Narzędzia robocze Rototilt

Narzędzia robocze do koparek to wszystkie elementy, które nadają koparce finalny charakter i określają wykonywanie konkretnych prac. Lista narzędzi tego rodzaju jest długa, a od wielu lat jednym z wiodących producentów narzędzi tego rodzaju jest szwedzka firma Rototilt. Aktualnie do gamy narzędzi roboczych Rototilt zaliczamy: łyżki, przecinarki do asfaltu, chwytaki, łyżki sortujące, szybkozłącza, zamiatarki i zagęszczarki. Co warto o nich wiedzieć?

Narzędzia Rototilt – solidne wyposażenie w ofercie szwedzkiej firmy

Rototilt jest dziś jedną z najbardziej cenionych firm produkcyjnych na całym świecie, ale kilka dekad temu nikt nie mógł przewidzieć, że tak będzie. Firma została założona w latach pięćdziesiątych w Szwecji przez braci Rune i Allana Jonsson, którzy na początku zajęli się produkcją koparek ABS. Nie była to oczywiście produkcja chałupnicza, ale pierwsze warsztaty produkcyjne dalece odbiegały od dzisiejszych standardów. Po kilku latach w ofercie pojawiły się też żurawie, ale prawdziwym przełomem było opatentowanie rotatora hydraulicznego, który umożliwiał nieograniczony obrót podczas pracy z koparką. Tiltrotatory pojawiły się na rynku w połowie lat osiemdziesiątych i szybko zrewolucjonizowały branżę budowlaną, zwiększając możliwości koparek i zapewniając im precyzyjniejszą pracę. Na przestrzeni lat w ofercie firmy pojawiły się również zaawansowane szybkozłącza, a także narzędzia robocze, dzięki którym można za pomocą koparek wykonywać najróżniejsze prace. Wszystkie produkty Rototilt cechują się wysoką jakością, ponieważ do ich produkcji używa się najtrwalszych materiałów i komponentów. 

Narzędzia robocze Rototilt – trwałość i pomysłowe rozwiązania

Narzędzia do głowic Rototilt kojarzone są przede wszystkim z trwałością, długą żywotnością oraz usprawnianiem wszelkich prac. Po wielu latach od założenia szwedzkiej firmy jej kolejni właściciele wciąż hołdują wartościom znanym założycielom, a mianowicie jakości i innowacji. W ofercie utech.pl znajdują się zróżnicowane narzędzia robocze, które znajdują zastosowanie podczas wykonywania najróżniejszych prac. Należą do nich na przykład różnego rodzaju płyty adaptacyjne umożliwiające połączenie urządzeń hydraulicznych z koparkami, łyżki do kopania pozwalające na optymalną geometrię kopania, które są wykonane z niezwykle odpornej stali, czy też łyżki do sortowania o różnych pojemnościach, które są powszechnie wykorzystywane do przesiewania gruntu. Dzięki nim można z powodzeniem oczyszczać teren z kamieni i gruzu, aby przygotować go do kolejnych prac budowlanych. W ofercie utech.pl znajdują się zaawansowane przecinarki do asfaltu, które umożliwiają prace przygotowawcze przed układaniem kabli i rurociągów, nacinanie szczelin dylatacyjnych, odcinanie poboczy czy też cięcie trawników. Warto zwrócić uwagę również na chwytaki do sortowania, kamienia czy też chwytaki wielozadaniowe, które sprawdzają się świetnie podczas usuwania niepożądanych elementów z placu budowy i nie tylko. Chwytaki wyposażone są wiele inteligentnych funkcji, które sprawiają, że korzystanie z nich jest jeszcze wygodniejsze i bardziej intuicyjne.

Narzędzia do szybkozłączy Rototilt – dobry wybór dla wymagających klientów

Narzędzie robocze firmy Rototilt to znakomita propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią połączenie tradycyjnej solidności z innowacyjnymi rozwiązaniami. Firma ceniona jest od dekad na całym świecie, a wiele firm wykonawczych nie wyobraża sobie codziennej pracy bez oferowanych przez nią narzędzi. Już teraz wejdź na stronę utech.pl, aby skompletować narzędzia do własnej firmy i cieszyć się długotrwałą eksploatacją.

Płyty adaptacyjne

Łyżki kopiące

1,5 – 40 ton

Łyżki kablowe

1,5 – 25 ton

Łyżki przesiewające

4 – 25 tony

Łyżki typu skandynawskiego

1,5 – 40 ton

Przecinarki do asfaltu

2 – 32 tony

Równiarki GRADING BEAM

3 – 40 ton

Zrywaki

2 – 32 tony

Zagęszczarki

3 – 32 tony

Moduły chwytaków

1,5 – 32 tony

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Bartek
key account manager Rototilt

+48 882 169 290
bartosz.steczek@utech.pl

Nasze marki