Rekultywatory gruntu do traktorów FAE

Firma FAE funkcjonuje od ponad trzech dekad, ciesząc się niebywałym doświadczeniem w swojej branży oraz nienaganną renomą. Jest światowym liderem w zakresie produkcji doskonałych pod względem jakości maszyn stosowanych w rolnictwie, leśnictwie czy podczas budowy dróg. Od samego początku przedsiębiorstwo skupiało się na tworzeniu maszyn, które doskonale sprawdzą się w trudnych i jednocześnie zróżnicowanych warunkach. Tym bardziej doceniany jest fakt, iż wiele maszyn FAE odznacza się wielofunkcyjnym charakterem. Co jeszcze warto wiedzieć o tej włoskiej marce?

Rekultywatory gruntu FAE do traktorów – niezawodna maszyna optymalizująca pracę

FAE to firma ciesząca się nienaganną renomą niemal na wszystkich kontynentach. Siedziba firmy znajduje się w niewielkiej miejscowości Fondo w północnych Włoszech i to właśnie tam pod okiem ekspertów powstają najwyższej jakości maszyny, dzięki którym znacząco można podnieść wydajność pracy. Obecnie maszyny FAE są rozprowadzane niemal na wszystkich kontynentach i w oczach wielu osób zasługują na miano najlepszych na rynku. Nic zatem dziwnego w tym, że producent FAE uważany jest za światowego lidera w swojej branży. Firma od wielu lat dowodzi, że bezustanne doskonalenie swoich produktów jest kluczem do sukcesu, a także gwarancją wielkiego zadowolenia klientów. W produkcji stosowane są wyłącznie komponenty najwyższej jakości, które powstają z ponadprzeciętnie wytrzymałych materiałów i technologicznie doskonalonych tworzyw. Dzięki temu możemy mieć absolutną pewność, że sięgając po produkty FAE, sięgamy po produkty przeznaczone do wieloletniej eksploatacji. Rekultywatory do gruntu FAE to maszyny umożliwiające sprawną i bezproblemową rekultywację. Jest to proces, który tak de facto ma na celu przywrócenie pierwotnej postaci terenom. Dzięki sprawnej rekultywacji możliwe jest przywrócenie wartości przyrodniczej lub użytkowej i przeznaczenie terenu pod nowe nasadzenia.

Rekultywator leśny FAE do ciągników – sprawna i bezpieczna praca

Rekultywacja terenu to niezwykle ważny proces również z perspektywy naszej planety. Dzięki niej znacząco poprawia się jakość gleby, co z kolei będzie miało wielkie znaczenie dla kolejnych roślin. W niektórych sytuacjach proces rekultywacji jest wręcz nieodzownym elementem pracy, który wywiera ogromny wpływ na jej kolejne etapy. Właśnie z tego względu warto zwrócić uwagę na rekultywator leśny FAE do ciągników. FAE SSL to wyjątkowe urządzenie wyposażone w sztywne narzędzia przeznaczone do nośników o mocy od 100 do 220KM. Rekultywator FAE do ciągników SSL należy do najmniejszych modeli dostępnych w szerokim asortymencie włoskiej marki, aczkolwiek jego kompaktowość z pewnością można uznawać za zaletę. To właśnie określone gabaryty sprawiają, że model z łatwością dostosujemy do szerokiej gamy ciągników. Ta wyjątkowa maszyna umożliwia przeniesienie napędu za pomocą przekładni bocznych zębatych w kąpieli olejowej. Dzięki temu uzyskujemy wolniejsze obroty rotora, co pozwala na równomierne i bardzo dokładne rozdrabnianie.

Rekultywatory do gruntu FAE – jakość, wydajność i satysfakcja 

Nie ma co do tego wątpliwości, że w kwestii produkcji maszyn leśnych, FAE właściwie nie ma sobie równych. Marka od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu niezawodnego, wytrzymałego i optymalizującego pracę sprzętu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z rekultywatorami marki FAE w ofercie UTECH. To idealna propozycja dla osób, którym zależy na wydajnej i owocnej pracy.

FAE SSL SPEED

od 100 do 220 KM

FAE SSL

od 100 do 220 KM

FAE SSM – FAE SSM/HP

od 150 do 300 KM

FAE SSH – FAE SSH/HP

od 160 do 500 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki