Frezarki do pni do traktorów FAE

FAE to włoska firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku. Od samego początku marka stawia na najwyższą jakość wykonania, co w oczywisty sposób przekłada się na optymalizację pracy oraz satysfakcję użytkowników. FAE jest światowym liderem w zakresie produkcji technologicznie zaawansowanych maszyn, które znajdują zastosowanie w leśnictwie, rolnictwie oraz wielu innych branżach. Nieskazitelna renoma oraz dbałość o najdrobniejsze detale sprawiają, iż bez najmniejszych przeszkód można powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych producentów. Co znajduje się w ofercie FAE? Przedstawiamy niezawodne frezarki do pni dla traktorów FAE.

Frezarki do pni dla traktorów FAE – niezawodny sprzęt na wyciągnięcie ręki

FAE to z pewnością firma, która powinna zainteresować osoby oraz przedsiębiorstwa, których działalność odbywa się na terenach zalesionych lub terenach wymagających oczyszczenia z głęboko osadzonych pni po wycince. FAE oferuje niezawodne maszyny, z pomocą których bez najmniejszego problemu uporamy się z pozostałościami, których ręczne usuwanie jest wprost niemożliwe. Marka od samego początku zdecydowała się postawić na najwyższą jakość wykonania swoich produktów. W procesie produkcji stosowane są wyłącznie komponenty o ponadprzeciętnej wytrzymałości, stworzone z udoskonalonych technologicznie tworzyw. Właśnie dzięki temu możemy mieć absolutną pewność, że sięgając po frezarki do pni do traktorów FAE, sięgamy tak naprawdę po produkt z najwyższej półki. Firma skupia się na dostarczaniu maszyn, które w zachwycający sposób optymalizują pracę i znacząco odciążają człowieka. Wyjątkowe frezarki FAE to przede wszystkim komfort pracy oraz wielka precyzja, która przekłada się na wysoką wydajność. Warto dodać, że stosowanie frezarek FAE na konkretnych terenach znacząco minimalizuje nakłady pracy, a także pozwala uniknąć konieczności rekonstrukcji danej nawierzchni. Jest to jeden z najbardziej nieinwazyjnych sposobów na pozbycie się wystających pni. Jakie frezarki oferuje włoska firma FAE? 

Frezarki tarczowe do traktorów FAE – bezpieczny i wygodny sposób na usunięcie pni

Niezaprzeczalną zaletą firmy FAE jest fakt, iż z powodzeniem produkuje ona maszyny niezwykle intuicyjne i łatwe w obsłudze przy jednoczesnym zastosowaniu bardzo zaawansowanych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Nie inaczej jest w przypadku frezarek producenta FAE. Z całą pewnością warto zwrócić uwagę na model FAE SCH. To wyjątkowo wytrzymała i solidna maszyna przeznaczona do likwidacji pojedynczych pni. Powstała z myślą o ciągnikach o mocy od 130 do 280 KM. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które stoją przed zadaniem usunięcia pojedynczych pni z terenów zalesionych, pól uprawnych lub terenów, na których miejsce miała wycinka. Frezarka tego typu odznacza się głębokością roboczą nieprzekraczającą 50cm. Jest wyposażona w hydrauliczny przesuw boczny, co z kolei oznacza, że operator jest w stanie pracować z jednego miejsca bez konieczności manewrowania ciągnikiem. To znacząco ułatwia pracę i podnosi komfort podczas frezowania. Warto dodać, że ten model frezarki do pni FAE posiada wymienne zęby. Można się zdecydować na standardowe rozwiązanie lub wersję wzmocnioną, co poprawia pracę w mniej korzystnych warunkach.

Frezarki do traktorów FAE – dlaczego warto zainwestować w taki sprzęt?

FAE to firma z wieloletnim doświadczeniem, a ogromne rzesze zadowolonych klientów to zdaje się najlepsza recenzja, jaką można uzyskać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki w naszym sklepie UTECH. Dostępne frezarki do pni FAE spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

FAE SCH

od 130 do 280 KM

FAE SCH/GT

od 180 do 350 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki