Minikoparki Takeuchi

Minikoparki Takeuchi są doskonałym wyborem do prac w ciasnych placach budowy. To czyni je nieocenionymi „pomocnikami” w ogrodnictwie, przy kształtowaniu krajobrazu oraz przy pracach budowlanych w mieście. Duża moc, zwinność i niezawodność to powody dla których te maszyny tak często widzimy na polskich placach budowy.
Zapraszamy do oglądania poszczególnych modeli lub do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym, który pomoże w wyborze maszyny i rozpoczęciu procesu leasingowego.

Minikoparka Takeuchi – wszechstronność w działaniu

Minikoparki Takeuchi to niezastąpione maszyny w branży budowlanej, rolniczej oraz wielu innych sektorach. Wyposażone w zaawansowane systemy sterowania, minikoparki Takeuchi oferują możliwość wykonania precyzyjnych prac, co sprawia, że są idealne do prac budowlanych, wykopów, czy nawet prac związanych z utrzymaniem zieleni. Innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że obsługa minikoparki Takeuchi jest intuicyjna, nawet dla mniej doświadczonych operatorów.

Minikoparki Takeuchi znajdują zastosowanie w różnorodnych dziedzinach branży budowlanej. Dzięki swojej kompaktowej budowie i wszechstronności, minikoparki Takeuchi doskonale sprawdzają się w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Mogą być używane do wykonywania wykopów, układania kostki brukowej, kopania rowów czy prac związanych z ogrodnictwem. To wszechstronne maszyny, które znacząco zwiększają efektywność prac na placu budowy.

Minikoparka czyli koparka kompaktowa

Obie te nazwy są zamienne a tonaż maszyn wchodzących w ich skład jest różny. Minikoparka / koparka kompaktowa a czasem midikoparka to często synonimy. UTECH jako autoryzowany dealer Takeuchi, ma w swojej ofercie całą gamę maszyn Takeuchi, od minikoparek po klasyczne koparki kołowe i gąsienicowe.

Zalety minikoparek Takeuchi – wybór profesjonalistów

 • Doskonała manewrowość
  Minikoparki Takeuchi charakteryzują się doskonałą manewrowością, co sprawia, że są niezastąpione na placach budowy o ograniczonej przestrzeni. Precyzyjne sterowanie umożliwia bezproblemowe operacje nawet w trudno dostępnych miejscach.
 • Wysoka wydajność
  Dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym rozwiązaniom, minikoparki Takeuchi zapewniają wysoką wydajność pracy. Szybkość i precyzja operacji pozwalają na zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań w krótkim czasie.
 • Łatwość obsługi
  Intuicyjne panele sterowania oraz ergonomicznie zaprojektowane kabiny sprawiają, że obsługa minikoparki Takeuchi jest łatwa nawet dla mniej doświadczonych operatorów. To narzędzie, które sprawdzi się doskonale zarówno w rękach doświadczonych fachowców, jak i osób rozpoczynających pracę w branży budowlanej.
 • Komfortowe wsiadanie i wysiadanie
  Minikoparki Takeuchi zostały zaprojektowane z myślą o komforcie operatora. Łatwo dostępne drabinki i ergonomicznie ukształtowane uchwyty sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie z kabiny są szybkie i wygodne, co zwiększa efektywność pracy.
 • Niski poziom hałasu oraz wibracji
  Innowacyjne rozwiązania zastosowane w minikoparkach Takeuchi skutkują nie tylko wysoką wydajnością, ale również minimalnym poziomem hałasu i wibracji. To nie tylko korzyść dla operatora, ale także dla otoczenia, czyniąc pracę maszyny bardziej przyjazną dla ludzi i środowiska.

Takeuchi minikoparka – co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Minikoparki Takeuchi wyposażone są w nowoczesne silniki Diesla, charakteryzujące się oszczędnym zużyciem paliwa. To niezwykle ekonomiczne rozwiązanie, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Kolejnym ważnym elementem minikoparki japońskiej marki jest praktyczne i łatwo dostępne miejsce do tankowania paliwa, które sprawia, że minikoparki Takeuchi są wyjątkowo użytkowe. Nawet tankowanie z kanistra nie stanowi problemu, co zwiększa mobilność i niezależność operatora.

Minikoparki Takeuchi zostały przy tym zaprojektowane z myślą o łatwej konserwacji. Bezpośredni dostęp do wszystkich punktów konserwacyjnych skraca czas przeglądów technicznych i utrzymania maszyny w doskonałej kondycji. Co więcej, posiadają one wyjątkowo solidną konstrukcję. Wszystko to sprawia, że minikoparki Takeuchi to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa podczas pracy, ale także długa żywotność maszyny. Materiały najwyższej jakości i staranność w wykonaniu sprawiają, że minikoparki te są gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom pracy.

Minikoparka Takeuchi – oficjalny dystrybutor w Polsce

Wybierając minikoparkę Takeuchi od UTECH – oficjalnego dealera Takeuchi decydujesz się na niezawodność, precyzję i profesjonalizm. To maszyny stworzone dla tych, którzy wymagają tylko najlepszego sprzętu.

Minikoparki Takeuchi dostępne w utech.pl to gwarancja jakości, innowacyjności i efektywności. Dzięki zaawansowanej technologii, kompaktowej budowie i solidnej konstrukcji, są one niezastąpione na placu budowy. Odkryj szeroki wybór minikoparek Takeuchi w naszym sklepie i zainwestuj w maszyny, które rewolucjonizują branżę budowlaną. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy stawiają na niezawodność i profesjonalizm.

Minikoparka TB210R z daszkiem

Takeuchi TB 210 R

klasa 1 t

Takeuchi TB 215 R

klasa 1.5 t

Minikoparka Takeuchi TB216 bokiem

Takeuchi TB216

klasa 1.8 t

Takeuchi TB 320

klasa 2 t

Takeuchi TB 225

klasa 2.4 t

Takeuchi TB 325 R

klasa 2.5 t

Takeuchi TB 230

klasa 3 t

Minikoparka Takeuchi TB335R

Takeuchi TB 335 R

klasa 3.5 t

Minikoparka Takeuuchi TB235-2

Takeuchi TB 235-2

klasa 3.5 t

Minikoparka TB240

Takeuchi TB 240

klasa 4 t

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki