Maszyny Takeuchi

Takeuchi to japoński producent maszyn budowlanych, który słusznie cieszy się uznaniem i popularnością na całym świecie. Dziś wiele firm nie wyobraża sobie wykonywania własnych zobowiązań bez korzystania z maszyn produkowanych przez Japończyków. Jakie produkty znajdują się w ofercie, dlaczego firma cieszy się tak wielkim zaufaniem i co jeszcze warto o niej wiedzieć?

KLIKNIJ -> POBIERZ NAJNOWSZY KATALOG MASZYN TAKEUCHI

Maszyny budowlane Takeuchi – firma z historią

Takeuchi to japońskie przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1963 roku w miejscowości Sakaki. Firma rozwijała się prężnie, zapewniając maszyny budowlane na terenie Japonii, aby kilkanaście lat później otworzyć pierwszą filię w Stanach Zjednoczonych. Było to wielkie wydarzenie dla azjatyckiego przedsiębiorstwa, ponieważ otworzyło furtkę do rynków światowych. Na przestrzeni kolejnych dekad filie powstawały również w Wielkiej Brytanii, Francji i Chinach, zaś budowlańcy niemal na całym świecie mieli okazję zacząć pracować na  niezawodnych maszynach. Dziś Takeuchi jest nazywany światowym liderem w zakresie minikoparek i ładowarek gąsienicowych. Te pierwsze świetnie sprawdzają się przy wszelkich pracach instalacyjnych, fundamentowych, odwadniających, a także we wszelkich pracach związanych z kształtowaniem krajobrazu. Te drugie zaś idealnie nadają się do odśnieżania wąskich i trudno dostępnych ścieżek, załadunku materiałów na placach budowy, utrzymania terenów zielonych, wyrównania terenu czy mniejszych prac wyburzeniowych. Uniwersalność maszyn Takeuchi sprawia, że stają się one często nieodzownym elementem wyposażenia wielu firm budowlanych i wykonawczych.

Sprzęt budowlany Takeuchi – optymalne rozwiązania dla firm

Takeuchi to uznany producent maszyn budowlanych. Jesteśmy autoryzowanym dealerem maszyn budowlanych japońskiego producenta Takeuchi. W szerokiej gamie produktów znajdują się minikoparki Takeuchi idealne do prac w miejscach o ograniczonej przestrzeni, koparki Takeuchi gąsienicowe oraz kołowe. Innowacyjne koparki z prawdziwie zerowym promieniem obrotu Takeuchi umożliwiają precyzyjne manewrowanie nawet na najwęższych placach budowy, co przekłada się na zwiększoną wydajność i oszczędność czasu. Natomiast koparki hybrydowe Takeuchi, wykorzystujące zaawansowane technologie energetyczne, pozwalają na obniżenie kosztów eksploatacji i wpływają korzystnie na środowisko. Dodatkowo, dumpery gąsienicowe Takeuchi oraz ładowarki gąsienicowe ze sterowaniem burtowym Takeuchi stanowią niezastąpione narzędzia w transporcie materiałów oraz pracach załadunkowych i rozładunkowych na placu budowy. Ich solidna konstrukcja i zaawansowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że są nie tylko niezawodne, ale także efektywne i wydajne. Dzięki różnorodności oferty oraz wysokiej jakości produkowanych maszyn, Takeuchi dostarcza optymalne rozwiązania dla firm budowlanych, pozwalając im osiągnąć doskonałe rezultaty w realizacji różnorodnych projektów budowlanych.

Autoryzowany dealer Takeuchi – skorzystaj z oferty UTECH

Firma UTECH znajduje się na liście autoryzowanych dealerów maszyn budowlanych Takeuchi, a to oznacza, że gwarantujemy naszym klientom oryginalne produkty wysokiej jakości i bez ryzyka inwestowania dużych środków w produkty wadliwe. Już teraz skorzystaj z naszej oferty na utech.pl i wybierz optymalne rozwiązania dla własnej firmy, które znacząco wpłyną na jakość wykonywanych prac i wygodę pracowników.

Wybierz podkategorię

Minikoparki
Koparki gąsienicowe
Koparki kołowe
Koparki z prawdziwie zerowym promieniem obrotu
Koparki hybrydowe
Dumpery / Wozidła gąsienicowe
Ładowarki gąsienicowe ze sterowaniem burtowym

Minikoparka TB210R z daszkiem

Takeuchi TB 210 R

klasa 1 t

Takeuchi TB 215 R

klasa 1.5 t

Minikoparka Takeuchi TB216 bokiem

Takeuchi TB216

klasa 1.8 t

Takeuchi TB 320

klasa 2 t

Takeuchi TB 225

klasa 2.4 t

Takeuchi TB 325 R

klasa 2,5 t

Takeuchi TB 230

klasa 3 t

Takeuchi TB 235-2

klasa 3.5 t

Takeuchi TB 240

klasa 4 t

Takeuchi TB 250-2

klasa 5 t

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki

Nasze marki