Maszyny Montefiori

W dawnych czasach w rolnictwie wykorzystywano przede wszystkim pracę ludzi, którzy z biegiem lat posiłkowali się najpierw prymitywnymi, a później coraz bardziej zaawansowanymi maszynami. Dziś trudno wyobrazić sobie rolnictwo bez profesjonalnych maszyn rolniczych, które znacząco przyspieszają wszelkie prace, umożliwiają precyzję i odciążają rolników. Jednym z cenionych producentów maszyn rolniczych na rynku jest włoska firma Montefiori. Jakie maszyny ma w ofercie i co warto o niej wiedzieć?

Maszyny Montefiori – tradycja i nowoczesne technologie

Firma Montefiori została założona we Włoszech pół wieku temu. Co oczywiste, na początku zajmowała się produkcją znacznie mniej skomplikowanych maszyn niż dzisiaj. Rozwój technologii, baczna obserwacja światowych trendów i potrzeb, a także czerpanie z posiadanej już wiedzy i doświadczenia pozwoliły firmie niesamowicie się rozwinąć. Dziś Montefiori ma w swojej ofercie zaawansowane maszyny rolnicze na najwyższym poziomie, które umożliwiają sprawną, precyzyjną i bezpieczną pracę. Od lat producent Montefiori cieszy się reputacją jednego z liderów w zakresie produkcji równiarek ciągnionych i zgarniarek. Służą one między innymi do wyrównywania terenu z wielką dokładnością i szybkiego przemieszczania znacznych mas ziemi. Maszyny włoskiego producenta Montefiori zachwycają doświadczonych użytkowników bardzo wysoką jakością i tym, że stosuje się w nich najnowocześniejsze technologie, aby jeszcze bardziej ułatwić pracę.

Profesjonalny sprzęt od Montefiori

Sprzęt Montefiori to gwarancja efektywności w różnorodnych pracach ziemnych. W ofercie Montefiori znajdują się równiarki ciągnione, które cechuje zaawansowany system sterowania laserowy lub 3D, umożliwiające osiągnięcie najwyższej dokładności przy niwelowaniu terenu. Dodatkowo zgarniarki Montefiori ze sterowaniem laserowym, zapewniają skuteczne i precyzyjne prace związane z usunięciem nadmiaru materiałów czy kształtowaniem powierzchni terenu.Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i solidnej konstrukcji, sprzęt Montefiori spełnia najwyższe standardy profesjonalnych oczekiwań, zapewniając nie tylko niezawodność, ale także doskonałe rezultaty w każdym zadaniu związanym z pracami ziemnymi.

Montefiori – włoski pionier na wyciągnięcie ręki!

UTECH od lat zajmuje się sprzedażą profesjonalnych maszyn budowlanych i rolniczych najlepszych producentów na świecie, dlatego nie mogło w nim zabraknąć maszyn włoskiego producenta Montefiori. Na utech.pl znajduje się niezwykle bogata oferta, dzięki której klienci mogą znaleźć optymalne rozwiązania dla siebie.

Wybierz podkategorię

Równiarki ciągnione ze sterowaniem laserowym lub 3D
Zgarniarki ze sterowaniem laserowym

Montefiori Lucciola

od 25 do 80 KM

Montefiori Roma 300 extensible

od 60 do 120 KM

Montefiori równiarka holowana 400L – 300L

od 80 do 180 KM

Montefiori Roma 400 extensible

od 150 do 200 KM

Montefiori Roma 500 N

od 200 do 330 KM

Montefiori Roma 500 extensible

od 200 do 330 KM

Montefiori R600M

od 280 do 400 KM

Montefiori Roma 700

od 350 do 600 KM

Montefiori J20 – J25

od 55 do 120 KM

Montefiori J280

od 250 do 350 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki

Nasze marki