Rębaki Greentec UFKES stacjonarne z napędem elektrycznym

Rębaki stacjonarne z napędem elektrycznym to najbardziej podstawowe maszyny służące do rozdrabniania gałęzi, zdrewniałych pędów i surowców organicznych, które z kolei mogą zostać wykorzystane do produkcji papieru, ściółki czy ekologicznego opału. Dla wielu firm wykonawczych są jednym z kluczowych elementów wyposażenia, które usprawniają codzienną pracę, zapewniając satysfakcjonujące efekty. Jedną z firm, które ostatnio wiodą prym w produkcji rębaków stacjonarnych, jest Greentec UFKES. Jakie maszyny znajdują się w jej ofercie?

Rębak stacjonarny Greentec UFKES – ciekawa propozycja holenderskiej firmy

Greentec UFKES to młoda, holenderska firma, która brawurowo podbiła rynek. Została założona w miejscowości Drachten w północnej Holandii i to właśnie tam znajduje się wielka hala produkcyjna i strefa testów. Wszystkie etapy produkcji, od projektowania aż po testowanie, odbywają się w jednym miejscu. Sprzedaż i produkcja to jednak nie wszystko w tym wypadku. Bogate zaplecze logistyczne i magazyn pełen znakomitej jakości części sprawiają, że firma z powodzeniem zajmuje się również serwisem i pielęgnacją maszyn. Produkty oferowane przez tę firmę cechują się tym, że tworzone są z materiałów najwyższej jakości i z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Przez to są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i cieszą się długą żywotnością, stanowiąc inwestycję na wiele lat. Dla wielu klientów wielkie znaczenie ma również fakt, że produkcja przebiega według ściśle określonych zasad, których celem jest minimalizacja emisji szkodliwych substancji i maksymalna troska o środowisko. 

Rębak elektryczny stacjonarny Greentec UFKES – wydajność i oszczędność

Rębak z napędem elektrycznym Greentec UFKES to zaawansowana maszyna, dzięki której można rozdrabniać surowce organiczne w sposób równomierny, wydajny i sprawny. Rębak elektryczny do grubych gałęzi Greentec UFKES ceniony jest przez wielu użytkowników za bezawaryjne działanie, a przede wszystkim możliwości adaptacyjne sprzętu, dzięki którym można go dostosować do własnych potrzeb. W ofercie sklepu utech.pl znajdują się modele o zróżnicowanej mocy. Rębak do gałęzi elektryczny Greentec Electric Motor wyposażony jest w silnik elektryczny o mocy 75 kW i jest zaprojektowany jako lej zasypowy. Posiada system automatycznego podawania ABF oraz łańcuch podający napędzany przez silnik ze zintegrowanymi łożyskami zapewniającymi mu dużą wytrzymałość. W opcjach dodatkowych są też pilot radiowy, skrzynka sterownicza oraz stół podawczy o długości 5 metrów. Z kolei rębak elektryczny Greentec UFKES 962 Electric Motor posiada silnik o mocy 110 kW, standardowy system automatycznego podawania, górne rolki podające napędzane wewnętrznie przez silniki Poclain, a także łańcuch podający napędzany przez ciężki silnik z wbudowanymi olejowanymi łożyskami. Zróżnicowane parametry sprawiają, że klienci z powodzeniem mogą dostosowywać możliwości maszyn do własnych potrzeb i preferencji, a to przekłada się na większą skuteczność i wygodę.

Rębak do drewna elektryczny Greentec UFKES – czy warto go kupić?

Rębaki do drewna marki Greentec UFKES cieszą się coraz większą popularnością, mimo że firma jest młodsza od wielu konkurentów. To przemawia za tym, że Holendrzy w tym wypadku oferują towar zupełnie wyjątkowy. Jeśli cenisz produkty najwyższej jakości, poszukujesz skuteczności i wydajności, a rozdrabnianie drewna leży w zakresie usług Twojej firmy, nie wahaj się. Wejdź na stronę utech.pl i przejrzyj ofertę, aby znaleźć idealny rębak dla swojej firmy.

Greentec 942 electric motor

75 kW

Greentec 962 electric motor

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki