Maszyny rolnicze na sprzedaż

Praca rolników już od wielu lat jest wspierana przez maszyny. Użycie zwierząt i siły rąk ludzkich odchodzi w zapomnienie gdy do gospodarstwa wkraczają maszyny rolnicze. Przedstawiciele Handlowi UTECH znają branżę rolniczą i chętnie wspomogą Cię w doborze maszyny, która zdejmie z Ciebie część obowiązków w gospodarstwie.

Marki maszyn rolniczych, które oferujemy

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Maszyny rolnicze – czym są?

Podstawowym założeniem maszyn rolniczych jest ich współpraca z traktorem. Traktor napędza (ciągnie) maszynę oraz wprawia w ruch jej elementy robocze. W Polsce maszyny rolnicze najczęściej napędzane są przy użyciu wału przeniesienia mocy (WOM) a wspomagane bywają przez hydraulikę traktora.

Jakie maszyny rolnicze mogą przydać się w gospodarstwie?

Równiarka ciągniona

Przygotowanie terenu pod uprawę wymaga zapewnienia odpowiednich spadów, aby stojąca na polu woda nie uszkodziła plonów. Podłączając do traktora równiarkę ciągnioną Montefiori, szybko wyrównasz teren i nadasz mu pożądany kąt spadu.

Rekultywator wgłębny

Uprawa dochodowych gatunków rolniczych na terenach, które wcześniej były niemożliwe do uprawy, to jedno z podstawowych wyzwań na najbliższe dekady, mające zagwarantować ludzkości bezpieczeństwo żywnościowe. Jest to obszar, w którym FAE posiada niezrównane doświadczenie i dorobek. Rekultywator wgłębny FAE wyróżnia się wprowadzeniem skutecznych i niezawodnych rozwiązań w zakresie kruszenia najtwardszych kamieni, rozdrabniania wszystkich rodzajów roślinności i osiągania pożądanego efektu końcowego.

Łyżka kosząca

Utrzymanie drożnych rowów melioracyjnych i kanałów w okolicy pól uprawnych to warunek konieczny odpowiedniego nawodnienia. Łyżki do koszenia rowów melioracyjnych od Michaelis, to ekonomiczne i niezawodne rozwiązanie problemów z nadmierną roślinnością w rowach i kanałach przy Twoich polach.

Wielozadaniowa ładowarka kołowa

W rolnictwie liczy się wielozadaniowość. Jedna maszyn, która spełnia wiele zadań w gospodarstwie to nieoceniona pomoc dla właściciela. Oferujemy Państwu ładowarki kołowe PAUS, które dzięki obrotowej kolumnie wysięgnika zaskakują swoją zwinnością i szeroką gamą możliwych zastosowań. Odśnieżanie, zgarnianie materiału czy hałdowanie to żaden problem dla ładowarki kołowej PAUS, oferowanej przez UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne.

Rębaki

Biomasa po ścince znacznie lepiej się kompostuje jeśli zostanie rozdrobniona na odpowiednie frakcje. Do tego celu służą rębaki. Można je zasilać elektrycznie, silnikiem spalinowym lub traktorem przy pomocy WOM. Mamy w ofercie szeroką gamę rębaków i chętnie poznamy Twoje potrzeby w zakresie rozdrabniania.

Używane maszyny rolnicze

Wiele z wymienionych wyżej maszyn rolniczych można kupić w wersji używanej. UTECH posiada serwis autoryzowany wielu znanych światowych producentów maszyn i bazując na wieloletnim doświadczeniu, remontuje i sprzedaje maszyny rolnicze w całej Polsce.

Sprzęt rolniczy – sprzedaż, serwis i wynajem maszyn

Wynajem maszyn rolniczych, zwłaszcza takich jak równiarki ciągnione to codzienność w UTECH. Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym, bo nie zawsze zakup nowej maszyny to najkorzystniejsze rozwiązanie. Zbadamy potrzeby Twojego gospodarstwa i zaoferujemy wynajem, zakup lub naprawę maszyn spełniających stojące przed Tobą zadania.

Jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym importerem na teren Polski najwyższej klasy maszyn budowlanych, leśnych, rolniczych i komunalnych marek DHB, FAE, PrimeTech, Greentec Ufkes, Jarraff, Michaelis,Montefiori, Paus, Rototilt, Takeuchi oraz Westtech Woodcracker. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz serwis sprzedawanych urządzeń.

Szukasz odpowiedniej maszyny dla swojej firmy? Potrzebujesz wynająć sprzęt do aktualnie trwających prac? Określ swoje zapotrzebowanie, a nasz wykwalifikowany zespół specjalistów zaproponuje odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.