Wyposażenie dodatkowe MB CRUSHER

Wyposażenie dodatkowe nie gra pierwszych skrzypiec na żadnym placu budowy, ale jest cichym bohaterem każdego procesu. Bez dodatkowych elementów, części czy osprzętu praca często nie może przebiegać płynnie, jest mniej produktywna i mniej komfortowa dla wszystkich pracowników. Dlatego też światowy lider w branży budowlanej, MB CRUSHER, ma w swojej ofercie dodatkowe produkty, które znajdują zastosowanie w wielu przypadkach. Co to za produkty, do czego służą i dlaczego często są niezbędne?

Akcesoria MB CRUSHER – precyzja i trwałość

MB CRUSHER to włoska firma, która w nieco ponad dwie dekady przerodziła się z rodzinnej firmy produkującej osprzęt budowlany w firmę o globalnych zasięgach, której logotyp jest znany na całym świecie. Wszystkie produkty sprzedawane przez MB CRUSHER są na pierwszym etapie starannie projektowane, a następnie badane w specjalnych laboratoriach badawczych zlokalizowanych na terenie Włoch. Restrykcyjna kontrola jakości dopuszcza do sprzedaży tylko produkty najwyższej jakości, w których zastosowano zarówno najlepsze materiały, jak i najlepsze na rynku komponenty. Produkowanie sprzętu budowlanego z wielkim pietyzmem dla wielu osób mija się z celem, bo przecież w końcu i tak narażony on będzie na destrukcyjne czynniki zewnętrzne. Tymczasem w tym wypadku troska o szczegóły i jakość przekłada się właśnie na to, że wspomniane czynniki zewnętrzne nie powodują awarii i uszkodzeń mechanicznych. MB CRUSHER jest więc dostawcą produktów o wyjątkowej jakości, które mają uniwersalne zastosowanie i znacząco ułatwiają wszelkiego rodzaju prace budowlane, rozbiórkowe czy remontowe.

Dodatkowe wyposażenie MB CRUSHER – drobiazgi na wagę złota

Akcesoria MB CRUSHER zwiększają wydajność posiadanych już maszyn i sprawiają, że praca jest nie tylko bardziej efektywna, ale również bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Wśród cenionych dodatków tego rodzaju znajdują się na przykład separatory żelaza umożliwiające oddzielanie zbrojenia od materiału kruszonego, ograniczniki zapylenia rozpylające mikrocząsteczki wody czy też liczniki godzin, dzięki którym można z wielką precyzją obliczyć ilość przepracowanych godzin przez maszynę MB CRUSHER. Wśród dodatkowych akcesoriów MB CRUSHER znajdują się również zestaw osłony bębna, który ogranicza zapylenie i pozwala również na pracę w zamkniętych pomieszczeniach, pojemniki na rotory, zestawy kompostowania czy też zestawy przesiewania drobnego czy średniego. Wielką popularnością cieszy się dodatkowe wyposażenie MB CRUSHER w postaci zestawów dodatkowych ostrzy wielofunkcyjnych czy też zestaw osłony chwytanego materiału, który cechuje się bardzo łatwą instalacją i pozwala na zbieranie oraz przenoszenie materiału o niewielkich gabarytach. W przypadku ładunków o niestandardowych, nieregularnych kształtach warto zdecydować się na zestaw podnoszenia wahadłowego z profilami gumowymi czy też zestaw ulepszający wewnętrzny uchwyt szczęki. Dzięki temu różnego rodzaju ładunki będą zawsze bezpieczne, a operator koparki nie będzie musiał się przejmować tym, w jaki sposób przenieść je w inne miejsce.

Akcesoria do maszyn MB CRUSHER – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Akcesoria do maszyn MB CRUSHER nie są pozycją obowiązkową na liście maszyn budowlanych w wielu firmach, ale wszyscy szybko przekonują się, że nie da się ich przecenić. Dzięki nim praca może być wygodniejsza, szybsza i bezpieczniejsza, a przecież to najważniejsze zalety sprawnej budowy czy rozbiórki. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź akcesoria i wyposażenie MB CRUSHER, które zmienią charakter pracy w Twojej firmie.

MB wyposażenie dodatkowe

nośniki 3,5 – 35 ton

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki