Zgarniarki ze sterowaniem laserowym Montefiori

Zgarniarki to popularne maszyny do robót ziemnych, które służą do ścinania wierzchniej warstwy gruntu oraz załadunku do własnej skrzyni, a następnie do transportu i wyładunku w określonym miejscu. Są powszechnie wykorzystywane do robót drogowych i budowlanych związanych z różnego rodzaju inwestycjami. Na przestrzeni lat bardzo mocno rozwinęły się systemy, na których bazują. Włoski producent Montefiori oferuje na przykład zaawansowane zgarniarki ze sterowaniem laserowym, które cieszą się wielką popularnością na świecie.

Zgarniacze Montefiori ze sterowaniem laserowym – wybitna jakość

Tradycyjne zgarniarki składają się z ciągnika, ramy, układu podnoszenia skrzyni, skrzyni, zasłonki, układu opróżniania i układu ładowania. Nie inaczej jest tym razem, ale włoski producent zapewnia dodatkowo laserowe sterowanie. W rezultacie praca jest jeszcze bardziej precyzyjna, a jej efekty możliwe do zaplanowania i przewidzenia. Skutkuje to nie tylko jej jakością, ale również większym komfortem operatora. Zgarniacze Montefiori ze sterowaniem laserowym składają się z materiałów i komponentów najwyższej jakości, dlatego wyróżniają się trwałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i długą żywotnością. Dla wielu firm wykonawczych korzystających regularnie z tego typu urządzeń będą więc doskonałą inwestycją na lata, która przyniesie sporo korzyści. Klienci doceniają fakt, że nowoczesne technologie są stosowane w zgarniaczach Montefiori w bardzo przemyślany sposób i znakomicie współgrają z systemami tradycyjnymi. Przez to nie mamy do czynienia z zupełnie nową maszyną, ale z maszyną pod wieloma względami ulepszoną.

Zgarniarki ze sterowaniem laserowym od Montefiori – szeroka gama produktów

W ofercie UTECH, zajmującego się sprzedażą profesjonalnych maszyn od renomowanych producentów, znajdują się różne warianty zgarniarek włoskiego producenta Montefiori. Różnią się one pod względem podstawowych parametrów, dlatego klienci mogą w ofercie znaleźć optymalne rozwiązania dla swoich firm. Ciekawą propozycją jest w tym wypadku zgarniarka Montefiori J280, czyli zgarniacz rolniczy ciągniony. Idealnie sprawdza się w przypadku usuwania dużej ilości mokrej lub piaszczystej gleby i transportu nawet na duże odległości. Maszyna jest wyposażona w opcję rozładunku gruntu przez tylną klapę typu „wyrzutnik”,a drzwi ochronne powstrzymują ziemię przed wypadaniem. Ten model zgarniaczy Montefiori dostępny jest w dwóch różnych wersjach, a mianowicie z systemem sterowania ręcznego i bezpośrednim podłączeniem hydraulicznym do ciągnika oraz z systemem z automatycznie sterowanym lemieszem. Ciekawym modelem jest również zgarniarka Montefiori J300, czyli zgarniacz idealny do bardzo dużych przemieszczeń gruntu na duże odległości. Rozładunek w tym wypadku następuje przez tylną klapę typu „wyrzutnik”, co zapewnia wygodę. Podobnie, jak poprzedni model, i ten można zamówić w dwóch wersjach. Pierwsza z nich przewiduje system ze sterowaniem ręcznym i bezpośrednim podłączeniem hydraulicznym do ciągnika, a druga system z automatycznie sterowanym lemieszem i ręcznym z bezpośrednim podłączeniem hydraulicznym do ciągnika.

Zgarniarki ze sterowaniem laserowym Montefiori – idealna opcja dla Ciebie!

Jeśli jesteś właścicielem firmy, w której zgarniarki odgrywają ważną rolę, ich jakość nie powinna pozostawać bez znaczenia. Zgarniacze Montefiori zapewniają wygodną pracę, trwałość i wydajność, dlatego właśnie doceniono je na całym świecie. Sprawdź naszą ofertę i znajdź zgarniacz ze sterowaniem laserowym Montefiori o parametrach idealnie odpowiadającym potrzebom Twoim i Twoich pracowników.

Montefiori J20 – J25

od 55 do 120 KM

Montefiori J280

od 250 do 350 KM

Montefiori J300

od 300 do 400 KM

Montefiori J330

od 350 do 600 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki