Rototilt

Rototilt jest wiodącym światowym producentem tiltrotatorów – systemów głowic wychylno-obrotowych. Oferuje zróżnicowane systemy sterowania w tym najbardziej zaawansowany inteligentny system ICS, kompletną gamę tiltrotatorów dla koparek o masie od 1,5 do 40 ton, systemy szybkozłączy hydraulicznych oraz pełnohydraulicznych QuickChange oraz narzędzia robocze i akcesoria. Rototilt otwiera nowe perspektywy dla użytkowników maszyn budowlanych, umożliwiając przekształcenie dowolnej koparki w pełnowartościowy nośniki narzędzi.

Kliknij tutaj aby zobaczyć czym są głowice wychylno-obrotowe

Fima Rototilt zajmuje bardzo ważne miejsce w branży budowlanej, ponieważ jest liderem w zakresie produkcji tiltrotatorów. Te zaawansowane urządzenia pozwalają maksymalizować wydajność koparek, przez co znajdują one jeszcze szersze zastosowanie i mogą być wykorzystywane do bardzo zróżnicowanych zadań. Wiele lat temu żaden z założycieli nie mógł przewidzieć, jak wielki sukces odniesie Rototilt. Nie mogli nawet przewidzieć, że firma będzie nazywała się właśnie tak. 

Producent maszyn Rototilt – kreatywni Szwedzi podbijają świat

Rototilt to szwedzka firma, której historia sięga lat pięćdziesiątych XX wieku. To właśnie wtedy bracia Rune i Allan Jonsson postanowili założyć firmę Br. Jonsson. Firma ta na początku zajmowała się przede wszystkim produkcją koparek ABS, które powstawały w prywatnym warsztacie rodzeństwa. Od początku marzeniem panów było to, aby produkować innowacyjne maszyny, które kiedyś znajdą uznanie, a przede wszystkim zastosowanie na całym świecie. Czekała ich długa droga wypełniona intensywną pracą, rozwojem, śledzeniem potrzeb rynku, a także niesamowitą kreatywnością. Przełomowym momentem okazał się rok 1986, ponieważ właśnie wtedy na rynku okazał się pierwszy tiltrotator. Był to innowacyjny rotator hydrauliczny, który umożliwia maszynom nieograniczony obrót 360 stopni. Dzięki niemu koparki mogły stać się elastycznymi nośnikami narzędzi i maszynami o wiele bardziej uniwersalnymi. Tiltrotatory opatentowane przez braci Jonsson szybko zyskały popularność, ponieważ zapewniają wszechstronność i niespotykaną nigdy wcześniej precyzję podczas prac. 

Głowice Rototilt – rewolucyjne pomysły i znakomita jakość

Producent Rototilt, mimo że na przestrzeni lat firma ulegała wielu modyfikacjom, a od jej powstania minęło wiele dekad, od zawsze stawia przede wszystkim na wysoką jakość. Zaprzęganie całej kreatywności i dostępnej technologii do wszelkich projektów to kolejna cecha typowa dla szwedzkiej firmy. Wszystkie maszyny produkowane są z tworzyw wysokiej jakości, co zapewnia im trwałość, solidność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne i nowe technologie uwzględniane na etapie projektowania maszyn skutkują produktami, które często nie mają sobie równych na rynku. Rototilt zasłynął przede wszystkim za sprawą innowacyjnych tiltrotatorów, które dają znacznie więcej możliwości koparkom, czyniąc je maszynami niezwykle wszechstronnymi. W ofercie utech.pl znajdują się ponadto firmowe narzędzia robocze, a także szybkozłącza maszynowe. W pierwszej kategorii znajdują się na przykład płyty adaptacyjne, łyżki kopiące, łyżki przesiewające, przecinarki do asfaltu, czy też chwytaki do sortowania i do kamienia. W drugiej z tych kategorii można znaleźć między innymi szybkozłącza pełnohydrauliczne oraz szybkozłącza systemu S, które współpracują z tiltrotatorami, narzędziami roboczymi oraz wszelkimi systemami Rototilt.

Firma Rototilt – gwarancja jakości

Jeśli jesteś dumnym właścicielem firmy budowlanej, dla którego jakość i efektywność posiadanych maszyn ma wielkie znaczenie, warto wziąć pod uwagę szwedzką firmę. Miała ona bowiem wiele lat na poparcie swojej jakości i podtrzymanie pozycji na rynku, co zrobiła bez najmniejszego problemu. Rototilt to dobry wybór dla osób ceniących konstrukcje solidne, nowoczesne i zapewniające wygodę. Już teraz wejdź na stronę internetową utech.pl, przejrzyj dokładną ofertą i przekonaj się, że Rototilt może Ci pomóc rozwijać własną firmę.

Wybierz podkategorię

Tiltrotatory
Narzędzia robocze
Szybkozłącza maszynowe

Rototilt RC9

od 32 do 43 ton

Rototilt RC8

od 23 do 32 ton

Rototilt RC6

od 15 do 24 ton

Rototilt RC5

od 14 do 19 ton

Rototilt RC4

od 10 do 16 ton

Rototilt RC3

od 6 do 12 ton

Rototilt RC2

od 3 do 6.5 tony

Rototilt RC1

od 1.5 do 3.5 tony

Płyty adaptacyjne

Łyżki kopiące

1,5 – 40 ton

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Bartek
key account manager Rototilt

+48 882 169 290
bartosz.steczek@utech.pl

Nasze marki