Frezarki do asfaltu do koparek FAE

Frezarki do asfaltu do koparek to profesjonalne maszyny budowlane służące do zrywania starego asfaltu. Są niezbędnym wyposażeniem firm wykonawczych zajmujących się pracami ziemnymi, które przygotowują podłoże pod ułożenie nowej warstwy asfaltu, betonu i nie tylko. Jednym z wiodących producentów frezarek na świecie jest włoska firma FAE, która od kilku dekad zaskakuje klientów niesamowitą jakością i innowacjami.

Frezarka FAE do koparek – produkt uznanej firmy

Firma FAE jest dziś jednym z liderów w zakresie produkcji maszyn wykorzystywanych w branży budowlanej, rolnictwie czy leśnictwie. Została założona w 1989 roku we włoskiej miejscowości Fondo i od razu przystąpiła do produkcji wysokiej jakości maszyn dla profesjonalistów. Twórcy firmy od samego początku stawiali na wysoką jakość, dlatego w maszynach wykorzystywane są materiały najwyższej jakości i nowoczesne technologie. Ponadto projektanci zatrudnieni przez firmę bacznie obserwują światowy rynek i doskonale wiedzą, jakie innowacje zapewnią im w branży stałe miejsce na podium. Frezarki FAE są cenione przez najbardziej wymagających klientów, którzy prowadzą specjalistyczne firmy i którym zależy na odpowiednim stosunku ceny do jakości, skuteczności oraz komforcie użytkowników.

Frezarka drogowa do asfaltu FAE do koparek – dlaczego wyprzedza konkurencję?

Frezarki drogowe FAE cechują się sporą wszechstronnością i uniwersalnością. Z powodzeniem można ich używać do wszelkich prac modernizacyjnych, remontowych oraz podczas budowy nowych dróg. Modele te montuje się na wysięgniku koparki i są napędzane hydraulicznie przez pompę koparki, a w rezultacie zęby frezujące wgryzają się w asfalt, odrywając z wielką skutecznością jego fragmenty. W ofercie sklepu utech.pl znajduje się na przykład frezarka do asfaltu do koparek FAE RPL/EX ze stałymi narzędziami roboczymi, która współpracuje z koparkami o masie od 8 do 14 ton. Frezarka ta jest montowana na ramieniu koparki i umożliwia frezowanie na głębokość do 13,5 centymetrów. Model ten idealnie sprawdza się do przygotowywania powierzchni drogi pod położenie nowej warstwy betonu lub asfaltu, znacząco usprawniając wszelkie prace ziemne. Użytkownicy frezarek szczególnie cenią fakt, że jest ona wyposażona w hydrauliczną regulację głębokości roboczej, dzięki czemu zarządzanie głębokością roboczą jest bardzo precyzyjne. Ponadto maszyna ma system samopoziomowania o bardzo szerokim zakresie ruchu, który cały czas utrzymuje głowicę w odpowiednim położeniu podczas pracy. Warto również zwrócić uwagę na narzędzia robocze z okrągłym trzonkiem, ponieważ dzięki swojej budowie idealnie sprawdzają się w przypadku nawierzchni betonowych i asfaltowych. W maszynie zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań, które skutkują tym, że jest ona niesamowicie efektywna, precyzyjna i pozwala użytkownikowi na bardzo wygodą oraz komfortową pracę. Zastosowane we frezarce materiały cechują się bardzo wysoką jakością, co pozwala na długą i bezawaryjną eksploatację.

Frezarka do asfaltu do koparek FAE – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Jeśli jesteś właścicielem firmy wykonawczej zajmującej się szeroko pojętymi pracami ziemnymi i remontami dróg, to doskonale wiesz, jak ważne są w tym wypadku profesjonalne i solidne maszyny. Dzięki nim można znacząco przyśpieszyć wszelkie prace i wpłynąć na ich jakość. Właśnie takie cele przyświecały włoskiemu producentowi podczas projektowania frezarek asfaltu. Wejdź na stronę utech.pl i przekonaj się, że w zachwytach użytkowników z całego świata nie ma ani grama przesady.

FREZARKA FAE RPL/HY

od 5 do 8 ton

Frezarka do asfaltu do koparki FAE RPL-EX

Frezarka FAE RPL/EX

od 8 do 14 ton

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki