Przycinarki Jarraff

Obcinanie gałęzi w przestrzeniach publicznych to zadanie wymagające profesjonalnych, zaawansowanych maszyn, dzięki którym pracę można wykonać precyzyjnie, w bezpieczny sposób i jak najsprawniej. Od lat jednym z liderów w tej branży jest amerykańska firma Jarraff Industries, która produkuje specjalistyczny sprzęt do oczyszczania gruntów, pielęgnacji drzew oraz utrzymywania dróg. Co warto wiedzieć na temat oferty firmy Jarraf?

Sprzęt do przycinania drzew Jarraff All-Terrain

Jarraff Industries to amerykańska firma, która została założona w 1979 roku. Na przestrzeni dekad firma stworzyła autorskie maszyny do pielęgnacji drzew Jarraff i nie tylko, które bazują na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych oraz zebranym od początku istnienia doświadczeniu. Sprzęt Jarraff All-Terrain charakteryzuje się przede wszystkim trwałością, funkcjonalnością, możliwością wykonywania prac bardziej precyzyjnie i w bezpieczny sposób, a przede wszystkim unikalnymi rozwiązaniami technicznymi. To właśnie one sprawiają, że prace wykonywane w przestrzeni publicznej, aby zapewnić jej zadbany i schludny wygląd, przebiegają znacznie szybciej i bez bezwiednej ingerencji na innych płaszczyznach. Należą do specjalistycznych maszyn, które oferują precyzyjne operowanie cięciem nawet w ciasnych przestrzeniach okolic linii energetycznych. Operator maszyn Jarraff, bez względu na konkretny model, może wygodnie usadowić się w nowoczesnej kabinie, aby w dość krótkim czasie wykonać precyzyjną pracę i zmienić nie do poznania okolicę porośniętą drzewami wymagającymi pilnej pielęgnacji.

Przycinarki do drzew Jarraff All-Terrain – terenowe maszyny dla profesjonalistów

Przycinarki do drzew Jarraff All-Terrain to prawdziwy skarb dla firm wykonawczych, które zajmują się pielęgnacją drzew, utrzymaniem dróg i oczyszczaniem gruntów. Dzięki nowoczesnej i bardzo dobrze przemyślanej budowie pozwalają na wykonywanie prac zarówno w przestronnych okolicach, jak i w ciasnych strefach czy warunkach utrudnionych ze względu na warunki atmosferyczne i nie tylko. Jarraff 4×4 to zaawansowana maszyna do cięcia gałęzi z napędem na cztery koła, dzięki której można obcinać gałęzie znajdujące się nawet na wysokości dochodzącej do dwudziestu trzech metrów nad ziemią. Kabina z operatorem może obracać się o trzysta sześćdziesiąt stopni, a sama piła o sto osiemdziesiąt stopni. W połączeniu z bardzo nowoczesnym systemem sterowania całość zapewnia możliwość wykonywania niezwykle precyzyjnych cięć. Ciekawą propozycją amerykańskiej marki jest również Jarraff Quad Track, czyli maszyna wyposażona w podwozie z czterema gąsienicami. Jej wielką zaletą jest nie tylko możliwość wykonywania bardzo dokładnych i obliczonych na konkretny efekt cięć, ale również fakt, że zapewnia niski nacisk na podłoże oraz optymalną przyczepność. Dzięki temu nawet praca w dość trudnych warunkach nie przysparza operatorowi maszyny do obcinania gałęzi Jarraff  większych kłopotów i nie wpływa na jego komfort czy też na jakość wykonanych zabiegów pielęgnacyjnych.

Jarraff 4×4

Jarraff Quad Track

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki