Głowice ścinkowe z piłą łańcuchową Westtech WOODCRACKER

Głowice ścinkowe z piłą łańcuchową to maszyny do zadań specjalnych, które znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest ścinanie drzew i krzewów, pozyskiwanie drewna z lasów czy też pielęgnacja krajobrazu. Zapewniają bezpieczną, komfortową i sprawną pracę, dużą oszczędność czasu i nowoczesne rozwiązania wpływające na cały proces. Jedną z topowych marek produkujących tego rodzaju maszyny jest austriacka firma Westtech WOODCRACKER. Jakie modele cieszą się największą popularnością i co warto wiedzieć na temat samej firmy?

Głowice ścinkowe z piłą łańcuchową Westtech WOODCRACKER – maszyny z najwyższej półki

Firma Westtech WOODCRACKER została założona w 2005 roku w Austrii i już od samego początku dała się poznać jako firma dążąca do nieustannego rozwoju, wdrażania innowacyjnych technologii i poszukująca optymalizacji w zakresie produkcji maszyn. Dziś słynie ona przede wszystkim jako firma oferują wysokiej jakości sprzęt do używania w technice leśnej oraz do pielęgnacji krajobrazu. Wszystkie maszyny produkowane przez Westtech WOODCRACKER cechują się znakomitą jakością i trwałością, ponieważ ich podstawę stanowi ceniona stal Hardox, a wszystkie komponenty są poddawane przy rygorystycznej kontroli jakości. W rezultacie austriacki koncern produkuje maszyny zachwycające solidnością i długą żywotnością, które stanowią inwestycję na wiele lat. Ich uniwersalność i fakt, że są kompatybilne z różnymi koparkami sprawia zaś, że doceniają je użytkownicy na całym świecie.

Głowice do przycinania drzew z piłą łańcuchową – popularne modele Westtech WOODCRACKER

Austriacki koncern Westtech WOODCRACKER szczyci się bogatą i zróżnicowaną ofertą, dlatego też nawet najbardziej wymagający i doświadczeni użytkownicy tego rodzaju maszyn mogą w niej znaleźć optymalne rozwiązania dla siebie. Popularnym modelem jest w tym wypadku na przykład Westtech WOODCRACKER CS Smart, czyli głowica ścinkowa z piłą łańcuchową do montażu na obrotowej ładowarce teleskopowej o masie od piętnastu do dwudziestu pięciu ton. Model zapewnia bezpieczną ścinkę drzew i krzewów, możliwość wykonywania działań pielęgnacyjnych wzdłuż dróg komunikacyjnych oraz na powierzchniach zboczy i na terenach podmokłych. Głowica Westtech WOODCRACKER została specjalnie zaprojektowana do ścinek ochronnych, bazuje na odpornej na zużycie stali Hardox i nie wymaga zbyt wielu zabiegów konserwacyjnych. Ciekawą propozycją austriackiego producenta jest również Westtech Woodcracker CS, czyli głowica  ścinkowa z piłą łańcuchową dla koparek o masie od czternastu do dwudziestu ośmiu ton. Pozwala na bezpieczną i precyzyjną ścinkę drzew we wszystkich położeniach oraz działania pielęgnacyjne wzdłuż dróg. Podobnie, jak poprzedniczka, bazuje na wysoko wytrzymałej stali Hardox, przez co jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Sztywny montaż Woodcracker Westtech umożliwia w tym wypadku podejmowanie części drzewa w położeniu stojącym. Dzięki temu liczba leżących wokół drzew jest zredukowana, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia pobliskich budynków czy innych obiektów.

Głowice ścinkowe Westtech WOODCRACKER – postaw na solidne rozwiązania!

Głowice ścinkowe Westtech WOODCRACKER nie bez powodu cieszą się rosnącą popularnością wśród najróżniejszych firm wykonawczych. Uniwersalność, dobry stosunek ceny do jakości, trwałość i solidność to tylko część ich zalet, przez które znalazły się w światowym topie. Przejrzyj ofertę i przekonaj się, czy w Twojej firmie nie brakuje solidnego sprzętu, który znacząco wpłynie na jakość wykonywanych prac i komfort pracowników.

Chwytak Westtech Woodcracker CS

od 14 do 28 ton

Chwytak Westtech Woodcracker CS smart

od 15 do 25 ton

Chwytak Westtech Woodcracker CS compact

od 8 do 20 ton

Głowica ścinkowa Westtech Woodcracker CS510 CRANE

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki