Maszyny Westtech WOODCRACKER

Westtech to austriacka firma zajmująca się produkcją maszyn z zakresu pielęgnacji krajobrazu oraz techniki leśnej. Solidne maszyny i osprzęt tej marki mogą służyć do prowadzenia prac wycinkowych różnego rodzaju, co dotyczy zarówno drzew, jak i krzewów, oraz pozyskiwania biomasy. Stosunkowo młoda firma w krótkim czasie zyskała uznanie firm wykonawczych na całym świecie i wciąż cieszy się rosnącą popularnością na świecie.

Maszyny Westtech WOODCRACKER – innowacyjne rozwiązania na miarę XXI wieku

Austriacka firma Westtech WOODCRACKER została założona w 2005 roku, a więc jest stosunkowo młodą firmą w tej branży. Pracownikom firmy przyświeca idea, aby wdrażać w życie innowacyjne pomysły, oferując klientom maszyny najwyższej jakości. W ciągu niespełna dwóch dekad firma wprowadziła na rynek nowoczesne maszyny do prac w zakresie techniki leśnej i nie tylko, a wśród nich głowice ścinkowe, łupiarki, mulczery czy nożyce do pniaków. Uniwersalność, różnorodność i ciągły rozwój sprawiają, że firma ma w swoim asortymencie niemal wszystkie potrzebne maszyny i sprzęty, które umożliwiają efektywną pracę nad krajobrazem czy też pozyskiwanie biomasy. Wszystkie produkty austriackiej firmy Westtech WOODCRACKER cechują się wysoką jakością, ponieważ są wykonywane z solidnych materiałów, poddawane ścisłej kontroli jakości i zaprojektowane z troską o najmniejsze detale. Cechują się dużą odpornością na najróżniejsze czynniki zewnętrzne, warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne i wiele innych, przez co cieszą się bardzo długą żywotnością, mimo eksploatacji.

Sprzęt Westtech WOODCRACKER – trwałość i solidność

Westtech, znany na rynku jako niekwestionowany lider w dziedzinie sprzętu, wyróżnia się nie tylko trwałością, ale także solidnością swoich rozwiązań. Bogata oferta sprzętu Westtech obejmuje doskonałe technologicznie głowice ścinkowe z nożem, które skutecznie radzą sobie z różnorodnymi zadaniami związanymi z pracami leśnymi czy ogrodniczymi. Co więcej, innowacyjne głowice ścinkowe z piłą łańcuchową zapewniają precyzyjne cięcie, niezależnie od warunków terenowych. W ofercie znaleźć można również łuparki Westtech, które z powodzeniem spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. To sprzęt o solidnej konstrukcji, dostosowany również do różnych rozmiarów drewna, co sprawia, że prace związane z przetwarzaniem surowca drzewnego stają się bardziej efektywne. Łyżki palczaste to kolejna propozycja, która zdecydowanie wyróżnia ofertę tego renomowanego producenta. Łyżki palczaste Westtech WOODCRACKER charakteryzują się niezawodnością i wydajnością, umożliwiając skuteczne prace ziemne i transportowe. Dodatkowo, nożyce do pniaków oferowane przez Westtech to precyzyjne narzędzia, które gwarantują efektywne usuwanie przeszkód, nawet w trudno dostępnych miejscach. Ich solidna konstrukcja i zaawansowane technologie sprawiają, że są nieocenionym wsparciem w pracach związanych z pielęgnacją terenów leśnych czy ogrodów. Warto wspomnieć o stopniach teleskopowych dedykowanych do koparek, które zapewniają elastyczność i zwiększają zakres operacyjny maszyn budowlanych. Dzięki temu, prace ziemne stają się bardziej precyzyjne i efektywne, co ma istotne znaczenie zwłaszcza w trudnych warunkach terenowych.

Westtech WOODCRACKER – wybierz najlepszy sprzęt na rynku!

Westtech WOODCRACKER w ciągu niespełna dwóch dekad dowiódł, że rozwój i innowacje to najlepsze rodzaje paliwa dla młodych firm. Dziś maszyny produkowane przez austriackiego producenta są cenione w wielu krajach na całym świecie. Jeśli jesteś właścicielem firmy zajmującym się pracami w zakresie techniki leśnej czy pielęgnacją przestrzeni publicznej, już teraz sprawdź naszą ofertę, aby znaleźć zestaw odpowiednich maszyn dla swoich pracowników. Dzięki Westtech WOODCRACKER praca będzie nie tylko sprawna, ale i maksymalnie komfortowa.

Wybierz podkategorię

Głowice ścinkowe z nożem
Głowice ścinkowe z piłą łańcuchową
Łuparki
Łyżki palczaste
Mulczery
Nożyce do pniaków
Stopnie teleskopowe do koparki

Westtech Woodcracker CS

od 14 do 28 ton

Westtech Woodcracker CS smart

od 15 do 25 ton

Westtech Woodcracker CL

od 2.5 do 20 ton

Westtech Woodcracker CS compact

od 8 do 20 ton

Westtech Woodcracker C

od 7 do 30 ton

Westtech Woodcracker CS510 CRANE

Westtech Woodcracker L

Westtech Woodcracker W

od 6 do 30 ton

Westtech Woodcracker S

od 1.5 do 18 ton

Westtech Woodcracker R

od 25 do 30 ton

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki