Nożyce do pniaków Westtech WOODCRACKER

Nożyce do pniaków to profesjonalny sprzęt umożliwiający sprawną ścinkę drobnych drzew, gałęzi oraz krzewów. Dla wielu firm wykonawczych stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia, ponieważ umożliwiają efektywną i sprawną pracę. Jednym z liderów w zakresie produkcji tego rodzaju sprzętu jest austriacka firma Westtech WOODCRACKER, która od lat dowodzi, że jakość musi iść w parze z efektywnością i komfortem odczuwanym podczas pracy. Jakie modele robią furorę w branży i z czego słynie austriacki koncern?

Nożyce do pniaków Westtech WOODCRACKER – gwarancja wysokiej jakości

Westtech WOODCRACKER to austriacka firma, która została założona w 2005 roku i specjalizuje się w produkcji zaawansowanych maszyn używanych w technice leśnej oraz do pielęgnacji krajobrazu. W stosunkowo krótkim czasie firma zdołała zrobić furorę w branży, oferując maszyny cenione za trwałość, przemyślane mechanizmy i długą żywotność. Wszystkie konstrukcje sygnowane logotypem austriackiej firmy produkowane są z wykorzystaniem najlepszych dostępnych materiałów, co przekłada się na wspomnianą wyżej trwałość. Pracownicy i projektanci firmy Westtech WOODCRACKER dokładają wszelkich starań, aby wszelkie sprzęty, narzędzia i maszyny dostępne w ofercie zapewniały maksymalną wydajność, dokładność i efektywność. Efektem tych starań są uniwersalne maszyny wykorzystywane na co dzień przez wiele firm wykonawczych na całym świecie i zapewniające im doskonałe rezultaty. Nie dziwi więc fakt, że Westtech jako stosunkowo młoda firma cieszy się rosnącą popularnością i jest firmą coraz częściej wymienianą w kontekście światowych liderów.

Nożyce do karczowania pniaków Westtech WOODCRACKER – uniwersalne możliwości

Nożyce Westtech WOODCRACKER do karczowania pniaków to dość obszerna kategoria, w której znajduje się wiele modeli zaawansowanych maszyn. W ofercie Westtech WOODCRACKER popularnym modelem jest na przykład Westtech Woodcracker R, czyli nożyce Westtech do karczowania pniaków i przerabiania ich na biomasę dla koparek o masie do trzydziestu ton. Model ten umożliwia wyciąganie z gleby całych pniaków, rozdrabnianie ich do dalszej obróbki czy też oczyszczanie podłoża do zakładania zupełnie nowych plantacji. Maszynę Westtech można montować na wszystkich popularnych pojazdach nośnych i jest wykonana z bardzo odpornej na zniszczenia stali Hardox. Użytkownicy cenią ją również za to, że cechuje się niewielkimi wymaganiami konserwacyjnymi. Kolejnym modelem, na który warto zwrócić uwagę, jest Westtech Woodcracker S, czyli nożyce do pniaków do przycinania przy ziemi oraz obróbki wstępnej. Model ten tworzony jest z myślą o koparkach o masie od półtora tony do osiemnastu ton. Umożliwia pozyskiwanie na obszarach szybkorosnących, kultywację oraz pielęgnację krajobrazu, a także bardzo sprawną ścinkę drzew i krzewów. Cała konstrukcja jest wykonana z odpornej na czynniki zewnętrzne stali Hardox, a katodowe lakierowanie zanurzeniowe sprawia, że nawet ciągła eksploatacja nie pozbawia maszyny schludnego wyglądu. Jest to jeden z tych modeli, które powstają z myślą o najbardziej doświadczonych i wymagających klientach, a dzięki staraniom firmy Westtech WOODCRACKER zawsze jest w stanie sprostać ich oczekiwaniom.

Nożyce do koparek Westtech WOODCRACKER – wybierz wygodę i jakość!

Nożyce do koparek mogą okazać się kluczowym elementem wyposażenia w wielu firmach wykonawczych, które na co dzień troszczą się o pielęgnację krajobrazu czy też ścinkę drzew i krzewów na terenach trudno dostępnych.

Westtech Woodcracker S

od 1.5 do 18 ton

Westtech Woodcracker R

od 25 do 30 ton

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki