MB Crusher

Maszyny do kruszenia, przesiewania i recyklingu to niezbędne elementy wyposażenia wielu firm wykonawczych. Jednym z wiodących producentów tego rodzaju maszyn jest MB CRUSHER, który od ponad dwudziestu lat zachwyca jakością i cieszy się popularnością na całym świecie. Jakie maszyny znajdują się w ofercie i co warto na ich temat wiedzieć? Poniżej znajdują się najważniejsze informacje na ten temat i krótka historia firmy.

Osprzęt MB CRUSHER – solidny osprzęt do maszyn roboczych

MB CRUSHER to rodzinna włoska firma, która powstała ponad dwadzieścia lat temu. Familijny biznes w szybkim tempie zaczął rozrastać się do rozmiarów potężnej firmy budzącej zainteresowanie wśród profesjonalistów na całym świecie. MB CRUSHER jest cenionym producentem osprzętu kompatybilnego ze wszystkimi maszynami roboczymi o różnych wymiarach. To właśnie ta firma ma na koncie wynalezienie pierwszej w historii kruszarki szczękowej do koparek. Twórcy firmy nie zwalniają tempa, łącząc sprawdzone sposoby produkcji z innowacyjnymi technologiami. W rezultacie powstają maszyny nadające zupełnie nowy wymiar pracy w różnych branżach. Chociaż firma działa dziś na całym świecie, wszystkie etapy produkcji odbywają się w głównej siedzibie w Fara Vicentino. Na powierzchni mającej około czterdziestu pięciu tysięcy metrów kwadratowych znajdują się nowoczesne laboratoria badawcze i projektowe, w których pracują wykwalifikowani pracownicy. Rygorystyczna kontrola jakości i praca wyłącznie na komponentach i materiałach z najwyższej półki sprawiają, że wszystkie produkty MB CRUSHER zachwycają jakością i trwałością.

Akcesoria dla maszyn budowlanych MB CRUSHER – pozycja obowiązkowa dla profesjonalistów

Akcesoria MB CRUSHER do maszyn budowlanych to odpowiedni wybór dla każdego profesjonalisty w branży. W ofercie MB CRUSHER znajdują się innowacyjne rozwiązania, takie jak łyżki kruszące i przesiewające MB CRUSHER, które doskonale sprawdzają się w rozmaitych zadaniach związanych z przygotowywaniem terenu. Chwytaki wieloszczękowe MB CRUSHER, umożliwiają precyzyjne chwytanie i przenoszenie materiałów, zwiększając efektywność prac na budowie. Głowice urabiające MB CRUSHER są nieocenionym narzędziem w rozbiórce czy pracach ziemnych, umożliwiając precyzyjne przetwarzanie różnorodnych materiałów. Dzięki zaawansowanym technologiom, solidnej konstrukcji oraz precyzyjnemu wykonaniu, akcesoria MB CRUSHER stanowią pewny wybór dla profesjonalistów, którzy cenią sobie nie tylko innowacyjne rozwiązania, ale także niezawodność i trwałość w każdych warunkach pracy.

Wyposażenie maszyn budowlanych MB CRUSHER – zapewnij sobie komfort pracy!

Zaawansowane wyposażenie maszyn budowlanych MB CRUSHER nie bez powodu zyskało popularność i uznanie w wielu krajach na całym świecie. Szeroka oferta osprzętu MB jest w stanie unowocześnić posiadane już maszyny, a przede wszystkim usprawnić wszelkie wykonywane prace. Sprawdź ofertę sprzętu MB CRUSHER i wybierz produkty włoskiego producenta do swojej firmy.

Wybierz podkategorię

Łyżki kruszące i przesiewające
Chwytaki Wieloszczękowe
Głowice Urabiające
Wyposażenie Dodatkowe

MB wyposażenie dodatkowe

nośniki 3,5 – 35 ton

głowice frezujące MB R

nośniki 3,5 – 35 ton

chwytaki sortujące MB G

nośniki 1,3 – 30 ton

łyżki rozdrabniająco – przesiewające MB HDS

nośniki 1,3 – 45 ton

łyżki przesiewające MB S

nośniki 8 – 50 ton

łyżki kruszące MB BF

nośniki 4,5 – 100 ton

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki