Ładowarki przegubowe PAUS z teleskopową kolumną osprzętu

Ładowarki przegubowe to zaawansowane maszyny budowlane służące do podnoszenia lub transportu różnego rodzaju ładunków. Są niezbędnym wyposażeniem firm operujących na placach budowy i nie tylko, a ze względu na swoją konstrukcję doskonale sprawdzają się na terenach wąskich czy z różnych względów ograniczonych pod kątem manewrowania. Ładowarki teleskopowe mogą nie tylko przenosić ładunki, ale również układać je w wysokie stosy, co umożliwia im właśnie teleskopowa budowa. Od lat prym w produkcji tego rodzaju ładowarek wiedzie niemiecka firma Paus. Jakie modele znajdują się w ofercie?

Ładowarki przegubowe Paus – hit w ofercie niemieckiej firmy

Paus to niemiecka firma, która została założona w 1968 roku, i która od ponad pięćdziesięciu lat cieszy się reputacją znakomitego gracza w branży budowlanej. Rodzinna firma zawsze stawiała na to, aby wykorzystywać maksimum możliwości oferowanych przez aktualne odkrycia inżynieryjne i nie tylko. O ile kilka dekad temu podstawę w produkcji stanowiły trwałe materiały i wysokiej jakości komponenty, dziś do tych wartości należy jeszcze dodać stosowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Firma cieszy się uznaniem na całym świecie, ponieważ jej twórcy zawsze zakładali, że uczciwość, sumienna praca i kreatywne podejście są ważne w drodze na szczyt. Dziś ładowarki Paus używane są przez ogromną ilość firm budowlanych, dla których często stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia.

Ładowarki z osprzętem na kolumnie teleskopowej – trwałość i ponadprzeciętna jakość

Ładowarki przegubowe PAUS z teleskopowym wysięgiem bez cienia przesady można nazwać maszynami do zadań specjalnych. Ich teleskopowa konstrukcja sprawia, że mogą być używane nie tylko do podnoszenia, czy przenoszenia ciężkich ładunków, ale również do układania ich w określony sposób. Ta wszechstronność jest ceniona na placach budowy i znacząco usprawnia pracę. W ofercie utech.pl znajdują się dwa modele ładowarek tego rodzaju, które różnią się przede wszystkim mocą. Paus TL 9065 to ładowarka teleskopowa o mocy 75 KM, która sprawdza się podczas załadunku materiałów sypkich, ale i podczas korzystania z wideł paletowych. Wyposażona jest w niezwykle odporną na siły skręcające ramę, komfortową kabinę z wielofunkcyjnym joystickiem, proporcjonalne sterowanie dodatkowym obwodem hydraulicznym i całkowicie zabudowany układ hamulcowy. Wśród opcjonalnych dodatków znajdują się między innymi sterowanie skrętem za pomocą joysticka, klimatyzacja, grzałka pomocnicza, system kamer cofania czy też system centralnego smarowania. Paus TL 9078 to ładowarka o mocy 115 KM, która jest kompatybilna z wieloma mulczerami, chwytakami i osprzętem rolniczym. Charakteryzuje się bardzo solidną ramą odporną na uszkodzenia mechaniczne i awarie, a także wewnętrznym, bezobsługowym układem hamulcowym. Ponadto opcjonalnie można skorzystać z wielu dodatkowych opcji, aby dopasować maszynę do własnych potrzeb.

Ładowarka przegubowa teleskopowa Paus – dlaczego warto ją mieć?

Ładowarka teleskopowa Paus to szalenie uniwersalna maszyna, które może okazać się niezbędna na wielu placach budowy i nie tylko. Wyjątkowe parametry czynią ją odporną na awarię i uszkodzenia, zapewniają sprawną i wydajną pracę, a przy okazji zapewniają pełną wygodę operatorowi ładowarki. Już teraz wejdź na stronę internetową utech.pl, aby zobaczyć pełną ofertę i znaleźć optymalne maszyny do swojej firmy budowlanej.

Paus TL 9065

75 KM

Paus TL 9078

115 KM

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki