Kruszarki do kamieni FAE do ładowarek kompaktowych

Kruszarki do kamieni do ładowarek kompaktowych to zaawansowane maszyny, które umożliwiają rekultywację gruntów i prace na terenach wypełnionych skałami lub kamieniami, takich jak drogi, sady czy ogrody. Jeśli ktoś jest już posiadaczem ładowarki z opcją High Flow, to może znacząco poszerzyć zakres wykonywanych przez swoją firmę prac, inwestując w wysokiej jakości kruszarkę. Takie właśnie kruszarki od lat produkuje włoska firma FAE.

Producent kruszarek do kamienia FAE – pierwowszorzędna jakość i skuteczność

FAE to dziś światowy lider zajmujący się produkcją profesjonalnych maszyn używanych w branży budowlanej, leśnictwie czy rolnictwie. Firma została założona w 1989 roku w Fondo, a na przestrzeni kilku dekad zaskarbiła sobie sympatię, zaufanie, a przede wszystkim uznanie specjalistów na całym świecie. Kluczem do sukcesu stało się w tym wypadku kilka czynników, a mianowicie baczna obserwacja potrzeb rynku, stosowanie materiałów najwyższej jakości i nowoczesnych technologii, a także nieustanny rozwój. Dzięki temu status lidera w branży tej firmy jest niezagrożony, a profesjonalne firmy wykonawcze na całym świecie chętnie poszerzają swój asortyment o kolejne produkty FAE.

Kruszarki do ładowarki kompaktowej FAE – opcja dla profesjonalistów

Kruszarki kamieni do ładowarki FAE to profesjonalne maszyny, dzięki którym można rozdrabniać kamienie podczas przygotowywania gruntu pod różne prace budowlane, inwestycje i nie tylko. Efektem jest nie tylko wykonanie niezbędnej pracy, ale również otrzymanie regularnego kruszywa o wysokiej jednorodności. Kruszarki do kamieni do ładowarki kompaktowej FAE współpracują z ładowarkami z opcją High Flow i znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne są małe wymiary i zwrotność. Mogą być wykorzystywane do rekultywacji gruntów rolnych, kształtowania obrazu oraz kruszenia kamieni na placach budowy. W ofercie sklepu utech.pl znajduje się wyjątkowo ceniona kruszarka do kamieni do ładowarki FAE STC/SSL ze stałymi narzędziami roboczymi do ładowarek o sterowaniu burtowym. Jest ona projektowana z myślą o miniładowarkach z hydrauliką High Flow, a przez kompaktowy rozmiar świetnie sprawdza się w przypadku ścieżek rowerowych, dróg gruntowych i żwirowych, krawężników czy podjazdów. Doskonale zatem nadaje się do szeroko pojętego kształtowania terenu oraz na mniejszych placach budowy, gdzie jej gabaryty stanowią wielkie ułatwienie. Kruszarka do kamienia do ładowarek FAE wyróżnia się za sprawą specjalnej konstrukcji rotora ze spiralnie rozłożonymi narzędziami roboczymi. Taka budowa zapewnia równomierną i bardzo wydajną jakość kruszenia kamieni, a z kolei przeciwnoże Hardox gwarantują regulację frakcji materiału wyjściowego. Kruszarka wyposażona jest również w tylną klapę, dzięki której można regulować ilość materiału opuszczającego komorę do kruszenia oraz samą granulację materiału. Ponadto maszyna jest wyposażona w specjalny zawór sterujący do hydraulicznego sterowania tylną klapą.

Kruszarka do rozdrabniania kamieni FAE – postaw na wygodę i precyzję!

Kruszarka do rozdrabniania kamieni FAE to profesjonalna maszyna, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne są efektywność, trwałość i precyzja. Znakomita jakość jest owocem stosowania przez włoskiego producenta materiałów wysokiej jakości oraz nowoczesnych technologii. Już teraz wejdź na stronę utech.pl i przekonaj się, że FAE rzeczywiście jest liderem w swojej branży i w tej kategorii. Taka maszyna będzie stanowiła wyjątkowe wzbogacenie firmowego wyposażenia.

Kruszarka FAE STC/SSL

od 90 do 120 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki