Koparki kołowe Takeuchi

Takeuchi to japoński producent maszyn budowlanych, który jest ceniony przez pracowników najróżniejszych firm wykonawczych na całym świecie. Długa historia marki dziś skutkuje wielkim doświadczeniem w tej dziedzinie, a ono przekłada się na takie produkty wysokiej jakości jak: ładowarki gąsienicowe, ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe oraz koparki kołowe. Te ostatnie znajdują zastosowanie w szczególnych okolicznościach. Kiedy warto się na nie zdecydować i jakie są ich największe zalety?

Koparki Takeuchi kołowe – doświadczenie i jakość

Takeuchi to koncern, który powstał w pierwszej połowie lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku i na początku zajął się podbijaniem rynku japońskiego. Po kilkunastu latach działalności zaplanowana ekspansja zaczęła przynosić pierwsze skutki. Powstały filie firmy w Stanach Zjednoczonych, Chinach czy krajach europejskich. Dziś Takeuchi można z czystym sumieniem nazwać liderem w tej branży. Ogromne doświadczenie projektantów i pracowników firmy przekłada się na produkcję maszyn budowlanych mające najwyższe z możliwych parametrów. Kołowe koparki Takeuchi chwalone są za niezawodność, trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne, a także ergonomię. Są nie tylko skutecznymi i precyzyjnymi maszynami, ale również zapewniają operatorom komfort pracy. W ofercie UTECH znajdują się kołowe koparki producenta Takeuchi, które różnią się maksymalną głębokością wykopu, a także gabarytami. Dzięki temu bez problemu można je dostosować do indywidualnych potrzeb i zainwestować w maszynę, która będzie optymalna dla danej firmy i świadczonych przez nią usług.

Koparki kołowe Takeuchi – różnorodność i trwałość

Jako firma UTECH jesteśmy autoryzowanym dealerem koparek Takeuchi, a to oznacza, że w naszej ofercie znajdują się oryginalne produkty podlegające gwarancji i mogące spełnić oczekiwania doświadczonych i wymagających klientów. Koparki kołowe Takeuchi to idealny wybór dla tych użytkowników, którym szczególnie zależy na większej mobilności maszyny. Poruszają się znacznie szybciej niż koparki gąsienicowe, a przez to usprawniają wszelkie prace i pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jedną z propozycji znajdujących się w stałej ofercie są na przykład koparki Takeuchi TB 295 W. Model o masie 10 ton należy do koparek kompaktowych i świetnie sprawdzi się w przypadku trudno dostępnych oraz wąskich miejsc. Koparka kołowa Takeuchi wyposażona jest w hydraulicznie sterowane joysticki, alarm przeciążenia, fotele ustawiane do wagi operatora oraz seryjne zabezpieczenie od skutków pęknięcia przewodu hydraulicznego. Jej wielką zaletą jest również cicha praca oraz łatwe wsiadanie i wysiadanie, przez co zapewniają operatorowi wygodę. Cała konstrukcja charakteryzuje się bardzo mocną i solidną budową, co widać po ochronie komponentów, bezpiecznym położeniu przewodów, mocnych tulejach oraz osłonach wykonanych ze stali. Dzięki temu kołowa koparka Takeuchi może pracować w trudnych warunkach i wciąż cieszyć się długą żywotnością.

Kołowe koparki Takeuchi – mobilność i wygoda

Koparki kołowe doskonale sprawdzają się na powierzchniach równych i podczas prac wymagających zwinności oraz mobilności. Jeśli w Twojej firmie brakuje właśnie takiej maszyny budowlanej, już teraz sprawdź naszą ofertę i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie. Bogaty asortyment najróżniejszych maszyn budowlanych czołowych producentów na świecie, do jakich należy Takeuchi, pozwoli Ci porównać ich parametry i dokonać właściwego wyboru. Przez troskę o najmniejsze detale Takeuchi dowodzi, że nawet w świecie maszyn budowlanych można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Takeuchi TB 395 W

klasa 10 t

ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE, ODDZWONIMY

TO BĘDZIE BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA Z NASZYM SPECJALISTĄ, KTÓRY POMOŻE CI DOBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL MASZYNY DO TWOICH ZASTOSOWAŃ.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Juliusz
przedstawiciel handlowy

+48 882 837 238
juliusz.podgorski@utech.pl

Nasze marki