Mulczery do nośników specjalnych FAE

Mulczery do nośników specjalnych to urządzenia do powierzchniowego rozdrabniania roślinności, a więc rozdrabniania pozostałości pozrębowych, oczyszczania terenu z wegetacji, wycinania w lasach pasów przeciwpożarowych czy też do prac mających na celu poszukiwania ropy naftowej, czy też przygotowujących teren do badań sejsmicznych. Od lat liderem w tej branży jest włoska firma FAE, a mulczery do nośników specjalnych tego producenta zachwycają swoją jakością profesjonalistów.

2 ciekawe typy nośników w naszej ofercie to gąsienicowe pojazdy wielozadaniowe FAE PT oraz kołowe ciągniki narzędziowe MERLO.

Mulczery FAE – imponujące maszyny włoskiego producenta

FAE to włoska firma, która została założona w Fondo w 1989 roku i od tamtej pory sumiennie potwierdza swój status lidera w branży. Twórcy firmy z wielką pasją produkują maszyny, które znajdują zastosowanie w różnych branżach, a wszędzie spotykają się z pozytywnym odbiorem. Mulczery do kukurydzy FAE i wszystkie inne produkty producenta tworzone są na bazie materiałów i komponentów najwyższej jakości, zapewniając trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz długą żywotność. Firma bacznie śledzi światowe trendy i stosuje wszelkie wynalazki technologiczne, aby zapewniać klientom skuteczność i wygodę. Mulczery leśne FAE są więc przystosowane do pracy w trudnych warunkach, zapewniają precyzję i doskonałe efekty, a przy okazji gwarantują firmom wykonawczym oszczędność czasu i energii.

Mulczery do nośników specjalnych FAE – innowacyjne rozwiązania dla firm wykonawczych

FAE Group ma w swojej ofercie zróżnicowane mulczery do nośników specjalnych, które z powodzeniem można dostosować do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu firma zyskuje maszynę sprawdzającą się w trudnych warunkach i zapewniającą efektywną pracę. W sklepie utech.pl dostępne są mulczery do nośników o mocy od 150 KM do 220 KM, od 180 KM do 300 KM, od 300 KM do 450 KM oraz od 250 KM do 600 KM. Dzięki takiej różnorodności nie ma potrzeby na decydowanie się na półśrodki, za to można firmie zapewnić optymalne wyposażenie. FAE 140/U to najmniejszy mulczer z linii produktów dostosowanych do nośników specjalnych, ale niewielkie rozmiary i standardowe wyposażenie czynią z tej maszyny model niezwykle wszechstronny. Solidna i odporna na czynniki zewnętrzne konstrukcja sprawia, że maszyna może być wykorzystywana z pojazdami gąsienicowymi nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Przeciwstawny model to FAE 500/U, czyli mulczer do nośników specjalnych o mocy od 250 KM do 600 KM. Przystosowany jest do wykonywania najtrudniejszych prac nawet w trudnym terenie. Zapewnia maksymalną wydajność, precyzję, a przede wszystkim efektywność. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zapewniają za to niską podatność na awarie różnego rodzaju. Ponadto w ofercie utech.pl znajdują się FAE 200/U z zakresu od 180 KM do 300 KM oraz FAE 300/U, które cechują się kompaktowymi wymiarami i niespodziewaną w tym wypadku wydajnością. Umożliwiają mulczowanie gałęzi i pni o różnej średnicy, a bogate wyposażenie sprawia, że można je dostosować do różnych warunków pracy. 

Mulczery do trawy FAE – zdecyduj się na najlepszy wariant dla swojej firmy!

Mulczery FAE to wariant dla osób, które wymagają od maszyn wydajności, efektywności i intuicyjnej obsługi. Ich wszechstronne zastosowanie sprawia, że mogą stać się jednym z kluczowych elementów wyposażenie wielu firm wykonawczych o różnych profilach. Jeśli masz firmę zajmującą się pracami ziemnymi i budowlanymi, to wybór wysokiej jakości maszyn jest szczególnie ważny. Już teraz wejdź na stronę utech.pl, aby znaleźć optymalną maszynę dla swojej firmy.

Mulczer FAE 140/U

od 150 do 220 KM

Mulczer FAE 200/U

od 180 do 300 KM

Mulczer FAE 300/U

od 300 do 450 KM

Mulczer FAE 500/U

od 250 do 600 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki