Rębaki Greentec UFKES na podwoziu ciężarowym

Rębaki na podwoziu ciężarowym to potężne maszyny wykorzystywane powszechnie do zrębkowania odpadów leśnych, krzewów, czy nawet drzew. Zapewniają wysoką wydajność i sprawdzają się w przypadku świadczenia usług w terenie czy też pozyskiwania surowców organicznych do produkcji ściółki, opału czy nawet papieru. Cenionym producentem rębaków tego rodzaju jest firma Greentec UFKES. Jakie modele ma w swojej ofercie i na jakie parametry warto zwrócić uwagę?

Rębaki do gałęzi Greentec UFKES – wysoka jakość proponowana przez młodą firmę

Rębaki Greentec UFKES to jeden z flagowych produktów firmy, o której w ostatnich latach jest coraz głośniej. Firma ta została założona w holenderskiej miejscowości Drachten, gdzie znajdują się nie tylko strefy projektowania i hala produkcyjna, ale również nowoczesne strefy testów. Wysoka jakość materiałów, stosowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań, a także restrykcyjna kontrola jakości to czynniki wpływające na sukces firmy. Celem twórców holenderskiej firmy jest zapewnianie klientom produktów najwyższej jakości, które usprawniają najróżniejsze prace i stają się bardzo ważną częścią asortymentu firm wykonawczych. Rzeczywiście rębaki do drewna Greentec UFKES bardzo szybko okazują się niezastąpione, a klienci doceniają ich trwałość, wydajność, skuteczność oraz wygodę podczas użytkowania.

Rębaki na podwoziu ciężarowym Greentec UFKES – wielkie maszyny do wielkich zadań

Rębaki ciężarowe Greentec UFKES to solidne maszyny na podwoziu ciężarowym, które doskonale sprawdzają się podczas pracy na dużych terenach i w przypadkach, kiedy finalnie otrzymuje się bardzo dużo surowca naturalnego. Wszystkie modele sprzedawane przez holenderską firmę ujmują ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, których zadaniem jest usprawnienie wszelkich prac. W ofercie sklepu utech.pl znajdują się modele o mocy od 420 do 600 KM, dzięki czemu klienci mają okazję wybrać optymalne rozwiązanie. Greentec 952 Mega Truck Mounted to rębak o mocy 420 KM, który jest wyposażony w kontrolę GCS, rynnę wyładowczą Venturi, elektryczny deflektor wiórów oraz zintegrowany system nadmuchu gwarantujący silny strumień powietrza. Rębak na ciężarówce Greentec 962 o mocy od 420 do 600 KM jest wyposażony w wysoki bunkier wywrotny, który staje się nieodzowny w niektórych przypadkach. Ponadto w standardowym wyposażeniu posiada skrzynkę sterowniczą GCS z ekranem dotykowym, stabilny stół podnoszony hydraulicznie, rynnę wyładowczą Venturi i zintegrowany system nadmuchu. Dodatkowo można wyposażyć go w stojące rolki podające, płynną regulację płetwy zwrotnej flex, pompę oleju z dodatkowym czujnikiem obciążenia zamontowaną na wale bębna i trwały 3-rzędowy łańcuch podający z kutej stali podnoszony hydraulicznie zamiast standardowego podajnika. Model jest dostępny z trzema lub pięcioma rolkami podającymi i dwoma wariantami silnika. Dzięki temu klienci mają szansę skonfigurować urządzenia i dobrać elementy, które uczynią z rębaka urządzenie optymalne dla ich firm.

Rębaki na ciężarówce Greentec UFKES – zapewnij sobie większą skuteczność!

Rębaki ciężarowe Greentec UFKES słusznie stały się najbardziej cenionymi produktami dostępnymi w ofercie holenderskiej firmy. Są niemalże synonimem wysokiej jakości, wydajności i komfortu użytkowania nawet w trudnych warunkach. Jeśli jesteś właścicielem firmy wykonawczej zajmującej się między innymi rozdrabnianiem surowców organicznych, to już teraz wejdź na stronę utech.pl, aby zobaczyć zróżnicowaną ofertę i wybrać optymalną maszynę dla własnej firmy.

Rębak Greentec 952 MEGA truck mounted

420 KM

Rębak Greentec 962 truck mounted

420 lub 600 KM

Rębak Greentec 962 z wysokim bunkrem wywrotnym

420 lub 600 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki