Maszyny drogowe na sprzedaż

Jednym z celów podczas prac drogowych jest minimalizacja niedogodności dla społeczeństwa: z tego powodu szybkość i niezawodność to podstawa. Głowice  FAE, są specjalnie zaprojektowane, aby zagwarantować doskonałe wyniki podczas prac drogowych: frezowania asfaltu i/lub stabilizacji gruntu, zarówno podczas budowy nowych dróg, jak i ich konserwacji. W ofercie UTECH znajdziesz również młoty wyburzeniowe, wspierające prace przy drogach oraz równiarki przygotowujące powierzchnię pod nową drogę.

Marki maszyn drogowych, które oferujemy

Maszyny drogowe – czym są?

Budowa czy naprawa ulic, placów, lotnisk to zadania dla maszyn drogowych.

W tej kategori maszyn znajdziemy duże stabilizatory gruntu i małe młoty wyburzeniowe do koparek. Generalnie, dobór maszyny drogowej wymaga precyzyjnego określenia zadań jakie ma ona wykonać. Polecamy kontakt z Działem Handlowym UTECH aby nasi specjaliści pomogli Ci wybrać maszynę na Twoje potrzeby.

Jakie maszyny drogowe mogą przydać się w trakcie budowy lub remontu?

Stabilizator gruntu

Mieszanie gruntu ze spoiwem przy odpowiedniej wilgotności to stabilizacja gruntu.

Uzyskanie odpowiedniej nośności i wytrzymałości podłoża to właśnie zadanie jakie spełnia stabilizator FAE. Praca wgłębna na regulowanej głębokości i możliwość precyzyjnego dozowania spoiwa to parametry maszyn dostępnych w parku maszynowym UTECH.

Frezarka do asfaltu

W sytuacjach, gdy konieczne jest frezowanie wierzchniej warstwy asfaltu, na przykład podczas wykonywania regularnej konserwacji dróg, FAE oferuje serię modeli, które idealnie nadają się do tego, aby praca była wydajna i opłacalna. Głowice wielozadaniowe są przystosowane do współpracy z ciągnikami o dowolnej mocy. Przekładnia redukcyjna przenosi maksymalną dostępną moc na elementy robocze, dając imponujący zysk w wydajności i minimalizując zużycie paliwa. Głowice FAE mogą być również wyposażone w systemy wtrysku wody, które kontrolują temperaturę pracy wirnika i zębów mających kontakt z asfaltem, zapewniając stałą wydajność w czasie.

Kruszarka kamieni do traktorów oraz do ładowarek kompaktowych

Budowa drogi wymaga odpowiedniej frakcji kamieni i do tego właśnie służą kruszarki FAE. Niezależnie czy budujesz drogę gruntową czy żwirową, ścieżki rowerowe lub konne czy klasyczne drogi asfaltowe, kruszarki kamieni podpinane pod traktor, przygotują odpowiednią frakcję na podłoże Twoich prac. UTECH oferuje kruszarki o szerokim zakresie szerokości oraz głębokości roboczej oraz średnicy kamieni z jakimi może pracować.

Równiarka ciągniona

W połączeniu z Twoim traktorem i systemem laserowym Leica, równiarki Montefiori przygotują teren o odpowiednim kącie nachylania, zapewniając odpływ wody i poziom pozwalający na precyzyjne wykonanie drogi.

Minikoparka / Midikoparka / Koparka

Przy budowie i remontach dróg koparka to maszyna wspierające prace w różnych zakresach. Koparki Takeuchi oferowane przez UTECH występują w wersjach mini-koparek gąsienicowych oraz dużych, klasycznych koparek na kołach. Nasze koparki sprzedajemy z opcjami wyposażenia takimi jak: łyżki, widły, nożyce, młoty hydrauliczne, świdry…  pozwalające dostosować maszynę do charakteru pracy.

Ładowarka kołowa

Ładowarki kołowe PAUS wspomogą Cię w budowie dróg gdyż ich wszechstronność wykracza poza średnią rynkową. Obracany w zakresie 180° osprzęt ładowarki i przegubowy układ kierowniczy o kącie +/- 40° zapewniają maszynie Paus SL 9075 ogromne możliwości manewrowania. Ładowarki PAUS można kupić w wersji z teleskopowym wysięgnikiem ładowarki, oraz z szeroką gamą osprzętu.

Używane maszyny budowlane

Maszyny drogowe nie zawsze muszą być nowe. Używany sprzęt, po inspekcji i naprawach naszego serwisu to budżetowe rozwiązanie warte rozważenia. UTECH skupuje i remontuje maszyny drogowe wielu światowych producentów.

Sprzęt budowlany – sprzedaż, serwis i wynajem maszyn sprawdzonych marek

Wynajem maszyn drogowych to alternatywa dla zakupu nowego sprzętu. Jeśli zadania, które chcesz wykonać maszyną są ściśle określone i nie planujesz wykonywać ich w przyszłości to zapytaj nasz Dział Handlowy o możliwość wynajmu maszyn.

Jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym importerem na teren Polski najwyższej klasy maszyn budowlanych, leśnych, rolniczych i komunalnych marek DHB, FAE, PrimeTech, Greentec Ufkes, Jarraff, Michaelis,Montefiori, Paus, Rototilt, Takeuchi oraz Westtech Woodcracker. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz serwis sprzedawanych urządzeń.

Szukasz odpowiedniej maszyny dla swojej firmy? Potrzebujesz wynająć sprzęt do aktualnie trwających prac? Określ swoje zapotrzebowanie, a nasz wykwalifikowany zespół specjalistów zaproponuje odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.