Rębaki Greentec UFKES na podwoziu kołowym z silnikiem spalinowym

Rębaki to specjalistyczne maszyny, które są powszechnie wykorzystywane do rozdrabniania surowców organicznych, takich jak gałęzie czy zdrewniałe pędy. Materiał ten jest później wykorzystywany do produkcji papieru, ściółki lub opału, a teren oczyszczony jest z niepożądanych, aczkolwiek cennych, elementów. Urządzenia tego rodzaju są stałym elementem wyposażenia cenionych firm wykonawczych, a z kolei jednym z liderów w zakresie ich produkcji pozostaje od jakiegoś czasu firma Greentec UFKES. Jakie modele znajdują się w ofercie sklepu utech.pl i co warto o nich wiedzieć przed podjęciem decyzji o zakupie?

Rębaki Greentec UFKES – znakomita propozycja młodej firmy

Greentec UFKES to młoda firma, która już może poszczycić się sporym doświadczeniem, wyczuciem rynku i rosnącym zaufaniem wśród klientów. Firma ta została założona w Drachten, czyli miejscowości znajdującej się w północnej części Holandii. W mającej niemal 4400 metrów kwadratowych hali powstają zaawansowane maszyny do prac ziemnych, rolniczych i nie tylko, a firma posiada również strefy testów i bardzo restrykcyjną kontrolę jakości. Przykładanie wagi do najmniejszych szczegółów, a także korzystanie z materiałów wysokiej jakości i nowoczesnych technologii okazały się w tym wypadku przepisem na sukces. Jednym z czołowych produktów firmy są rębaki do drewna Greentec UFKES, które usprawniają cały szereg prac związanych z oczyszczaniem terenu i pozyskiwaniem naturalnego surowca.

Rębaki na podwoziu kołowym Greentec UFKES – wydajność i trwałość

Rębaki z silnikiem spalinowym Greentec UFKES to obszerna kategoria, w której znajdują się maszyny o mocy od 75 do 600 KM. Wszystkie z nich wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego też są odporne na uszkodzenia mechaniczne i znakomicie pełnią swoją funkcję nawet w trudnych warunkach. Rębaki spalinowe Greentec UFKES nie bez powodu okazują się często jednym z najcenniejszych elementów wyposażenia firm wykonawczych. W ofercie sklepu utech.pl znajduje się na przykład rębak do gałęzi spalinowy Greentec UFKES o mocy od 75 do 100 KM. Jest to solidna maszyna z własnym hydraulicznym systemem chłodzenia, tarczą frezowaną zapewniającą dużą prędkość podawania przy minimalnym oporze, a także praktycznym dosuwem ustawionym pod kątem. Dla kontrastu rębak spalinowy Greentec UFKES 962 z ładowaniem bocznym o mocy od 400 do 600 KM posiada skrzynkę sterowniczą GCS z ekranem dotykowym, stabilny stół zasypowy, rynnę wyładowczą Venturi, zintegrowany system nadmuchu czy też obniżony stół dolnego walca, który zapewnia znacznie więcej miejsca na docisk drewna. Rębak do gałęzi do ciągnika Greentec UFKES 962 z ładowaniem bocznym można dodatkowo wyposażyć w pilot do obsługi rębaka, 3-rzędowy łańcuch podający z kutej stali, różne opcje sterowania żurawiem, płynną regulację płetwy zwrotnej flex, a także różne opcje oświetlenia. Wszystko to sprawia, że klient ma duży udział w konfiguracji optymalnej maszyny, która będzie dostosowana do jego potrzeb.

Rębaki do gałęzi Greentec UFKES – postaw na wydajność i jakość!

Rębak do drewna Greentec UFKES to znakomita maszyna, która ma szansę usprawnić pracę wielu firm wykonawczych, wpływając na tempo i jakość pracy. Nowoczesne technologie sprawiają, że praca jest bardziej komfortowa i efektywna. Jeśli jesteś właścicielem firmy korzystającej na co dzień z rębaków, już teraz wejdź na stronę utech.pl, aby znaleźć maszynę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Greentec Cheetah 30/80 Chassis highway suitable

od 75 do 100 KM

Greentec Jaguar 40/80 fast traffic

140 KM

Greentec 942

275 KM

Greentec 952 MEGA motor

od 275 do 420 KM

Greentec 962

420 KM

Greentec 962 z ładowaniem bocznym

od 400 do 600 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki