Łyżki palczaste Westtech WOODCRACKER

Łyżki palczaste to zaawansowane i profesjonalne maszyny wykorzystywane do obróbki korzeni i materiału ściętego na podłożu leśnym. W wielu branżach dotyczących techniki leśnej i pielęgnacji krajobrazu stanowią najważniejsze elementy wyposażenia. Dzięki nim wszelkie prace pielęgnacyjne mogą być wykonywane znacznie szybciej, w komfortowych warunkach i z uwzględnieniem bezpieczeństwa pracy. Jednym z czołowych producentów tego rodzaju maszyn jest austriacka firma Westtech WOODCRACKER. Jakie modele są godne uwagi i co warto o nich wiedzieć?

Łyżki palczaste Westtech WOODCRACKER – maszyny do oczyszczania podłoża

Westtech WOODCRACKER to austriacka firma, która została założona w 2005 roku i od tamtej pory niezmiennie zaskakuje swoich klientów. Filozofią firmy od samego początku było łączenie zdobytego już doświadczenia z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i innowacyjnymi technologiami. W rezultacie powstałe maszyny cechują się uniwersalnością, trwałością, długą żywotnością i zapewniają komfort użytkownikom. Łyżki palczaste Westtech WOODCRACKER są nieodzowne w przypadku gruntownego oczyszczania terenu, zwłaszcza jeśli firmie wykonawczej zależy na zaoszczędzeniu czasu, sprawnej i efektywnej pracy. Konstrukcje tworzone są z materiałów najwyższej jakości, a dzięki temu są odporne na warunki atmosferyczne, destrukcyjne czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne. Nic dziwnego, że tej klasy sprzęt szybko zyskał miano jednego z najlepszych na rynku, a łyżki palczaste Westtech są sprzedawane w wielu krajach na świecie.

Zaawansowane łyżki palczaste Westtech – skuteczne oczyszczanie i pielęgnacja powierzchni

Łyżki palczaste Westtech to zaawansowane maszyny służące między innymi do sprawnego i szybkiego czyszczenia oraz pielęgnacji powierzchni. Sprawdzą się również w sytuacjach, kiedy konieczne są ścinka i zbieranie materiału korzeniowego, karczowanie niewielkich pniaków oraz manipulacja pozyskanym materiałem. Cenionym modelem austriackiego producenta w tym zakresie jest na przykład Westtech Woodcracker G, czyli łyżka palczasta do obróbki materiału ściętego i korzeni. Maszyna przystosowana jest do koparek o masie od siedmiu i pół tony do dwudziestu pięciu ton, a jej wielką zaletą jest niezwykle prosty montaż oraz bardzo dokładne i wielkopowierzchniowe oczyszczanie podłoża. Maszyna dostępna jest w trzech rozmiarach, przez co z powodzeniem można ją dostosować do własnych potrzeb. Ponadto we wszystkich rozmiarach opcjonalnie dostępne są dodatkowe elementy, takie jak paluch chwytający. Paluch daje w tym wypadku zupełnie nowe możliwości zastosowania maszyny, ponieważ pozwala na doprowadzenie materiału do rozdrabniarek czy też załadunek na potrzeby transportu. Warto podkreślić, że wspomniane paluchy zawsze zamykają się wyłącznie w takim zakresie, na jaki pozwala uchwycony materiał. Dlatego też wszelkie elementy przygotowywane do rozdrobnienia lub transportu zawsze są pod kontrola operatora maszyny, a okoliczne obiekty nie ulegną zniszczeniu przez przypadek.

Łyżki palczaste Westtech WOODCRACKER – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Łyżki palczaste Westtech WOODCRACKER to propozycja dla wszystkich osób, które szukają maszyn z najwyższej półki i mają ponadprzeciętne wymagania. Jeśli do tej pory nie udało Ci się znaleźć optymalnych maszyn tego rodzaju dla swojej firmy, tym razem możesz na długo zakończyć poszukiwania. Sprawdź naszą ofertę i wybierz optymalne wyposażenie dla swoich pracowników. Z całą pewnością docenią oni nie tylko parametry łyżek Westtech, ale również komfort pracy, jaki zapewniają.

Westtech Woodcracker G

od 7.5 do 25 ton

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki