Maszyny komunalne na sprzedaż

Miasta i ich okolice wymagają ciągłych prac w zakresie konserwacji, modernizacji i budowy nowych rozwiązań komunalnych dla swoich mieszkańców. UTECH wspiera te działania dostarczając maszyny komunalne optymalne kosztowo i możliwie wielozadaniowe.

Marki maszyn komunalnych, które oferujemy

Maszyny komunalne – czym są?

Maszyna komunalna to urządzenie technologiczne efektywnie wspierające pracowników fizycznych w zarządzaniu terenami podlegającymi miastu. Minikoparka, ładowarka kołowa czy łyżka kosząca – dzięki tym maszynom praca przebiega sprawniej a remonty w miastach nie są tak uciążliwe dla ich mieszkańców.

Jakie maszyny komunalne mogą przydać się w mieście?

Ładowarka kołowa

Transport ładunku na małej odległości bezpośrednio na ładowarce lub użycie jej do załadowania ciężarówki to podstawowe umiejętności ładowarek PAUS oferowanych przez UTECH. Nie jest to jednak koniec jej zastosowań bo nasze ładowarki kołowe sprawdzają się również w odśnieżaniu, zabezpieczaniu ludzi przy pracach na wysokościach, rozbiórkach nieruchomości czy hałdowaniu.

Rębaki

Po ścince drzew, gałęzi czy krzaków na terenie miasta, przyda się rębak który rozdrabnia materiał i ułatwia jego wywiezienie. Rębaki napędzane przez WOM, silnik spalinowy lub elektryczny,  samobieżne lub ciągnione, na podwoziu ciężarowym lub stacjonarne… mnogość rozwiązań w tej grupie maszyn pozwoli znaleźć idealny rębak do Twoich potrzeb.

Równiarki ciągnione

W pracach komunalnych równiarka ciągniona przez traktor pozwoli przygotować teren pod boisko lub parking. Jest to sprzęt łatwy w utrzymaniu i nie wymagający nakładów finansowych.

Minikoparka

W wąskich zakamarkach miast minikoparka to sprzęt niezastąpiony w pracach komunalnych. Szybka naprawa wodociągu czy przebudowa chodnika może dzięki tej maszynie przebiec szybko i bezpiecznie dla operatora. UTECH sprzedaje minikoparki Takeuchi bo jest to jakościowo jedno z najlepszych rozwiązań na Świecie.

Łyżki do koszenia rowów melioracyjnych

Przy terenach wodnych takich jak rowy melioracyjne, stawy, rzeki czy kanały konieczna jest pielęgnacja roślinności i kontrola jej wzrostu. Łyżki koszące podpinane pod koparkę zastępują niebezpieczną pracę ręczną ludzi, przyspieszając jednocześnie wykonanie zadania. Rozwiązania produkowane przez Michaelis a sprzedawane w Polsce przez UTECH zapewniają firmom komunalnym niskie koszty utrzymania rowów melioracyjnych w drożności.

Używane maszyny komunalne

Nowe czy używane maszyny do prac komunalnych oferowane przez UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne są precyzyjnie wyselekcjonowanymi produktami których dystrybucja została nam przyznana ze względu na najwyższą jakość usług dostarczanych na Polski rynek. Producenci tacy jak FAE, Takeuchi, Michaelis, PAUS czy Montefiori powierzyli nam swoje produkty i regularnie kontrolują naszą obecność na rynku nowych i używanych maszyn komunalnych.

Sprzęt komunalny – sprzedaż, serwis i wynajem maszyn sprawdzonych marek

Czasem zlecone Twojej firmie zadanie nie wymaga zakupu nowej maszyny. UTECH posiada w ofercie maszyny komunalne na wynajem. Park maszyn jest utrzymywany w gotowości więc gdy tylko pojawi się taka potrzeba możemy dostarczyć Ci maszynę prosto na miejsce pracy.

Jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym importerem na teren Polski najwyższej klasy maszyn budowlanych, leśnych, rolniczych i komunalnych marek DHB, FAE, PrimeTech, Greentec Ufkes, Jarraff, Michaelis,Montefiori, Paus, Rototilt, Takeuchi oraz Westtech Woodcracker. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz serwis sprzedawanych urządzeń.

Szukasz odpowiedniej maszyny dla swojej firmy? Potrzebujesz wynająć sprzęt do aktualnie trwających prac? Określ swoje zapotrzebowanie, a nasz wykwalifikowany zespół specjalistów zaproponuje odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.