Tiltrotatory Rototilt

Tiltrotatory to innowacyjny system głowic wychylno-obrotowych, które są w stanie maksymalizować wydajność koparek i znacząco poszerzyć zakres ich możliwości. Urządzenia te słusznie kojarzą się ze szwedzką firmą Rototilt, która jest wiodącym producentem tiltrotatorów od wielu lat. Jakie produkty znajdują się w jej ofercie i co warto wiedzieć na temat samej firmy? Poniżej znajdują się najważniejsze informacje na ten temat.

Kliknij tutaj aby zobaczyć czym są głowice wychylno-obrotowe

Rototilt – wiodący producent tiltrotatorów

Rototilt to szwedzka firma, która została założona w latach pięćdziesiątych XX wieku przez braci Rune i Allan Jonsonn. Na samym początku firma zajmowała się produkcją koparek ABS, aby po kilku latach dołożyć do swojej oferty również żurawie. Dynamiczny rozwój, baczna obserwacja rynku, badanie potrzeb klienta, a przede wszystkim rosnące możliwości w zakresie technologii doprowadziły do prawdziwego przełomu w 1986 roku. To właśnie wtedy szwedzka firma wypuściła na rynek pierwszą głowicę, czyli rotator hydrauliczny umożliwiający nieograniczony obrót, czyli 360 stopni. Urządzenie to zyskało zasłużoną sławę, ponieważ sprawiało, że właściciel każdej koparki mógł w znacznym stopniu zwiększyć zakres jej zastosowania. Tiltrotatory zwiększają wydajność koparek i sprawiają, że praca z nimi jest znacznie precyzyjniejsza. Wszystkie kolejne lata funkcjonowania firmy do tej pory potwierdzały tylko jej silną pozycję na rynku. Dziś kojarzy się ona głównie z solidnością, bardzo wysoką jakością i odkrywczymi propozycjami w branży budowlanej.

Tiltrotator do koparki Rototilt – zwiększe możliwości koparek

Tiltrotatory Rototilt otwierają drogę do zupełnie nowych rodzajów prac związanych z koparkami. Dzięki nim systemy stosowane na placu budowy mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. W sklepie internetowym utech.pl znajduje się wiele modeli tiltrotatorów, które mogą być stosowane z koparkami o różnej masie. Rototilt RC9 to największy tiltrotator dostępny w ofercie, który jest kompatybilny z koparkami o masie od 32 do 43 ton. Zapewnia bardzo wysoką wydajność przepływu do narzędzi roboczych, blokadę bezpieczeństwa SecureLock oraz system centralnego smarowania. Ponadto tiltrotator cechuje się kompensacją ciśnienia, która pozwala używać wszystkich funkcji głowicy z różnymi prędkościami, funkcją pulsacji ułatwiającą rozsypywanie materiałów i systemem QuickChange, dzięki któremu osprzęt hydrauliczny można wymieniać w wygodny sposób i bez wysiadania z kabiny. Do najmniejszych urządzeń tego rodzaju należy Rototilt RC1, który współpracuje z koparkami o masie od 1,5 do 3,5 tony. Jest produkowany z myślą o minikoparkach, wyposażony w nowoczesny system sterowania Rototilt Control i długą listę usprawnień zapewniających wydajną i skuteczną pracę. Maszyna posiada nową obrotnicę z funkcją drenażu, centralne smarowanie w standardzie, korek poziomu do sprawdzania poziomu oleju w obudowie rotora oraz automatyczną kalibrację dzięki zintegrowanemu czujnikowi obrotu.

Tiltrotator Rototilt – wybierz innowacyjny produkt szwedzkiej firmy!

Tiltrotatory to innowacyjne urządzenia, które można w pełni docenić dopiero podczas korzystania z nich w pracy. Wówczas szybko okazuje się, że jeden wynalazek może zapewnić użytkownikom o wiele większy zakres działania i precyzyjną pracę. Jeśli jesteś właścicielem firmy budowlanej korzystającej z koparek, tiltrotator może stać się cichym bohaterem w codziennej pracy. Wejdź na stronę internetową utech.pl, sprawdź szczegółową ofertę szwedzkiej firmy i przekonaj się, że tiltrotator to jeden z brakujących elementów w Twojej firmie.

Rototilt RC9

od 32 do 43 ton

Rototilt RC8

od 23 do 32 ton

Rototilt RC6

od 15 do 24 ton

Rototilt RC5

od 14 do 19 ton

Rototilt RC4

od 10 do 16 ton

Rototilt RC3

od 6 do 12 ton

Rototilt RC2

od 3 do 6.5 tony

Rototilt RC1

od 1.5 do 3.5 tony

Rototilt R1

od 1.5 do 3.5 tony

Rototilt R2

od 3 do 6.5 tony

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Bartek
key account manager Rototilt

+48 882 169 290
bartosz.steczek@utech.pl

Nasze marki