Maszyny wielozadaniowe FAE do nośników specjalnych

Maszyny wielozadaniowe do nośników specjalnych to połączenie trzech profesjonalnych maszyn w jednej, a mianowicie rekultywatora, mulczera i kruszarki do kamieni. W związku z tak szerokim zastosowaniem sprawdzają się doskonale jako ważny element wyposażenia profesjonalnych firm wykonawczych, które zajmują się pracami ziemnymi i budowlanymi. Włoska firma FAE jest jednym z liderów w zakresie produkcji tego rodzaju maszyn. Jakie modele znajdują się w ofercie sklepu utech.pl i co warto wiedzieć na ich temat przed zakupem?

2 ciekawe typy nośników w naszej ofercie to gąsienicowe pojazdy wielozadaniowe FAE PT oraz kołowe ciągniki narzędziowe MERLO.

FAE – włoski lider w zakresie produkcji maszyn

Firma FAE od wielu lat kojarzy się w branży z solidnością i uczciwym podejściem do klienta. Firma została założona pod koniec lat osiemdziesiątych XX wieku i natychmiast skupiła się na produkcji innowacyjnych maszyn stosowanych w branży budowlanej, leśnictwie oraz rolnictwie. Twórcy firmy postanowili potwierdzić tezę, że wysoka jakość produktów zawsze jest podstawowym kluczem do sukcesu i rzeczywiście im się to udało. Maszyny FAE produkowane są z wysokiej jakości materiałów, zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz dbałością o wszelkie szczegóły. Są więc solidne, trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne i cieszą się bardzo długą żywotnością. Skutkiem takiej polityki firmy są uznanie na całym świecie, zaufanie klientów i pozycja jednego ze światowych liderów w tym zakresie.

Maszyny wielozadaniowe do nośników specjalnych FAE – 3 w 1

Maszyny wielozadaniowe FAE do nośników specjalnych to zaawansowane maszyny, które łączą w sobie funkcje mulczerów, kruszarek do kamieni oraz rekultywatorów. W rezultacie z powodzeniem są używane przez firmy przygotowujące teren pod zasiew czy inwestycje budowlane, a dzięki wysokiej jakości mogą być używane nawet na trudnym terenie, nie tracąc nic ze swojej efektywności. Ogromne moce, jakimi dysponują maszyny wielozadaniowe FAE, nie stanowią zagrożenia dla elementów narażonych najbardziej na ścieranie, ponieważ są one wykonane ze stali Hardox, a zębate przekładnie cieszą się równie długą żywotnością. W ofercie sklepu internetowego utech.pl znajdują się dwa modele maszyn wielozadaniowych do nośników specjalnych o mocy od 350 do 450 KM oraz od 300 do 450 KM. Maszyna FAE SFH/PM to kruszarka kamieni, mulczer i rekultywator dostosowany do pracy z nośnikami o największej mocy do 450 KM. Maksymalna średnica kamieni w tym wypadku to nawet 35 centymetrów, a maszyna nadaje się również do mulczowania drzew i pozostałości pozrębowych. Model wyposażony jest w dwustronny napęd z przekładniami zębatymi, który przenosi moc na rotor i zwiększa możliwości rozdrabniania. FAE SFM/PM to maszyna do nośników o mocy od 300 do 450 KM, która sprawdzi się podczas mulczowania, rekultywacji, kruszenia kamieni oraz frezowania pniaków do maksymalnej głębokości wynoszącej 30 centymetrów. Jej wielkimi zaletami są hydrauliczna klapa tylna z systemem zapobiegającym blokowaniu się materiału w komorze rozdrabniania, niskie zużycie paliwa i doskonała wydajność.

Maszyny wielozadaniowe FAE – wybierz to, co najlepsze!

Maszyny wielozadaniowe FAE cieszą się wielkim zaufaniem i uznaniem specjalistów nie bez powodu. Połączenie nowoczesnych technologii, przemyślanych projektów i wysokiej jakości materiałów sprawia, że słusznie zajmują wysokie miejsce w branżowych rankingach. Są tworzone z myślą o zawodowcach, którzy cenią trwałość, jakość i intuicyjną obsługę, przez co mogą skupić się tylko na wykonywanym zadaniu. Już teraz wejdź na stronę utech.pl, aby znaleźć optymalny model dla swojej firmy.

Hydrauliczna maszyna wielozadaniowa FAE SFH/PM

od 350 do 450 KM

Hydrauliczna maszyna wielozadaniowa FAE SFM/PM

od 300 do 450 KM

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy

To będzie bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać odpowiedni model maszyny do Twoich zastosowań.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.K. z siedzibą w Opolu (45-131) przy ul. Józefa Cygana 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz archiwizacji formularza. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się na stronie RODO

Michał
przedstawiciel handlowy

+48 660 183 691
michal.lipa@utech.pl

Nasze marki