Ładowarki gąsienicowe ze sterowaniem burtowym Takeuchi

Takeuchi to japoński producent maszyn budowlanych, który cieszy się uznaniem na całym świecie. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości koparek, ładowarek czy wozideł kołowych oraz gąsienicowych. Na przestrzeni dekad stworzyła tak bogatą ofertę, że każdy właściciel firmy budowlanej jest w stanie znaleźć w niej coś dla siebie. W ofercie znajdują się na przykład ładowarki gąsienicowe Takeuchi ze sterowaniem burtowym. Kiedy się sprawdzą i co warto o nich wiedzieć?

Ładowarki gąsienicowe Takeuchi – najwyższa jakość na rynku

Takeuchi jest dziś liderem w świecie produkcji maszyn budowlanych. Założona w latach sześćdziesiątych firma w stosunkowo krótkim czasie stworzyła własne filie na kilku kontynentach, a później zaczęła ustanawiać trendy w swojej dziedzinie. Ładowarki gąsienicowe Takeuchi są cenione dzięki swojej niezawodności, trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne. Ponadto do ich produkcji używa się najnowocześniejszych technologii, co przekłada się na jakość i komfort pracy. Ładowarki ze sterowaniem burtowym Takeuchi cechują się kompaktowymi wymiarami, przez co można z nich korzystać a obszarach ograniczonych pod względem powierzchni. Ponadto kieruje się nimi poprzez zmianę prędkości kół lewych i prawych, a napęd hydrostatyczny odpowiada za płynne manewrowanie. W tym wypadku koła prawe i lewe napędzane są przez oddzielne hydromotory, które działają zupełnie niezależnie od siebie. W rezultacie operator może liczyć na bardzo wysoką precyzję kierowania, co zwiększa skuteczność, jak i komfort pracy.

Ładowarki gąsienicowe Takeuchi ze sterowaniem burtowym – kiedy precyzja jest najważniejsza

Ładowarki ze sterowaniem burtowym Takeuchi to dość obszerna kategoria, w której klienci mogą znaleźć optymalne rozwiązania dla swoich firm. W naszej ofercie znajduje się ładowarka gąsienicowa Takeuchi TL 12 V2, która posiada hydraulikę High-Flow, kamerę cofania i szybkozłącze zapewniające sprawną wymianę osprzętu. Maszyna jest wyposażona w fotele ustawiane do wagi operatora, kabinę bezpieczeństwa ROPS/FOPS, klimatyzację i ogrzewanie i hydraulicznie sterowane joysticki. Do jej zalet zalicza się również optymalną dostępność dzięki uchylnej kabinie, oddzielną klapę serwisową do akumulatora elektrycznego czy też możliwość pracy w ekstremalnie zakurzonym otoczeniu dzięki podwójnemu wkładowi filtra powietrza. Ciekawą propozycją jest również model Takeuchi TL 8 R2, czyli ładowarka gąsienicowa o masie 4,2 tony. Ładowarka ze sterowaniem burtowym Takeuchi dzięki gąsienicom pozostaje stabilna nawet na nierównym podłożu, a ponadto jest wyposażona w wiele nowoczesnych funkcji i udogodnień. Należą do nich na przykład przestronna kabina, system szybkozłączy, kabina bezpieczeństwa ROPS/FOPS, klimatyzacja oraz ogrzewanie kabiny, fotele ustawiane do wagi operatora czy też oszczędny silnik diesla z niskimi wartościami emisji. Wszystko to sprawia, że jest maszyną niezwykle praktyczną, a jednocześnie zapewnia operatorowi maksymalny komfort podczas pracy.

Ładowarki o sterowaniu burtowym Takeuchi – wybierz to, co najlepsze!

Ładowarki gąsienicowe Takeuchi to propozycja dla najbardziej wymagających i doświadczonych klientów, którzy mieli już styczność z maszynami wysokiej jakości. W ofercie UTECH znajduje się obszerna oferta ładowarek Takeuchi o różnych gabarytach, dzięki czemu klienci mogą znaleźć sprzęt na miarę własnych potrzeb. Sprawdź naszą ofertę, aby zapewnić sobie maszyny uchodzące za jedne z najlepszych na całym świecie.

Takeuchi TL 6 R

klasa 3.5 t

Takeuchi TL 8 R2

klasa 4.2 t

Takeuchi TL 10 V2

klasa 4.6 t

Takeuchi TL 12 V2

klasa 5.9 t

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki