Ciągniki narzędziowe Merlo

Ciągniki narzędziowe to uniwersalne maszyny o wszechstronnym zastosowaniu, które mogą być wykorzystywane w leśnictwie, podczas oczyszczania terenu i podczas prac budowlanych. Maszyny te oferują więcej niż traktor i są bardziej uniwersalne niż nośnik gąsienicowy. Jednym z najbardziej cenionych producentów ciągników na świecie jest włoski producent Merlo, który od dekad kojarzy się z solidnością, trwałością i innowatorskimi rozwiązaniami w branży budowlanej. Jakie ciągniki znajdują się w ofercie i co warto o nich wiedzieć przed zakupem?

Ciągniki Merlo – flagowy produkt włoskiego producenta

Firma Merlo to jedna z tych firm w branży budowlanej, które mogą poszczycić się niesamowitą historią i licznymi sukcesami. Firma została założona w 1964 roku przez Amilcare Merlo, który skupił się na produkcji mobilnego sprzętu budowlanego. Celem Merlo od samego początku było dążenie do przełomowych odkryć, stosowanie innowacyjnych rozwiązań i zapewnianie klientom maszyn na najwyższym poziomie. Na początku lat osiemdziesiątych na rynku pojawiła się ładowarka teleskopowa Merlo, która jest z powodzeniem używana do dzisiaj. Kolejne dekady przynosiły sporo wynalazków i rozwiązań konstrukcyjnych, które miały zrewolucjonizować całą branżę. Dziś Merlo kojarzy się z umiejętnym połączeniem tradycji z najnowszymi technologiami, a maszyny cechują się trwałością, solidnością oraz odpornością na szkodliwe czynniki czy uszkodzenia. To dobry wybór dla wszystkich wymagających i doświadczonych klientów, dla których komfort pracy jest tak samo ważny, jak jej efekty i wydajność.

Ciągniki narzędziowe Merlo – uniwersalne maszyny o różnych zastosowaniach

Ciągniki narzędziowe Merlo znajdują zastosowanie w najróżniejszych branżach – od budowlanej aż po leśnictwo, pielęgnację krajobrazu, czy oczyszczanie terenów. Solidne materiały i unikatowe rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że cieszą się bardzo długą żywotnością mimo ciągłej eksploatacji. W ofercie utech.pl znajdują się dwa rodzaje ciągników różniących się mocą. Merlo TREEMME MM250X to wielofunkcyjna maszyna do pracy w trudnym terenie, która zapewnia widoczność w promieniu 360 stopni i którą można wyposażyć w całą gamę osprzętów dodatkowych, aby zwiększyć zakres jej pracy. Ciągnik ten wyposażony jest w przedni i tylny podnośnik hydrauliczny TUZ, 6-cylindrowy silnik, przekładnie hydrostatyczną sterowaną elektronicznie z maksymalną prędkością przejazdu 40 kilometrów na godzinę, a także kabinę z homologacją oraz pancerną szybę z poliwęglanu. Merlo TREEMME MM350X to maszyna o mocy 335 KM, która jest powszechnie wykorzystywana do pracy w leśnictwie oraz oczyszczania gruntów. Podobnie, jak poprzedniczka, zapewnia widoczność w promieniu 360 stopni, co bardzo wpływa na komfort operatora. Ponadto wyposażona jest w wiele udogodnień świadczących o jej klasie, takich jak przekładnia hydrostatyczna sterowana elektronicznie, pancerna szyba z poliwęglanu, stały napęd na cztery koła czy kabina z homologacją. Oprócz tego w ofercie znajduje się szeroka gama dodatkowego osprzętu, dzięki któremu traktor Merlo będzie miał jeszcze szersze zastosowanie.

Traktor Merlo – wybierz maszynę z górnej półki!

Ciągniki Merlo od wielu lat cieszą się świetną opinią w branży budowlanej i nic nie zapowiada tego, aby miało się to zmienić. Są trwałe, odporne na awarie i wyposażone w cały szereg najróżniejszych usprawnień wpływających nie tylko na precyzję podczas użytkowania i wydajność, ale również na komfort operatora. Wejdź na stronę internetową utech.pl, aby przejrzeć szczegółową ofertę i przekonać się, że Merlo nie ma sobie równych.

Nośnik narzędzi na kołach MERLO TREEMME MM350X

Deutz 7.8 Common rail 335 KM

Nośnik narzędzi na kołach MERLO TREEMME MM250X

Deutz 6.1 Common rail 245 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki