Frezarki do pni do koparek FAE

Frezarki do pni to zaawansowane maszyny umożliwiające skuteczne usuwanie pni, a tym samym oczyszczanie terenów zalesionych, działek czy też miejsc publicznych, jeśli zajdzie taka potrzeba. Maszyny te pozwalają w krótkim czasie usunąć przeszkody w postaci pni ściętych drzew i są stałym elementem wyposażenia wielu firm wykonawczych zajmujących się pracami w leśnictwie czy branży budowlanej. Jednym z popularniejszych producentów frezarek do pni na świecie jest włoska firma FAE. Jakie produkty znajdują się w jej ofercie, kiedy się sprawdzą i co jeszcze warto wiedzieć na ten temat?

Frezarki do pni dla koparek FAE – maszyny do zadań specjalnych

Istnieje wiele okoliczności, w których okazuje się, że pnie ściętych wcześniej drzew stanowią przeszkodę, którą koniecznie trzeba usunąć. Czasami są to tylko zabiegi pielęgnacyjne terenów zalesionych, a innym razem konieczność związana z przygotowaniem terenu pod budowę. Niezależnie od okoliczności ważnym elementem całego procesu frezowania jest wysokiej jakości frezarka. Właśnie takie maszyny znajdują się w ofercie włoskiej firmy FAE. Firma ta powstała pod koniec lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku i specjalizuje się w produkcji zaawansowanych maszyn rolniczych, leśnych oraz budowlanych. Po dekadach funkcjonowania w wielu krajach na całym świecie zyskała zaufanie i uznanie wielu klientów. Projektanci pracujący dla firmy FAE umiejętnie łączą sprawdzone metody produkcji z innowacyjnymi technologiami, dzięki czemu mogą zaoferować klientom bardzo wysoką jakość. Nie mniej ważnymi czynnikami wpływającymi na niezawodność frezarek do koparek FAE jest tutaj stosowanie materiałów najwyższej jakości i komponentów od renomowanych producentów.

Frezy tarczowe FAE do koparek – popularne modele

Firma FAE ma powody do dumy, ponieważ nieco ponad trzy dekady od założenia firmy może się poszczycić produkcją doskonałych maszyn na światowym poziomie, często konkurując z firmami dwukrotnie starszymi. Popularnym modelem w tej kategorii jest na przykład FAE SCM/EX/VT, czyli frez FAE tarczowy przeznaczony do pracy z koparkami o masie od czternastu do dwudziestu czterech ton. Maszyna może być wykorzystywana do szybkiego usuwania pni drzew o dowolnej średnicy i twardości, dlatego jest bardzo uniwersalna i wszechstronna. Wielką zaletą modelu jest przednia klapa z hydrauliczną regulacją, a także uchwyt “kciuk” ułatwiający przesuwanie ściętego wcześniej materiału. Równie dużą popularnością cieszy się model FAE SCL/EX/VT, czyli frezarka FAE do koparek o masie od siedmiu do piętnastu ton. Masywna tarcza frezująca ułatwia w tym wypadku bardzo sprawne usuwanie pniaków, nawet jeśli maszyna współpracuje z małą koparką. Sercem maszyny jest w tym wypadku silnik hydrauliczny tłokowy VT o zmiennej objętości i zmiennym momencie obrotowym. Warto również zwrócić uwagę na hydrauliczną klapę, która ułatwia sprawne odprowadzanie rozdrobnionego materiału.

Frezarki do pni FAE – wybierz najlepszą opcję dla swojej firmy!

Na rynku funkcjonuje kilku producentów tego rodzaju frezarek, którzy uchodzą za mistrzów w swojej dziedzinie. W tej elitarnej grupie znajduje się włoski producent maszyn FAE, który od dekad zapewnia klientom wyłącznie maszyny i osprzęt najwyższej jakości. Użytkownicy na całym świecie cenią frezarki FAE za solidność i trwałość, które zdumiewają, nawet jeśli sama frezarka do koparek FAE jest kompaktowa i niepozorna. Przejrzyj dostępną ofertę UTECH i wybierz odpowiednią frezarkę do koparki do pni FAE, która znajdzie zastosowanie w Twojej firmie.

FAE SCL/HY

od 4 do 7.5 tony

FAE SCL/EX/VT

od 7 do 15 ton

FAE SCM/EX/VT

od 14 do 24 ton

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki