Mulczery do nośników specjalnych

Nośniki specjalne takie jak np. ciągniki gąsienicowe, mogą przy użyciu poniższych głowic być używane do mulczowania, czyli powierzchniowego rozdrabniania roślinności. Te głowice mulczujące są przystosowane do nośników o mocy od 140 do 600 KM.

Maszyny te używane są do: mulczowania, rozdrabniania pozostałości pozrębowych, oczyszczania terenu z wegetacji, lub np. do wycinania w lasach pasów przeciwpożarowych lub na potrzeby badań sejsmicznych i poszukiwania ropy naftowej. Mogą też służyć do oczyszczania terenu pod liniami energetycznymi.

2 ciekawe typy nośników w naszej ofercie to gąsienicowe pojazdy wielozadaniowe FAE PT oraz kołowe ciągniki narzędziowe MERLO.

FAE 140/U

od 150 do 220 KM

FAE 200/U

od 180 do 300 KM

FAE 300/U

od 300 do 450 KM

FAE 500/U

od 250 do 600 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki

Nasze marki