Targi

Kalendarz branżowych wydarzeń na których możesz nas spotkać.

EKO-LAS Targi branży leśnej, 2-4 września 2021

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS w Mostkach k. Świebodzina to jedyne targi branży leśnej w Polsce, które są organizowane na ponad 30 ha terenu leśnego. Dzięki temu wystawcy mogą zaprezentować swoje produkty w miejscu, do którego są one przeznaczone.

eRobocze Show 11 września 2021

Najbliższa edycja eRobocze SHOW zaplanowana jest na 11 września 2021 r. w Lubieniu Kujawskim. To będzie już 9. edycja największej w Polsce wystawy maszyn budowlanych, połączonej z dynamicznymi pokazami i możliwością testowania maszyn.

TRAKO 21-24 września 2021

Największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie.

AGROTECH 8-10 października 2021

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH to wydarzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie zarówno kalendarz targowy, jak i rolniczy. Co roku w Targach Kielce spotykają się m.in. właściciele gospodarstw, producenci maszyn oraz sprzedawcy nasion roślin rolniczych i pasz. Z powodu obostrzeń organizatorzy byli zmuszeni do przełożenia wystawcy w marcu 2020 roku. Tegoroczne wydarzenie trwać będzie od 8 do 10 października 2021.

LAS-EXPO 8-10 października 2021

Jubileuszowe Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO znów zagoszczą w halach kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Wydarzenie od lat przyciąga branżę związaną z sektorem leśnym. Tym razem odbędzie się między 8 a 10 października.