Dumpery gąsienicowe Takeuchi

Dumpery gąsienicowe Takeuchi posiadają zaawansowane rozwiązania w dziedzinie transportu ciężkich ładunków w trudnych warunkach terenowych. Oparte na innowacyjnych technologiach, te maszyny zostały skonstruowane z myślą o maksymalnej efektywności i niezawodności. Ich zdolność do pokonywania wyzwań związanych z terenem sprawiają, że stają się kluczowym narzędziem dla profesjonalistów, dążących do optymalizacji transportu materiałów budowlanych przy zachowaniu najwyższych standardów wydajności i bezpieczeństwa.

Gąsienicowe dumpery Takeuchi – solidna maszyna na każdą budowę

Firma Takeuchi obecnie funkcjonuje na wszystkich kontynentach, a jej produkty wykorzystywane są na budowach w dziesiątkach krajów. Nie zawsze tak jednak było. Koncern powstał w Japonii w latach sześćdziesiątych i na początku skupiał się wyłącznie na rynku japońskim. Z czasem powstały jednak filie w kolejnych krajach, a dziś Takeuchi często nazywany jest liderem w swojej branży. Dumpery gąsienicowe Takeuchi wykorzystywane są przez najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują od maszyn braku awarii, niezawodności, solidności i możliwości długiej pracy w zróżnicowanych warunkach. Projektanci zatrudnieni przez koncern ujmują troską o wszelkie detale, dzięki czemu firma produkuje solidne maszyny uodpornione na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych i gotowe do wydajnej pracy na budowie. Wszystkie elementy wozideł Takeuchi wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a te najdelikatniejsze chronią doskonale zaprojektowane elementy ochronne. W tym wypadku gąsienice umożliwiają pracę w wyjątkowo trudnych warunkach i na nierównych nawierzchniach, ponieważ mocno stabilizują całą maszynę.

Wozidła gąsienicowe Takeuchi – opcja dla wymagających

Na rynku dostępne są najróżniejsze wozidła gąsienicowe, a wybór odpowiedniego może postawić klientów w obliczu sporego dylematu. Od lat jednak wiadomo, że i pod tym względem japońska firma Takeuchi jest niezawodna. Wozidła Takeuchi sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających i doświadczonych użytkowników, a przede wszystkim sprawią, że praca będzie znacznie efektywniejsza. W ofercie UTECH znajduje się na przykład niezwykle ceniony model Takeuchi TCR50-2. Maksymalna masa załadowcza w tym wypadku to 3700 kilogramów, a w połączeniu z dużym kątem zrzutu maszyna sprawia, że jednorazowo zawsze można otrzymać dużą ilość ziemi. Wielkim ułatwieniem podczas pracy jest obrót o 180 stopni, a także joysticki hydrauliczne, amortyzowany fotel, podgląd kamery czy pedał nożny, dzięki któremu można regulować prędkość obrotową silnika. Ponadto maszyna Takeuchi jest wyposażona w dwa reflektory robocze LED, automatyczne zwalnianie i wywrotkę do dużych obciążeń. Cała konstrukcja zachwyca solidnością. Maszyna producenta Takeuchi jest wykonana ze stali, a wnętrze stanowi przestronna kabina w stylu samochodowym. Z kolei funkcja Foot Throttle zapewnia jeszcze większą precyzję i oszczędność. Co za tym idzie, mamy do czynienia z zaawansowaną maszyną budowlaną Takeuchi, która znajdzie zastosowanie w najróżniejszych warunkach i sprawi, że prace będą przebiegały sprawniej.

Wozidło Takeuchi gąsienicowe – postaw na jakość

Wozidło Takeuchi gąsienicowe sprawdzi się na każdej budowie, gdzie regularnie trzeba przewozić duże ładunki w postaci gruzu, cementu czy też innych surowców. Dumpery Takeuchi dają wiele możliwości przy minimalnym wysiłku samego operatora, dlatego sprawdzi się w przypadku osób pragnących skuteczności i wygody. Już teraz zapoznaj się z ofertą autoryzowanego dealera Takeuchi i znajdź maszynę Takeuchi dla własnej firmy.

Takeuchi TCR50-2

klasa 6.5 t

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki