Greentec Ufkes

Przemysł rolniczy, branża budowlana i leśnictwo to kategorie wymagające specjalistycznego sprzętu umożliwiającego pracę w trudnych warunkach i na dużych terenach. Zaawansowane maszyny dają nam wielką przewagę nad naszymi przodkami, którzy większość prac wykonywali ręcznie, a o niektórych nawet nie myśleli, bo zdawały się nieosiągalne. Dzięki solidnym maszynom rolniczym i nie tylko możemy dziś rekultywować dostępne tereny, oczyszczać je z niepotrzebnych elementów i zagospodarowywać zgodnie z założeniami. Jedną z firm produkujących maszyny potrzebne w tym wypadku jest ceniona firma Greentec UFKES. Co warto o niej wiedzieć i jakie produkty znajdują się w ofercie?

Firma Greentec UFKES – młoda firma z aspiracjami

Greentec UFKES to stosunkowo młoda firma holenderska z aspiracjami, których najlepszym potwierdzeniem są zróżnicowane maszyny wysokiej jakości. Dynamicznie rozwijająca się firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości rębaków, frezarek, żurawi, ścinarek i wielu innych maszyn wykorzystywanych w leśnictwie, rolnictwie oraz branży budowlanej. Wszelkie procesy produkcyjne, od powstania projektu, przez inżynierię, produkcję i dostawę maszyn odbywają się wewnątrz firmy. W rezultacie wszelkie produkty można z powodzeniem konfigurować pod ściśle określone wymagania klientów, czyniąc je optymalnymi. Nie bez znaczenia jest również to, że holenderski producent zajmuje się nie tylko produkcją i sprzedażą maszyn. W ofercie znajduje się również profesjonalny serwis i konserwacja, które umożliwia solidne zaplecze logistyczne. Części wymienne są tutaj dostępne wprost z magazynu, co znacząco przyspiesza wszelkie prace serwisowe.

Maszyny Greentec UFKES – obszerna oferta dla specjalistów

Hala produkcyjna Greentec UFKES znajduje się w północnej Holandii w miejscowości Drachten. To właśnie tam na powierzchni obejmującej 4400 metrów kwadratowych znajduje się nowoczesna fabryka maszyn, która jest wyposażona również w strefę testów. Dzięki temu wszystkie produkty Grentec UFKES opuszczają to miejsce dopiero po dokładnej kontroli jakości, a klienci otrzymują produkty z najwyższej półki. Wielką zaletą holenderskiej firmy jest troska o środowisko, co przejawia się nie tylko w procesach produkcyjnych, ale również w ergonomii miejsca pracy. W ofercie holenderskiej firmy znajdują się na przykład rębaki na TUZ z napędem na WOM, rębaki na podwoziu kołowym, rębaki kombinowane z przyczepami wysokiego wysypu, frezarki do pni, czy głowice ścinkowe z tarczą tnącą do koparek. Wszystkie produkty Greentec UFKES są produkowane z wykorzystaniem bardzo trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów oraz nowoczesnych technologii. W rezultacie są to maszyny do zadań specjalnych stanowiące jednorazową inwestycję na wiele lat, podczas których będą służyły bez niepożądanych awarii. Stanowią znakomite wyposażenie dla wielu firm, które zajmują się oczyszczaniem terenu, pracami leśnymi czy też budowlanymi.

Producent Greentec UFKES – dlaczego warto zwrócić na niego uwagę?

Greentec UFKES to stosunkowo młoda firma, która jednak doskonale odnalazła się w dość trudnej branży. Trudności wynikają tutaj głównie z tego, że na rynku od dekad funkcjonują uznane już firmy, z których część przez lata miała monopol na sprzedaż konkretnych produktów. Tymczasem Greentec UFKES rozwija się nad wyraz dynamicznie, zyskuje coraz większą popularność i zaufanie wśród wymagających klientów. Jeśli Twoja firma zajmuje się pracami ziemnymi lub przygotowuje tereny pod inwestycje budowlane, już teraz wejdź na stronę utech.pl i przejrzyj bogatą ofertę holenderskiego producenta.

Wybierz podkategorię

Rębaki na TUZ z napędem z WOM
Rębaki na podwoziu kołowym z napędem z WOM
Rębaki kombinowane z przyczepami wysokiego wysypu
Rębaki na podwoziu kołowym z silnikiem spalinowym
Rębaki samobieżne na podwoziu gąsienicowym
Rębak na podwoziu ciężarowym
Rębaki stacjonarne z napędem elektrycznym
Głowice ścinkowe z tarczą tnącą do koparek
Frezarki do pni

Greentec Cheetah 30 Cranefed

od 100 do 250 KM

Greentec Cheetah 30 Compact

od 80 do 170 KM

Greentec Cheetah 45

od 200 do 450 KM

Greentec Jaguar 40 hitch mounded

od 100 do 170 KM

Greentec 942 hitch mounted

od 100 do 220 KM

Greentec 942 Venturi podwozie ciężkie

od 100 do 220 KM

Greentec 952 MEGA Venturi podwozie jednoosiowe ciężkie

od 200 do 450 KM

Greentec 952 MEGA Venturi podwozie tandemowe

od 200 do 450 KM

Greentec 962 Venturi podwozie jednoosiowe

od 250 do 450 KM

Greentec 962 Venturi podwozie tandemowe

od 250 do 450 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki