Maszyny wielozadaniowe budowlane

Oto maszyny które po podłączeniu pod traktor wykonują: stabilizację gruntu, frezowanie asfaltu i płyt skalnych oraz kruszenie kamieni. Ich kompaktowe rozmiary i doskonała zwrotność umożliwiają pracę na powierzchniach trudno dostępnych dla maszyn z własnym napędem.

Odporne na zużycie przeciwostrza Hardox® i żerdzie na klapie tylnej gwarantują uzyskanie pożądanej granulacji rozdrabnianego materiału.

Wszystkie poniższe modele mają komorę mieszania o zmiennej pojemności.  W gruncie zagłębia się sam rotor co zmniejsza obciążenie maszyny i zużycie paliwa, a zwiększa prędkość roboczą.

FAE MTL

od 140 do 240 KM

FAE MTM – FAE MTM/HP

od 240 do 360 KM

FAE MTH – FAE MTH/HP

od 300 do 500 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki

Nasze marki