Hydrauliczne młoty wyburzeniowe DHB

Hydrauliczne młoty wyburzeniowe to narzędzia niezbędne dla firm, które zajmują się rozbiórką, wyburzaniem budowli, usuwaniem nawierzchni drogowych czy nawet pozyskiwaniem kruszyw. Od lat liderem światowym w zakresie produkcji tego rodzaju młotów jest koreański koncern DHB. W ofercie UTECH znajduje się bogata oferta azjatyckiej firmy, z której każdy może wybrać dokładnie taki sprzęt, jakiego będzie potrzebowała jego firma. Na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Hydrauliczne młoty wyburzeniowe DHB – numer jeden na świecie

DHB to koreański koncern, który zyskał popularność na całym świecie ze względu na produkcję młotów hydraulicznych DHB, które cechują się prostotą, trwałością i doskonałym wykonaniem. Młoty te produkowane są pod nadzorem bardzo restrykcyjnej kontroli jakości i z troską o najmniejsze detale. Ponadto do produkcji hydraulicznych młotów wyburzeniowych DHB wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, czego przykładem jest tworzenie tłoków z materiału stworzonego specjalnie na tę okoliczność z producentem stali. Połączenie nowoczesnych technologii, optymalnych rozwiązań technicznych i solidnych tworzyw sprawia, że młoty DHB idealnie sprawdzają się podczas pracy. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki, a firmy zajmujące się wyburzeniami czy rozbiórkami mogą z powodzeniem eksploatować je bez ograniczeń. DHB to firma tworząca swoje produkty z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy potrzebują narzędzi do zadań specjalnych.

Młoty wyburzeniowe DHB – popularne modele

Młoty hydrauliczne DHB do wyburzeń to elementarne narzędzia dla wszelkich firm wykonawczych, które zajmują się wyburzaniem budynków czy też ich rozbiórką. Ciekawą propozycją jest tutaj młot hydrauliczny DHB 160S o wadze 1698 kilogramów, który jest przeznaczony do koparek o masie od dwudziestu do dwudziestu pięciu ton. W standardowym wyposażeniu młota znajdują się dwa groty o średnicy 135 milimetrów, węże hydrauliczne, podstawowe narzędzia, zestaw do napełniania gazem oraz płyta adaptacyjna sworzniowa. Zainteresowani mogą jednak dokupić wydłużony czas gwarancji, System Centralnego Smarowania czy też płytę na szybkozłącze. Równie ciekawą propozycją jest młot hydrauliczny DHB 100S o wadze 1007 kilogramów i dostosowany do pracy z koparkami o masie od trzynastu do dwudziestu ton. Sprawdzi się w przypadku nieco mniejszych i mniej wymagających prac wyburzeniowych. W standardowej ofercie znajdują się dwa groty, które mają średnicę 100 milimetrów, płyta adaptacyjna sworzniowa, węże hydrauliczne, podstawowe narzędzia oraz zestaw do napełniania gazem. Podobnie, jak w przypadku innych dostępnych młotów DHB, zainteresowani klienci mogą wykupić wydłużony czas gwarancji, system Centralnego Smarowania czy też płytę montażową na szybkozłącze.

Młoty hydrauliczne DHB – zdecyduj się na solidny sprzęt!

W sklepie UTECH znajduje się obszerna oferta koreańskiego koncernu DHB, dzięki czemu klienci mogą wybrać maszyny i narzędzia optymalne dla ich zakresu prac i indywidualnych potrzeb. Młoty DHB różniące się wagą i gabarytami mogą być kompatybilne z najróżniejszymi koparkami, zapewniając skuteczną pracę. Sprawdź dokładnie dostępne modele młotów hydraulicznych DHB z naszej oferty i wybierz ten, który stanie się podstawowym narzędziem pracy w Twojej firmie.

Młot hydrauliczny DHB 10S

dla koparek od 0.8 do 3.0 ton

Młot hydrauliczny DHB 15S

dla koparek od 1.8 do 5.5 tony

Młot hydrauliczny DHB 30S

dla koparek od 5 do 9 ton

Młot hydrauliczny DHB 45S

dla koparek od 7 do 14 ton

Młot hydrauliczny DHB 80S

dla koparek od 10 do 16 ton

Młot hydrauliczny DHB 100S

dla koparek od 13 do 20 ton

Młot hydrauliczny DHB 135S

dla koparek od 17 do 22 ton

Młot hydrauliczny DHB 160S

dla koparek od 20 do 25 ton

Młot hydrauliczny DHB 210S

dla koparek od 24 do 31 ton

Młot hydrauliczny DHB 300S

dla koparek od 29 do 45 ton

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki