Mulczery leśne do traktorów FAE

Mulczery leśne to zaawansowane maszyny służące do ścinki drzew i krzewów i rozdrabniania gałęzi. Powszechnie wykorzystywane są na przykład do pielęgnacji zieleni i obszarów leśnych, oczyszczania poboczy i dróg kolejowych, terenów pod liniami energetycznymi i wielu innych przypadkach. Jednym z najbardziej cenionych producentów profesjonalnych mulczerów na świecie jest włoska firma FAE. Jakie produkty znajdują się w jej ofercie i co warto o nich wiedzieć przed zakupem?

Mulczery leśne FAE – doświadczenie i nowoczesność

FAE to włoska firma, która od kilku dekad zajmuje się produkcją zaawansowanych maszyn używanych w branży budowlanej, rolnictwie czy leśnictwie. Producent FAE cieszy się znakomitą reputacją, ponieważ korzysta wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, bardzo dobrych komponentów oraz wszelkich dobrodziejstw technologii. Innowacyjne rozwiązania stosowane przez firmę są najpierw szczegółowo projektowane, a następnie testowane i sprawdzane przez kontrolę jakości. W rezultacie na rynek trafiają wyłącznie maszyny o ponadprzeciętnej jakości, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, trwałe i cechują się bardzo długą żywotnością. Mulczery leśne do traktorów produkowane przez FAE doskonale sprawdzają się w bardzo szerokim zakresie prac, przez co często stanowią elementarną część wyposażenia firm zajmujących się pielęgnacją terenów leśnych i nie tylko.

Mulczery leśne FAE do traktorów – wydajność i sprawność

Wśród mulczerów leśnych FAE znajduje się kilka modeli cieszących się wyjątkową popularnością. Jednym z nich jest FAE UMM/DT, czyli mulczer FAE do traktorów o mocy od 160 do 240 koni mechanicznych. Jest to profesjonalny mulczer FAE do traktorów z rotorem z narzędziami sztywnymi oraz możliwością rozdrabniania materiału drzewnego o średnicy do 20 centymetrów. Sprawdza się idealnie do zadań specjalnych związanych z szeroko zakrojonym oczyszczaniem terenu. W tym wypadku korpus maszyny został całkowicie przebudowany, przez co mulczer FAE jest bardziej zwrotny i radzi sobie nawet na terenach górzystych i stromych. Agresywne przeciwnoże Spike PRO znajdują się tutaj w standardowym wyposażeniu i umożliwiają bardzo efektywne rozdrabnianie, przez co praca jest jeszcze wydajniejsza. Na życzenie klientów maszynę można wyposażyć dodatkowo w sprzęgła hydrokinetyczne, które chronią przekładnię przy zablokowaniu rotora i zapewniają płynny rozruch. Kolejnym modelem godnym uwagi profesjonalistów jest mulczer do traktorów FAE Patrizio, czyli mały mulczer z technologią Bite Limiter, który jest przeznaczony do ciągników o mocy od 50 do 100 KM. Umożliwia rozdrabnianie gałęzi drzew i krzewów o średnicy do 15 centymetrów, zaś technologia Bite Limiter bazuje na zastosowaniu stalowych profili ograniczających głębokość cięcia. W rezultacie zapotrzebowanie na moc jest automatycznie regulowane, a wydajność maszyny ulega zwiększeniu. Mulczer leśny do traktora FAE jest też wyposażony w regulowane i wymienne płozy, dwa rzędy precyzyjnych przeciwnoży, osłonę hydrauliczną z siłownikiem zabudowanym w korpusie maszyny oraz specjalne uchwyty do mocowania narzędzi roboczych.

Mulczery leśne FAE do prac ziemnych powierzchniowych – dlaczego warto?

Mulczery leśne FAE do prac ziemnych powierzchniowych to zaawansowane urządzenia, dzięki którym oczyszczanie terenu może przebiegać znacznie szybciej. Ogromna wydajność, trwałość i precyzja pozwalają działać zgodnie z planem i z o wiele większym komfortem. Już teraz zapoznaj się z ofertą włoskiego producenta w sklepie UTECH i wybierz optymalne rozwiązania dla własnej firmy.

FAE PATRIZIO

od 50 do 100 KM

FAE UML/ST – FAE FML/ST

od 50 do 110 KM

FAE UML/LOW

od 60 do 110 KM

FAE UML/DT – FAE FML/DT

od 80 do 130 KM

FAE UML/S/DT

od 130 do 190 KM

FAE UMM/DT

od 160 do 240 KM

FAE UMM/S – FAE UMM/S/HP

od 180 do 350 KM

FAE UMH/S – FAE UMH/S/HP

od 240 do 500 KM

FAE UMH/MEGA

od 350 do 500 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki