Koparki hybrydowe Takeuchi

Zaawansowane koparki hybrydowe Takeuchi wprowadzają rewolucyjne podejście do efektywności w budownictwie. Łącząc doskonałą wydajność tradycyjnych maszyn z zaletami technologii hybrydowej, nie tylko generują oszczędności paliwa, lecz także znacząco ograniczają wpływ na środowisko. To nie tylko sprzęt budowlany – to nowoczesne rozwiązanie, zamykające przepaść między wydajnością a zrównoważonym rozwojem w sektorze budowlanym.

Koparki Takeuchi hybrydowe – innowacyjne rozwiązanie w świecie maszyn budowlanych

Takeuchi to japońska firma z tradycjami i imponującą historią. Została założona w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku, a prężny rozwój pozwolił jej wkrótce otworzyć filie w kilku państwach na całym świecie. Czym marka zaskarbiła sobie sympatię i uznanie ekspertów? Przede wszystkim trwałością, długą żywotnością i nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki czemu maszyny umożliwiają sprawną pracę w najróżniejszych warunkach. Takeuchi specjalizuje się w produkcji ładowarek i koparek kołowych oraz gąsienicowych, a do tej pory stworzył wyjątkowo bogatą ofertę. W dobie publicznej dyskusji na temat kondycji środowiska i systemowego poszukiwania sposobów na jej poprawę, koparki hybrydowe Takeuchi idealnie wpisują się w trendy. Wykorzystują one napęd elektryczny i spalinowy, przy czym nie tracą mocy w trybie elektrycznym, a ponadto mogą być używane również we wnętrzach. Ich obsługa w żaden sposób nie jest uzależniona od rodzaju napędu, a wielką zaletą koparek są niskie koszty eksploatacji.

Koparka hybrydowa Takeuchi – oszczędna i wydajna praca

Profesjonalne koparki hybrydowe Takeuchi to odpowiedź na potrzeby wielu firm, które zamierzają pracować również we wnętrzach oraz firm, które mają na względzie kondycję środowiska naturalnego. Przy okazji pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy ze względu na niższe koszty użytkowania. Wśród modeli, na które warto zwrócić uwagę znajduje się Takeuchi TB 210 RH. Jest to kompaktowa koparka hybrydowa Takeuchi o masie 1,3 tony. Sama koparka jest dość wąska, przez co umożliwia pracę na terenach ograniczonych pod względem metrażu, ale jednocześnie hydraulicznie poszerzane podwozie zapewnia jej stabilność. Maszyna cechuje się cichą pracą, łatwą i intuicyjną obsługą oraz oszczędnym silnikiem. Jednocześnie jest wyposażona w komfortowe wsiadanie i wysiadanie, fotel dostosowujący się do wagi operatora, ochronę przewodów w obszarze obrotu oraz stalowe konstrukcje ochronne. Równie cenioną hybrydową koparką jest model Takeuchi TB 216 SH. Koparka ta ma masę 1,9 tony i zapewnia maksymalną głębokość wykop. Dzięki napędowi elektrycznemu gwarantuje bezemisyjną pracę, przez co może być wykorzystywana również we wnętrzach, zapewnia tanią eksploatację i jest mniej szkodliwa dla środowiska naturalnego. Hybrydowa koparka Takeuchi  jest wyposażona w dach ochronny, lemiesz o profilu skrzynkowym dający dużą wytrzymałość skrętną, bardzo mocne tuleje oraz łatwy dostęp do wlewu paliwa.

Hybrydowe koparki Takeuchi z silnikiem elektrycznym i diesla

Takeuchi wyposażył swoje koparki hybrydowe w silniki elektryczne oraz diesla. To optymalny wybór dla osób poszukujących maszyn trwałych, niezawodnych i pozwalających na efektywną pracę w najróżniejszych warunkach. Dodatkową zaletą tego rodzaju maszyn jest fakt, że nie emitują one tak dużo spalin, jak tradycyjne koparki. Już teraz sprawdź ofertę UTECH i przekonaj się, czy w bogatej ofercie autoryzowanego dealera maszyn Takeuchi znajdują się modele, które usprawnią pracę w Twojej firmie.

Takeuchi TB 210 RH

1.3 t

Takeuchi TB 216 SH

1.9 t

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki

Nasze marki