Kariera

Kształtuj własną przyszłość i przyszłość naszej firmy.

Szukasz stabilnej pracy?

My potrzebujemy ludzi chętnych do pracy i gotowych do rozwiązywania problemów a w zamian oferujemy:
* system szkoleń i opiekę wdrożeniową w pierwszych miesiącach pracy
* umowę o pracę lub kontrakt B2B
* możliwość zmiany stanowiska i rozwoju w różnych kierunkach
* zdobycie zawodu w rynkowej niszy jaką są maszyny budowlane
* opcję pracy zdalnej
* zależnie od stanowiska: auto, laptop, telefon …

Działamy w Opolu od 1992 roku i nadal się rozwijamy. Dziś mamy klientów na terenie całej Polski a dostawców z kilku krajów na Świecie.
Dołączając do naszego zespołu dajesz sobie szansę na rozwój zawodowy w branży gdzie ceni się wyspecjalizowanych pracowników.
Pracujemy wyłącznie z markami klasy premium więc zarówno warunki pracy jak i sposób współpracy z klientami trzymamy na najwyższym poziomie.

Aktualne oferty pracy

Prosimy wysyłać CV wraz z listem motywacyjnym na adres biuro@utech.pl w tytule wpisując wybrane stanowisko.

Poszukujemy osoby do pracy stacjonarnej w Opolu, w naszej siedzibie przy ulicy Cygana 1. Chcemy wzmocnić firmę w takie kompetencje jak: tworzenie zdjęć i filmów o maszynach, pisanie tekstów kierowanych do użytkowników maszyn, rozwijanie strony internetowej oraz naszej obecności w Social Mediach.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i utrzymanie spójnej koncepcji wizerunkowej firmy
  • projektowanie reklam
  • koordynowanie prac SEO
  • wdrażanie zmian na stronie (wprowadzanie nowych produktów, korekty istniejących)
  • współpraca z gazetami branżowymi w zakresie reklam i artykułów sponsorowanych
  • współpraca przy organizacji targów branżowych
  • koordynowanie prac podwykonawców z branży marketingowej

Umiejętności:

  • szeroka perspektywa na działania w zakresie wizerunku firmy na rynku profesjonalnych dostawców rozwiązań technologicznych
  • praca na zapleczu strony opartej o WordPress
  • pisanie technicznych tekstów branżowych o maszynach
  • fotografowanie i filmowanie na potrzeby SM i strony www
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy

Dodatkowym atutem będzie:

  • licencja pilota dronów
  • doświadczenie w branży maszyn roboczych (budowlanych, leśnych, rolniczych, komunalnych itp.)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B
  • pełen zestaw narzędzi (laptop, kamera, dron itp.)

Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia.

Stanowisko: Asysten Serwisu

Podlega pod: Kierownik Serwisu

Miejsce pracy: Opole, z krótkimi wyjazdami po zaopatrzenie na terenie miasta.

Godziny pracy: Pon – pt od 7 do 15.

Główne zadania:

  • wspieranie pracy mechaników w naprawach maszyn (proste czynności przykręcania, odkręcania, czyszczenia itp.)
  • dbanie o porządek na warsztacie
  • wyjazdy po zaopatrzenie
  • wsparcie magazynu w pakowaniu / rozpakowywaniu dostaw
  • dbanie o porządek na placu maszyn (czyszczenie i przestawianie maszyn)

Wymagania:

  •  dokładność, skrupulatność i chęć do pracy
  • podstawowa obsługa komputera
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • prawo jazdy kat. B

Wynagrodzenie: 4000 zł netto

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • diagnostyka i naprawa maszyn budowlanych w zakresie elektroniki, hydrauliki i mechaniki
  • prowadzenie dokumentacji do napraw
  • dbałość o BHP i porządek na warsztacie

WYMAGANIA:

  • ponad 5 lat doświadczenia na stanowisku mechanika maszyn budowlanych, rolniczych lub ciężarówek
  • prawo jazdy B
  • umiejętność pracy w zespole i chęć nauki
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • program wdrożeniowy

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży maszyn Fae, Montefiori, Greentec Ufkes, Michaelis, Jarraff oraz Westech Woodcracker.

Oferujemy:
* praca z biura w Opolu w systemie hybrydowym
* auto służbowe
* kontrakt B2B
* szkolenia i opieka wdrożeniowa