Mulczery do koparek FAE

Mulczery do koparek to uniwersalne narzędzie wykorzystywane w branży budowlanej, rolnictwie oraz leśnictwie. Te zaawansowane maszyny są w stanie z wielką skutecznością oczyszczać teren poprzez ścinanie i rozdrabnianie całych drzew, ich drzew oraz krzewów, dlatego znajdują zastosowanie w wielu branżach i usprawniają pracę nawet w trudnych warunkach. Cenionym producentem mulczerów tego rodzaju jest włoska firma FAE, która od dekad zajmuje się produkcją profesjonalnych maszyn. Jakie mulczery FAE cieszą się największą popularnością na świecie i co warto o nich wiedzieć?

Mulczery do koparek FAE – prędkość i wydajność

FAE to włoska firma, która została założona w 1989 roku i od tamtej pory niezmiennie zaskakuje klientów. Celem twórców firmy jest produkcja maszyn o uniwersalnym zastosowaniu w wielu branżach, które będą zachwycały trwałością i solidnością. Dlatego też do produkcji wszystkich modeli wykorzystywane są materiały i komponenty najwyższej jakości, a szereg testów i badań pozwala wykluczać wszelką podatność na błędy i awarie. Znakiem rozpoznawczym włoskiego producenta są maszyny o imponujących możliwościach, w których stosowane są najnowocześniejsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Mulczery marki FAE zachwycają odpornością na uszkodzenia mechaniczne, trwałością i solidnością, przez co nadają się nawet do pracy w bardzo trudnych warunkach. Nic dziwnego, że maszyny są cenione przez profesjonalne firmy na całym świecie i wciąż zyskują nowych zwolenników.

Mulczery do minikoparek FAE – uniwersalne narzędzia

Mulczery do koparek FAE można stosować przy użyciu każdego rodzaju koparki, dlatego z powodzeniem można je dostosować do posiadanego już sprzętu. Wśród cenionych modeli znajduje się na przykład FAE PMM/HY, czyli mulczer FAE z młotkami do koparek o masie od 3,5 do 5,5 tony. Model ten jest najczęściej poszukiwanym i kupowanym modelem FAE, ponieważ cechuje się kompaktowymi wymiarami, a przez to może pracować nawet na terenach ograniczonych pod względem powierzchni. Nie oznacza to jednak, że nie nadaje się do zadań specjalnych, trudnych i wymagających długotrwałej pracy. Maszyna może być wyposażona w standardowy hydromotor o objętości roboczej wynoszącej szesnaście centymetrów sześciennych lub też opcjonalny hydromotor o objętości wynoszącej dwadzieścia siedem centymetrów sześciennych. Zawór sterujący przepływem w tym wypadku zapewnia bardzo łatwy i szybki montaż. Ciekawą propozycją włoskiego producenta jest również FAE BL0/EX, czyli kompaktowy mulczer leśny FAE. Został on wyposażony w technologię Bite Limiter wpływającą na wydajne mulczowanie roślinności, a ponadto bezpośredni napęd rotora z silnika hydraulicznego, który ogranicza zakres koniecznych czynności konserwacyjnych i upraszcza konstrukcję. Wszystkie modele mulczerów FAE gwarantują więc wydajną pracę, możliwość oszczędzenia czasu, a przede wszystkim efektywność nawet w najtrudniejszych warunkach. Dlatego też są często wybierane przez profesjonalne firmy w wielu krajach na całym świecie.

Mulczery do koparek FAE – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Mulczery do koparek FAE to maszyny produkowane z myślą o doświadczonych i najbardziej wymagających klientach, którzy doskonale wiedzą, że oczyszczanie terenu nie musi być udręką, a już na pewno nie ze względu na sprzęt. Zapewniają jeszcze lepsze efekty pracy w krótszym czasie, co ma wielkie znaczenie podczas pracy na dużych terenach. Sprawdź ofertę Utech, a szybko przekonasz się, że mulczery FAE to coś, czego potrzebuje Twoja firma, aby zwiększyć swoje możliwości.

Mulczer leśny FAE BL0/EX

od 2 do 4 ton

Mulczer FAE PML/HY

od 1.5 do 3.5 tony

Mulczer FAE PMM/HY

od 3.5 do 5.5 tony

Mulczer FAE BL1/EX – BL1/EX/VT

od 4 do 7.5 tony

Mulczer FAE DML/HY – DML/HY/VT

od 5 do 13 ton

Mulczer FAE PML/EX

od 5.5 do 7.5 ton

Mulczer FAE UML/HY/RW – FAE UML/HY/RW/VT – FAE FML/HY/RW

od 6 do 10 ton

Mulczer FAE PMM/EX

od 6 do 13 ton

Mulczer BL2/EX/VT – BL2/EX/SONIC

od 8 do 14 ton

Mulczer FAE UML/HY – FAE UML/HY/VT – FAE UML/HY/SONIC – FAE FML/HY

od 9 do 15 ton

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki