Narzędzia DHB

DHB (Demolition Hydraulic Breakers) światowy lider w zakresie produkcji młotów hydraulicznych, który stawia na prostotę, trwałość i niezawodność. Produkty sygnowane tą marką są nieodłącznym elementem wyposażenia w firmach zajmujących się wyburzeniami i rozbiórkami. Nadają się również do kruszenia skał. Koreański koncern dotarł do grona liderów, ponieważ oferuje klientom urządzenia z najwyższej półki. Które z nich cieszą się największą popularnością i co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Narzędzia hydrauliczne DHB – koreańskie młoty w światowym topie

DHB to koreański koncern, który od lat zajmuje się produkcją młotów hydraulicznych używanych do rozbiórek oraz prac wyburzeniowych. Kluczem do sukcesu jest tutaj bardzo restrykcyjna kontrola jakości oraz troska o najmniejsze nawet detale, dzięki czemu do klientów zawsze trafiają produkty z najwyższej półki. Sprzęty DHB powstają wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, czego dowodem jest tłok wykonany przez DHB w porozumieniu z renomowanym producentem stali. Z kolei główne podzespoły są produkowane przez skomputeryzowane maszyny i natychmiast poddawane obróbce cieplnej. Koreańscy projektanci pracujący dla producenta DHB dokładają więc wszelkich starań i łączą własne doświadczenie z najnowocześniejszymi technologiami, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Narzędzia DHB zyskują coraz więcej zwolenników na całym świecie, ponieważ są odporne na zniszczenia, trwałe i cieszą się długą żywotnością.

Narzędzia i sprzęt DHB – niezawodność i trwałość

DHB oferuje swoim klientom bezpieczne produkty, które pod każdym względem spełniają wymogi międzynarodowe. Firma DHB wyróżnia się zaawansowaną technologią, która zrewolucjonizowała podejście do procesów wyburzeniowych. Ich młoty hydrauliczne łączą w sobie precyzję, wydajność i trwałość, co sprawia, że stanowią niezbędne narzędzie dla specjalistów branży rozbiórkowej. W ofercie UTECH znajduje się szeroka gama narzędzi DHB, które cechuje wszechstronność. Oparte na wieloletnim doświadczeniu i bieżących analizach rynkowych, młoty hydrauliczne wyburzeniowe DHB te są zaprojektowane z myślą o spełnianiu wysokich oczekiwań klientów z różnych sektorów przemysłu. Niezależnie od rodzaju materiału do wyburzenia, młoty tej firmy gwarantują skuteczność i efektywność, co jest kluczowe dla profesjonalistów w branży rozbiórkowej. Demolition Hydraulic Breakers angażuje się w zrównoważony rozwój, dbając o minimalizację wpływu ekologicznego swoich produktów. Dzięki globalnej obecności, DHB Demolition Hydraulic Breakers dostarcza innowacyjne rozwiązania na wszystkich kontynentach. Ich produkty cieszą się uznaniem na rynkach światowych, co świadczy o solidności, jakości i zaufaniu, jakim firma darzona jest przez klientów na całym świecie.

Sprzęt DHB – wybierz solidność i najwyższą jakość

Sprzęt DHB nie bez powodu cieszy się uznaniem i popularnością na całym świecie. W sklepie UTECH znajduje się bogata oferta młotów hydraulicznych, które można dopasować do konkretnych zadań, a przede wszystkim zainwestować w produkty z najwyższej półki, które nie są podatne na awarie i zniszczenie. Sprawdź naszą ofertę na utech.pl Jeśli Twoja firma potrzebuje solidnych młotów do rozbiórek czy wyburzeń, to z całą pewnością nie mogłeś trafić lepiej.

Wybierz podkategorię

Hydrauliczne młoty wyburzeniowe

Młot hydrauliczny DHB 10S

dla koparek od 0.8 do 3.0 ton

Młot hydrauliczny DHB 15S

dla koparek od 1.8 do 5.5 tony

Młot hydrauliczny DHB 30S

dla koparek od 5 do 9 ton

Młot hydrauliczny DHB 45S

dla koparek od 7 do 14 ton

Młot hydrauliczny DHB 80S

dla koparek od 10 do 16 ton

Młot hydrauliczny DHB 100S

dla koparek od 13 do 20 ton

Młot hydrauliczny DHB 135S

dla koparek od 17 do 22 ton

Młot hydrauliczny DHB 160S

dla koparek od 20 do 25 ton

Młot hydrauliczny DHB 210S

dla koparek od 24 do 31 ton

Młot hydrauliczny DHB 300S

dla koparek od 29 do 45 ton

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki