Maszyny wielozadaniowe leśne FAE

FAE to przedsiębiorstwo pochodzące z Włoch. Jego historia sięga końcówki lat osiemdziesiątych, a sama firma specjalizuje się w produkcji doskonałych pod względem jakości maszyn powstałych z myślą o budowaniu dróg, leśnictwie oraz rolnictwie. Od samego początku firma stawiała na tworzenie maszyn wielofunkcyjnych, które sprawdzą się w różnych warunkach, usprawniając pracę i wpływając znacząco na wydajność. Maszyny leśne FAE powstają z najlepszych komponentów i odznaczają się niebywałą wytrzymałością. Co jeszcze warto wiedzieć o tej firmie?

Maszyny wielozadaniowe leśne FAE – niezawodny sprzęt w pracy

Firma FAE od samego początku stawiała na jakość oferowanych przez siebie produktów. Od ponad trzech dekad bezustannie wprowadza na rynek maszyny, których zadaniem jest usprawnianie pracy w konkretnych warunkach. Siedziba firmy mieści się w północnych Włoszech, w miejscowości Fondo. To właśnie w tym urokliwym miejscu od lat doskonalone są technologie produkcyjne oraz innowacyjne rozwiązania, które decydują o zachwycającym efekcie końcowym. Firma kładzie ogromny nacisk na najwyższą jakość wykonania i właśnie z tego względu w produkcji stosowane są wyłącznie komponenty odznaczające się perfekcyjnym wykonaniem. Taki stan rzeczy sprawił, że urządzenia FAE dosyć szybko zaczęły cieszyć się rosnącym zainteresowaniem, a następnie uznaniem również poza granicami Włoch. Obecnie maszyny wielozadaniowe leśne FAE są dostępne niemal na wszystkich kontynentach.

Optymalizacja pracy – maszyny leśne wielozadaniowe FAE do traktorów

FAE może pochwalić się zróżnicowaną ofertą zajmujących się branżą leśną. Warto zwrócić uwagę na wielozadaniową maszynę FAE SFH/PM, która powstała przede wszystkim z myślą o współpracy z nośnikami specjalnymi o mocy 450 KM. Ta doskonała pod względem jakości maszyna wielozadaniowa FAE sprawdzi się idealnie w przypadku konieczności kruszenia kamienia o średnicy nieprzekraczającej 35 cm oraz rekultywacji gruntów. Służy także do mulczowania drzew oraz frezowania pniaków. Jest wyposażona w dwustronny napęd oraz hydrauliczną klapę tylną, która z kolei posiada system zapobiegający blokowaniu oraz przekładnie zębate, które sprawnie przenoszą moc na rotor. Maszyna wielozadaniowa FAE BL1/SSL/VT to kolejna propozycja, której warto się przyjrzeć z bliska. To dosyć kompaktowe mulczery, które doskonale sprawdzą się podczas oczyszczania terenu oraz rozdrabniania elementów o średnicy nieprzekraczającej 10 cm. Model wyposażony jest w wymienne przeciwnoże Spike Pro oraz rotor typu Bite Limiter, który znacząco zmniejsza zużycie energii przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności pracy. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na maszyny leśne wielozadaniowe FAE do traktorów. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się FAE 300/SC. Ta frezarka przeznaczona jest do rozdrabniania pniaków i karpin o średnicy 50 cm i na głębokości sięgającej 100 cm. Jest wyjątkowo wydajna i znacząco usprawnia prace w lesie. Równie ciekawie prezentuje się wielozadaniowa maszyna FAE 500/SC, która także jest przeznaczona do nośników specjalnych o większych mocach.

FAE maszyny wielozadaniowe leśne – zoptymalizuj swoją pracę

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą włoskiego przedsiębiorstwa u dystrybutora UTECH z Opola. Oferujemy wielozadaniowe maszyny leśne FAE dla firm oraz osób o bardzo zróżnicowanych zapotrzebowaniach. Wybór właściwego sprzętu to bez wątpienia kluczowa sprawa w wielu branżach. Nie inaczej jest w tym przypadku. Jesteśmy pewni, że leśne maszyny wielozadaniowe marki FAE są w stanie znacząco wpłynąć na wydajność oraz satysfakcję użytkownika.

FAE SFM

od 160 do 300 KM

FAE SFH – SFH/HP

od 300 do 500 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki