Stabilizatory gruntu FAE

Stabilizatory gruntu to zaawansowane maszyny, które w wielu branżach są nieodzownym elementem wyposażenia. Trudno wyobrazić sobie bez nich budowę dróg, autostrad, czy parkingów. Jednym z liderów w zakresie produkcji stabilizatorów jest włoska firma FAE. Co warto wiedzieć na jej temat i na temat oferowanych produktów?

FAE – co warto wiedzieć o firmie?

FAE to włoska firma, która została założona pod koniec lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku i od kilku dekad nieustannie zaskakuje klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. Firma FAE skupia się na produkcji najróżniejszych maszyn budowlanych na najwyższym poziomie, takich jak właśnie maszyna do stabilizacji gruntu, recykler gruntu, czy też stabilizator gruntu do ciągnika, a ich trwałość, solidność i nowoczesne rozwiązania stosowane podczas produkcji zyskują uznanie na całym świecie. Baczna obserwacja rynku i stosowanie najbardziej innowacyjnych technologii przekłada się na maszyny wszechstronne, uniwersalne i zdumiewające skutecznością. Założona w Fondo firma wypracowała sobie solidną pozycję w branży, a jej nieustanny rozwój sprawia, że nic nie zapowiada zmian w tym zakresie.

Stabilizator gruntu FAE – niezawodna maszyna na miarę naszych czasów

Stabilizator gruntu FAE do ciągnika to wyjątkowo zaawansowana i solidna maszyna, która może być wykorzystywana podczas wyżej wspomnianych prac związanych z tworzeniem parkingów, dróg czy autostrad, ale również podczas tworzenia lotnisk, kompleksów sportowych, zakładów przemysłowych i wszelkiej infrastruktury. W ofercie sklepu utech.pl znajdują się modele FAE STABI o stałej i zmiennej pojemności komory mieszania. FAE STABI-H powstał z myślą o ciągnikach o mocy od 300 do 500 KM i jest stabilizatorem gruntu do ciągnika najnowszej generacji o zmiennej pojemności komory mieszania. Ta maszyna do stabilizacji gruntu zapewnia bardzo wysoką wydajność pracy dzięki nowoczesnym uchwytom oraz solidnej konstrukcji, sprawdzając się nawet na ubitym i bardzo twardym podłożu, w którym występują kamienie. Zabudowana w rotorze przekładnia zapewnia możliwość wykonywania bardzo precyzyjnych prac do głębokości wynoszącej 56 centymetrów, a na każdej głębokości roboczej można uzyskać w tym wypadku jednorodną mieszankę. Nie bez znaczenia jest fakt, że stabilizacja zapewnia tutaj mniejsze zużycie mocy. FAE STABI/FRS również jest stabilizatorem o mocy od 300 do 500 KM, ale w tym wypadku komora mieszania charakteryzuje się stałą geometrią. Jak cała seria stabilizatorów gruntu FAE nowej generacji i tym razem mamy do czynienia z maszyną niezwykle solidną, trwałą i precyzyjną, która umożliwia pracę nawet na podłożach kamienistych. Maszyna do stabilizacji gruntu może być używana zarówno na placach budowy, jak i podczas zdecydowanie większych przedsięwzięć wymagających sprawności, dobrego tempa i efektywności. Rotor jest w tym wypadku wysunięty o 30 centymetrów poza korpus maszyny, co przekłada się na stabilizację wgłębną z minimalnym użyciem mocy. Wykonanie stabilizacji jest w tym wypadku możliwe do głębokości opiewającej na 50 centymetrów, a przy okazji zapewnia bardzo wysoką homogeniczność mieszanki. Nie bez znaczenia jest tutaj wysoka jakość materiałów, z jakich wykonana jest maszyna do stabilizacji gruntu, ponieważ umożliwia bezawaryjną eksploatację przez lata.

FAE stabilizator gruntu – trwałość i jakość

FAE stabilizator gruntu, niezależnie od wybranego modelu, jest w stanie w pełni spełnić oczekiwania nawet najbardziej doświadczonych i wymagających użytkowników. Maszyna do stabilizacji gruntu od FAE to dobry wybór dla wielu firm, które na co dzień zajmują się przygotowywaniem różnego rodzaju infrastruktury pod konkretne obiekty i oczekują najlepszych możliwych rezultatów, oszczędnego gospodarowania mocą oraz braku awarii.

Stabilizator gruntu FAE STABI/FRS – FAE STABI/FRS/HP

od 300 do 500 KM

Stabilizator gruntu FAE STABI-H – FAE STABI/H/HP

od 300 do 500 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki