Głowice ścinkowe Greentec UFKES z tarczą tnącą do koparek

Głowice ścinkowe to specjalistyczne maszyny, które są powszechnie wykorzystywane do ścinania krzewów i drzew. W związku z tym znajdują zastosowanie we wszelkich branżach zajmujących się pielęgnacją krajobrazu, pracach w leśnictwie i nie tylko. Od kilku lat coraz większą popularnością w zakresie produkcji takich maszyn cieszy się holenderska firma Greentec UFKES. Jakie maszyny ma w swojej ofercie i co warto o nich wiedzieć przed podjęciem decyzji o zakupie?

Głowica ścinkowa Greentec UFKES – zaawansowany sprzęt holenderskiej firmy

Greentec UFKES od kilka lat cieszy się rosnącą popularnością w branży, co jest o tyle ciekawe, że firma jest stosunkowo młoda. Została założona w miejscowości Drachten na północy Holandii i od początku celowała w produkcję maszyn wysokiej klasy. Na hali o wielkości 4400 metrów kwadratowych znajdują się stanowiska produkcyjne, a także strefy testów. Połączenie wysokiej jakości materiałów i komponentów, nowoczesnych technologii oraz szczegółowej kontroli jakości przynosi dobry efekt w postaci maszyn trwałych, solidnych, wydajnych oraz zapewniających pełną wygodę użytkowania. Głowica do koparki Greentec UFKES to jeden z popularniejszych produktów oferowanych przez holenderską firmę. Jest używana coraz powszechniej i ceniona za doskonałe parametry. Ponadto klienci doceniają fakt, że proces produkcji odbywa się w Drachten z poszanowaniem środowiska i przy pełnej minimalizacji emisji szkodliwych substancji. 

Głowica ścinkowa z tarczą tnącą Greentec UFKES – wszechstronne zastosowanie

Głowica ścinkowa do koparki Greentec UFKES to niezwykle uniwersalna maszyna, która może być wykorzystywana do usuwania problematycznych drzew oraz krzewów na najróżniejszych terenach, czyszczenia obrzeży pól i poboczy dróg, oczyszczania linii energetycznych i linii kolejowych oraz pozyskiwania biomasy. W związku z tym znajduje zastosowanie jako ważny element wyposażenia bardzo wielu firm wykonawczych, ułatwiając im pracę na stromych zboczach i nierównym terenie. W ofercie sklepu utech.pl znajdują się dwa modele tego rodzaju głowic, które różnią się kompatybilnością z konkretnymi koparkami. Głowica Greentec Forestcutter 300 to maszyna przystosowana do pracy z koparkami o masie od 7,5 do 14 ton. W wyposażeniu standardowym znajdują się wał główny, komponenty z niezwykle trwałej stali Hardox, bezobsługowy układ napędowy, wydajny silnik tłokowy oraz kolektor elektryczny do niezależnego sterowania zbieraniem i odwracaniem. Opcjonalnie można zdecydować się również na płytę do spawania, hydrauliczną głowicę skrętną, czy też zróżnicowane opcje obsługi. Greentec Forestcutter 370 przeznaczony jest do współpracy z koparkami o masie od 13 do 22 ton. Maszyna wyposażona jest w prowadzenie węży hydraulicznych z tyłu, innowacyjną konstrukcję ramienia do szybkiego przenoszenia materiału, kolektor elektryczny do niezależnego sterowania obracaniem i zbieraniem, a także łożysko montowane w kąpieli wodnej. Ponadto można zdecydować się na opcje dodatkowe takie same, jak w przypadku pierwszego modelu.

Głowica z tarczą tnącą Greentec UFKES – czy zakup się opłaca?

Odpowiedź na to pytanie jest jak najbardziej twierdząca. Głowice ścinkowe marki Greentec UFKES cieszą się uznaniem coraz większej liczby klientów, co dobitnie świadczy o ich wysokiej jakości. Trwałe komponenty, wysokiej jakości materiały i znakomite rozwiązania konstrukcyjne wpływają na wydajność i efektywność maszyn. Już teraz wejdź na stronę utech.pl, aby zobaczyć ofertę i wybrać idealny rodzaj głowicy do własnej firmy.

Greentec Forestcutter 300

od 7.5 do 14 ton

Greentec Forestcutter 370

od 13 do 22 ton

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki