Rekultywatory FAE do nośników specjalnych

Rekultywatory do nośników specjalnych to specjalistyczne maszyny służące do rekultywacji terenu. Zadaniem tych maszyn jest więc poprawa jakości podłoża pod uprawę roślin, przez co wykorzystywane są powszechnie w leśnictwie, ale również przygotowanie podłoża pod kolejne etapy konkretnych prac. Od lat jednym z najbardziej cenionych producentów rekultywatorów tego rodzaju jest włoska firma FAE. Co warto wiedzieć na jej temat i na temat oferty?

2 ciekawe typy nośników specjalnych w naszej ofercie to gąsienicowe pojazdy wielozadaniowe FAE PT oraz kołowe ciągniki narzędziowe MERLO.

Rekultywatory FAE – doskonała jakość włoskiej firmy

Rekultywatory FAE to profesjonalne maszyny używane przez cenione firmy na całym świecie. Słyną z wydajności, solidności i trwałości, a cechy te od lat kojarzą się z FAE Group. Firma została założona w 1989 roku w Fondo i od początku zdumiewa produkcją innowacyjnych maszyn, które miały usprawniać pracę wielu firm budowlanych, rolniczych i leśniczych. Twórcy firmy zakładali, że kluczem do sukcesu jest uczciwe podejście do klienta, a więc stosowanie materiałów i komponentów najwyższej jakości oraz troska o najmniejsze nawet detale. Z kolei baczna obserwacja światowych rynków, potrzeb klientów i ciągły rozwój zaowocowały tym, że FAE nieustannie wdraża do swoich projektów innowacyjne technologie. Finalnym skutkiem takiej polityki firmy jest produkcja maszyn będących synonimem wysokiej jakości, które ciągle zyskują nowych zwolenników i przyczyniają się do tego, że firmy wykonawcze operują sprzętem z najwyższej półki.

Rekultywatory do nośników specjalnych FAE – do zadań specjalnych

Eksperci doskonale wiedzą, że rekultywacja terenu wymaga nieco innych maszyn niż same mulczery, aby przygotować teren pod zasiew lub inne prace budowlane. Zasilane hydraulicznie głowice na nośniku specjalnym sprawdzają się w tym wypadku idealnie. W sklepie utech.pl znajdują się dwa cenione modele rekultywatorów pod napędy o mocy od 250 do 300 KM oraz od 250 do 400 KM. FAE 200/S pracuje z nośnikami o mocy od 250 do 300 KM. Jest to rekultywator leśny do specjalnie zaprojektowanych nośników hydraulicznych. Jest najmniejszym modelem w całej linii maszyn leśnych FAE, przez co sprawdza się na trudnych, wąskich czy mocno zalesionych terenach. Jest w stanie skutecznie rozdrabniać pniaki i korzenie do głębokości 30 centymetrów, a dzięki zmniejszonej masie i wszechstronności może być używany z różnego rodzaju nośnikami. Wyposażony jest w przekładnię boczną, która pozwala rotorowi na regularną pracę przy najniższych obrotach, a jej system wymaga mniej konserwacji w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Z kolei rekultywator do traktora FAE 300/S rozdrabnia pniaki i korzenie do maksymalnej głębokości 40 centymetrów, a szerokości robocze do 2,5 metra sprawiają, że doskonale sprawdza się w pracy na dużych powierzchniach. Maszyna jest wyposażona w układ przekładni bocznej Side Gear, który zapewnia zdecydowanie lepszą jakość produktu końcowego i jednocześnie mniejsze zużycie zębów rotora. Z kolei automatyczny silnik hydrauliczny odpowiada w tym wypadku za niezrównane osiągi oraz wysoką wydajność.

Rekultywator do trawy FAE – zapewnij sobie maszynę z najwyższej półki!

Rekultywatory FAE to niezastąpione maszyny podczas kompleksowej rekultywacji terenu. Jeśli Twoja firma zajmuje się tego rodzaju usługami, to doskonale wiesz, jak ważne jest profesjonalne wyposażenie. FAE od lat słusznie kojarzy się z jakością, trwałością i długą żywotnością, przez co stanowi dobrą inwestycję na długi czas. Już teraz wejdź na stronę internetową utech.pl i sprawdź najlepsze warianty, które znajdą zastosowanie w Twojej firmie.

FAE 200/S

od 250 do 300 KM

FAE 300/S

od 250 do 400 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki