Rębaki Greentec UFKES samobieżne na podwoziu gąsienicowym

Rębaki samobieżne to maszyny, które samodzielnie podają drewno do wbudowanego rębaka, a przede wszystkim samodzielnie poruszają się po podłożu. Dzięki takim mechanizmom zapewniają nie tylko skuteczną i wydajną, ale również wygodną pracę, co jest szczególnie ważne w trudnym terenie. Ponadto gąsienicowe podwozie zapewnia im doskonałą stabilizację i przyczepność na nierównościach, przez co żadne czynniki zewnętrzne nie wpływają na jakość wykonywanych prac. Jedną z najbardziej cenionych firm produkujących tego rodzaju rębaki jest Greentec UFKES. Co znajduje się w jej ofercie?

Rębaki Greentec UFKES – zaawansowane maszyny dla specjalistów

Greentec UFKES to młoda firma, która została założona na północy Holandii, a mianowicie w miejscowości Drachten. Na obszernej hali odbywają się przyjazne dla środowiska procesy produkcyjne poprzedzone szczegółowymi projektami, a także pełen zakres testów. Stosowanie materiałów wysokiej jakości i innowacyjnych technologii, a także restrykcyjna kontrola jakości sprawiają, że do klientów finalnie trafiają produkty z najwyższej półki. Rębaki do gałęzi Greentec UFKES, a także wszystkie inne maszyny pochodzące z Drachten, cechują się wysoką trwałością, odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne i awarie, a także wydajnością. Dla wielu firm wykonawczych stanowią bardzo ważny element wyposażenia umożliwiający sprawną i efektywną pracę na co dzień.

Rębaki na podwoziu gąsienicowym Greentec UFKES – stabilne maszyny do rozdrabniania

Rębaki na podwoziu gąsienicowym to alternatywa dla podwozia kołowego, która znakomicie sprawdza się na grząskim i nierównym gruncie. Solidne, szerokie gąsienice zapewniają znakomitą przyczepność, a przez to praca nie jest utrudniona nawet w trudnych warunkach. Rębaki samobieżne Greentec UFKES to gwarancja wygody i wydajności, a ich operator może liczyć na komfort podczas użytkowania. W ofercie sklepu utech.pl znajdują się rębaki o mocy od 100 do 600 KM, przez co z powodzeniem można je dostosować do własnych potrzeb. Greentec Cheetah 30 Track to rębak terenowy o mocy 100 KM, który jest wyposażony we własny hydrauliczny układ chłodzenia, tarczę frezującą zapewniającą dużą prędkość podawania przy minimalnym oporze i łatwość utrzymania. Mimo stosowania ciekawych rozwiązań technologicznych maszyna jest łatwa w obsłudze, a przede wszystkim zachwyca efektywnością. Greentec 962 Track to rębak samobieżny o mocy od 420 do 600 KM, którego wyposażenie jest nieco bardziej rozbudowane. Maszyna posiada między innymi pilot do obsługi rębaka z ekranem dotykowym, awaryjne zatrzymanie po obu stronach i z przodu, elektryczny łapacz wiórów, sprzęgło tarczowe i zintegrowany system nadmuchu. Ponadto dodatkowo można wyposażyć ją w stojące rolki podające, płynną regulację płetwy zwrotnej flex, automatyczne sprzęgło włączane hydraulicznie czy też podnoszony hydraulicznie łańcuch podający zamiast standardowego podajnika. Dzięki temu klienci mogą dopasować maszynę do indywidualnych potrzeb.

Rębaki do drewna Greentec UFKES – kiedy zależy Ci na jakości!

Rębaki samobieżne na podwoziu gąsienicowym Greentec UFKES to optymalne rozwiązanie dla wielu firm wykonawczych, które stawiają na wysoką jakość, wydajność, efektywność i wygodę użytkowania. Są trwałe i nie ulegają awariom, jeśli używa się ich zgodnie z zaleceniami producenta. Już teraz wejdź na stronę utech.pl, aby przejrzeć zróżnicowaną ofertę i znaleźć optymalny rębak samobieżny o podwoziu gąsienicowym do własnej firmy. Szybko zauważysz jego zalety, zwłaszcza jeśli prace odbywają się na trudnym terenie.

Rębak Greentec Cheetah 30 Track

100 KM

Rębak Greentec 942 track

275 KM

Rębak Greentec 952 MEGA track

420 KM

Rębak Greentec 962 track

od 420 do 600 KM

Rębak Greentec 962 track z ładowaniem bocznym

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki