarka przegubowa o mocy 115 KM, która umożliwia mulczowanie, frezowanie, serwis zimowy czy też montaż zagęszczarki w budownictwie lądowym. Maszyna cechuje się masywną stalową ramą, która jest odporna na działanie ciężkich ładunków, a w standardowym wyposażeniu znajdują się przestronna kabina, bezobsługowy układ hamulcowy oraz mocna kinematyka wysięgu. Ponadto istnieje wiele opcji dodatkowych, takich jak system kamer cofania, oświetlenie LED czy specjalne wykończenie farby.

Ładowarka teleskopowa obrotowa Paus – wybierz uniwersalność!

Ładowarka teleskopowa obrotowa Paus to dobry wybór dla każdej firmy, która świadczy zróżnicowane usługi i potrzebuje solidnej maszyny nadającej się do większości z nich. Niemiecka marka stanowi gwarancję wysokiej jakości, długiej żywotności i wszechstronności, co doceniają klienci na całym świecie. Już teraz wejdź na stronę internetową sklepu utech.pl, aby przejrzeć szczegółową ofertę i znaleźć optymalną ładowarkę do swojej firmy.

Paus TSL 9075

75 KM

Paus TSL 9088

115 KM

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki